Чоловік повернувся з батьків серйозно і думав, а потім сказав, що не варто витрачати гроші зараз.

На жаль, життя Не завжди романтичні комоди. Тим не менш, що в світі є так багато неправильних і несправедливих. Навіть повсякденні драми не носять нічого хорошого або обструктивного. Сім'ї Чужих є люди теж. Вони мають свої думки, надії та прагнення. Так, з одного боку, цікаво дивитися їх, адже досвід інших теж досить обструктивний. З іншого боку, негативність негативності, незалежно від того, що ви шукаєте.



П'яти людей, які навчилися викликати весь час. Вижити і підтримувати власний внутрішній спокій. В іншому випадку ви можете перетворювати телевізор у вечірній час, коли новина навігаційне і просто відправлятися. Але компасіон також повинен бути в нашому серці. В іншому випадку, як ми відрізняємося від тих же тварин? Погані новини, особливо про родичів і друзів, повинні пробутися в нас почуття згуртованості і взаємодопомоги. Це основа людських відносин.

Ви знаєте, що це відчувається як бути сімейним, що живе в оренду квартири? Завжди сидячи на внутрішній стороні валізи, що відбувається. Тоді власники раптово потребують живого простору, щоб вони вийшли і «оск» виїхати на кілька 2 тижнів. Після того, як син був виведений з інституту, і він не хоче жити з батьками. Або сусіди починають поводитися як печерники, які не хочуть залишатися в іншій квартирі на птахах. Не кажучи вже про постійне зростання в оренду.

Бог знає, звичайні пари, які володіють власними, навіть маленькими гніздами, навіть не підозрюють, що рай вони знаходяться. Звісно, щоденні справи болять всіх, це життя. Але коли ви протягом 7 років банально не можете мати дитину, щоб не підняти його на які умови - це вже називається проблемою. Ми живемо з батьками. Синя або чоловік. Але що робити, якщо їх квартири не гумові.



Віталік і я довго був студентом, хоча ми одружилися, коли ми все ще повинні піти на пари. Ранній шлюб, ми думали. Ми побачимо наші майбутні діти. Молоді батьки, на тій же хвилі з дітьми. Я не думаю. Я вже Я не розумію сьогодні молоді та їхні цінності. І що станеться поруч, коли наші діти, якщо вони коли-небудь будуть, виростуть і починають нести мозок чоловіка і мене, коли вони мають складний період? Погода На сценаріях життя людей дуже сумні.

І незважаючи на те, що ми працюємо і підтримуємо один одного, ми ще не можемо заощадити гроші на квартиру. Зберегти гроші, не ходити в ресторани, а на відпочинок я не пам'ятаю що року. На жаль, не вистачає грошей. А потім ситуація така, що батько Вітака почав мати серйозні проблеми серця. Як мінімум за свій вік, це ще трохи рано. Ви повинні допомогти. Незважаючи на те, що дружина це виключно з власної кишені, вона, безумовно, не впливає на нашу ситуацію найкращим чином.

А тепер, здавалося б, нарешті, на нашій вулиці прийшла свято, тут було хороші новини: моя мама раптом отримала дуже гарну суму, і якщо ви звітуєте наші кошти, ви можете подивитись на щось однокімнатну квартиру на вторинному ринку. Ні, і є амбаш.



Я дуже щасливий, і мій чоловік і я навіть думав про пошук нормального ріелтора. А потім, шукаючи правду в оці, ми вирішили самі шукати. В першу чергу були кращі варіанти. А ось власники не хочуть познайомитись з нами півдоріг: немає питання будь-якої знижки. Крім того, вони скаржилися про валюту, розводять весь час, щоб вони навіть підказали, що їх ціна була занадто низькою. Може бути, ми повинні платити більше.

Тоді прийшли варіанти... Ліворуч. З'явився щось між собою, і був відвертий спрей. Тим не менш, ми хворіли час і зусилля щодо цих пропозицій. Іноді навіть заспокійливий нормальний сон. У квартирі ви можете знайти щось інше. Але мета була встановлена і неможливо відхиляти від курсу. Ми ніколи не мали іншого шансу.



І пішов Віталій до батьків, і прийшов з них дуже серйозним і думливим. Він сидів за пару годин, читати щось онлайн і запросив мене до серйозних розмов. Повернеться до батька. Він був відомий це до того, що він був тільки намагаючись отримати темні думки з голови. І в цей день після розмови з матір'ю мій чоловік раптом зрозумів, що з грошима, що мій мама хотів підтримати нас, ви можете мати операцію для батька. Не гарантовано, але це може допомогти і покласти його на ноги.

Як багато аргументів дав мені на захисті? Ми молоді і маємо наше життя перед нами. І той факт, що ситуація його тато дуже серйозна, тому не потрібно ніяких затримок. Після всього, це просто гроші. Життя людини завжди буде важливіше, ніж папір. І багато іншого. У певній точці я був мислення, можливо, дійсно. Для того, щоб зробити гарне видалення, ви бачите, karma повернеться до нас, як бумеранг і кинути щось інше.



Але цей настрій не прослужив довго. Перш за все, це мій мама. І вона ще не дала їм, тому ми можемо впоратися з ними. І по-друге, коли ми говоримо про життя, ми не відчували наше життя без власної квартири? Я не глянув його зараз, втратити перспективу і, найголовніше, час? Я знаю ситуацію з батьком-в-правом страшно. Як мені допомогти?

Після того, як Віталій, нарешті, прийняв рішення про себе, що я був неправильним, і ще більше, так, еготист, як світ ніколи не бачив. З тих пір, як ми одружені, його родичі є мої рідні. Я не зажадала батькам будь-які гроші. Ми говоримо, звичайно. Але більше через зуби. Це різновид бур'янів. Якщо мова йде про це, я не знаю, чому ми повинні бути живими. Я хочу жити з коханою людиною, а не привітаю, хто не завадить мене.



Мами, після слухання мій сюжет, відмовлено дати нам гроші прямо. Тільки в день укладання договору, щоб всі підписи стоять і є запорукою того, що вони будуть точно купувати нерухомість. І, ви знаєте, я повністю розумію її. Допомогти нам. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Що ви думаєте про справедливість? Тому що люди говорять про різні речі. Він ближче до свого чоловіка на боці. Хто приходить до мене, мій. Я не знаю, що це неправильно, якщо я просто хочу звичайного, людського щастя. Життя людей іноді так непередбачувана.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное