Ви можете прийняти рішення про психіку третього класу з Казахстану?

Моя улюблена математика, Пітер Земсков, зберігає кидання їжі для наших розумів. Нещодавно на YouTube-каналі він запропонував абонентам. вирішити проблему третього класуй Здавалося б, що це може бути складно? Це краса!



Учні клацніть ці проблеми, такі як горіхи. Дорослим, з іншого боку, важко знайти відповідь. Я дивлюся, якщо ви можете це зробити.

Перш за все, я рекомендую вам подивитися на проблему, яку ми повинні вирішити сьогодні. Подумайте про те, як почати і як найкраще підходити до прикладу, що робить його найшвидшим. А потім я розповім вам, як це вирішило математику.



Петро Земсков – досвідчений викладач математики. Так, коли його нефрит з Казахстану назвав його і запропонував вирішити проблему третього класу, людина відразу відповіла. Єдина проблема полягає в тому, що він почав вирішувати як дорослий.

Земсков визначив, що в прикладі є три змінні. Ми зараз паузи. Чому три замість чотирьох? Це просто! Два з чотирьох прикладів призводить до 8. До числа, що знаходиться в правій площі, потрібно додати однакову кількість, щоб отримати 8.

р.

Ці знання допомогли Петро, щоб композувати систему і представити невідомі змінні: + л = 8, + z = 13, z - = 6й І на цьому етапі математика зрозумів, що триградники ще не знають, як вирішити такі рівняння. Ви повинні бути простішими і доступнішими способами.

Телефонний дзвінок. На іншому кінці дроту з’являться голосні кільця дитини: «Ми ще не навчилися фракцій». Але ми навчаємо половину! Ось відповідь на всі питання. Земсков повертає на вирішення проблеми третього класу та вважає, що студент повинен подумати.

Учитель підійшов завдання через гру: «Якщо масштаби знаходяться в рівновагі, то можна додати масштаби.» Це те ж рівність. Ми можемо скласти їх разом зліва і праворуч. Пітер пропонує додати приклад з відповідь 13 і приклад з відповідь 6. Жнівень Пам'ятайте, що 2 з цих прикладів однакові.



Так як ми бачимо додаток в першому прикладі (з відповіддю 13) і відступу в другому прикладі однакові цифри просто зникнуть при додаванні. Єдиний невідомий номер додано двічі. "Дві кубики, як це тринадцять плюс шість", - пояснює вчитель, що вказує на квадрат у нижньому лівому куті. 13 + 6 = 19, а 19 ÷ 2 = 9.5.



А потім все вирішується дуже просто. Настановити 9.5 в потрібному місці і розрахувати, скільки потрібно відрахувати від цього числа, щоб отримати 6. Не потрібно записувати.

Результат: 9.5 - 3,5 = 6. Пам'ятайте, що номери в нижньому правому і верхньому лівому квадраті однакові. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ось ми йдемо. 3,5 + 4,5 = 8.

Р

Розкажіть мені, що ви керуєте вирішенням цієї проблеми? До речі, це буде чудово, якщо ви встановили приклад для ваших дітей. Поділитися в коментарях, чи вдалося впоратися з ним. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное