На ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній, але вже настає натовп пенсіонерів.

Чи можна припустити, що останній Хто сказав він? У маленькому містечку відбулася історія. З етичних причин ми не будемо називати місця або імена. Нехай деякі люди думають історію фантастично. Тим не менш, сучасні реалії є такими, що реальні історії часто приймають для слуху або кон'юнктури, і gosip - за вартістю обличчя.

р.

10 років працював на посаді голови м.К. Юрія Антоновича. Люди любили його. Я був щасливий, щоб бути повторним. Місцеві журналісти навіть влаштували опитування, де вони намагалися дізнатися від громадян, які вони так захопили в мері. «Це дуже добрий», - сказав співака Марфа Вікторівна. «Рояди, автостоянка і тротуари. Це те, що це означає, коли людина не стелить, - сказав він Костянтин. Дитячий майданчик. Ми прогуляємось багато, і я хотів, що там достатньо місця. Ось квіти висаджували, вона стала красивою, - сказала молода матір Вероніка.

Юрій Антонович Я дуже не збираюся.й Він мав кет-чуття справедливості, і він просто не може відступати від свого сусіда. Мало батьків Юри не стежить за ним. У своїй молоді вони люблять перевернути скло або два, тому Юра змушена переїхати до свого діда і діда. Він жив добре, але незабаром його дід впав і пішов з іншого світу. Важко справлятися з тяжкістю втрати і виховання дитини. Він не може стояти. А Юра змушена переїхати до дитячого будинку.



Юрія намагалася вгадати про абсолютно всі новини, пов’язані з його містом. Він переконаний, що студенти шкіл мали досить смачну і корисну їжу, щоб діти у дитячих садках не замерзли. І що хворі на місцеву лікарню були забезпечені всім необхідним і отримали якісне лікування. Але була серйозна пункція.

Коли мер показав у лікарні, це було все ігристе і ароматне. Персонал посміхався і підкреслюється в прямій лінії. Лікарі сказали, що це все під контролем, і пацієнти погодилися. Одного разу на прийомі мера з'явилась овецька жінка. Секретар заявив, що Юрій Антонович особисто отримує громадян тільки у четвер, але не залишався леді.

Вона зловила Юрію в коридорі і кинулася до нього зі слізами. «Юрі Антонович, що це? Мама... Вони ..." - жінка заспокоїлася і не може зазвичай витерти слово. Юрій взяв її в офіс і попросив секретаря на склянку води. Коли дама заспокоїлася трохи, вона покликала себе Уляна і розповіли про нічну історію лікування її матері. У хірургічному відділі, але вексель для лікарських препаратів кладеться всього кілометр. Уляна заявила, що побачила синці на тілі матері та сліди мотузок на руках.



Юрій зрозумів, що його прибуття ретельно підготовленийАле я не хочу, що ставлення до людей. Він знав, що один раз він назвав його помічниками, хтось в його оточенні буде звітувати швидко до лікарні і оповіщення головного лікаря. Так ви повинні діяти самостійно.

Чоловік знайшов старий одяг в домашніх умовах, в якому він любив працювати в грядках, розрізати його фальшиву шапку, розфарбувати обличчя грязьом, подрібнити пляшку міцного алкоголю і злегка відвертати аромат. У цьому трамваї було важко розпізнати справжній лідер міста. І не всі лікарі і медсестри знають, Як виглядає вінй Не завжди в своєму місці.



Юрій керував екстреною кімнатою лікарні і позбавив його язика, що болить на боці. Медсестри дивилися підозро в незнайомці, але не визнавали мера. Решта людей в чергі скеаміщено степу. «Звідси звідти, п'яти, нічого не болить тебе. Вони знають, щоб ходити з пляшками, один з жінок в реєстрі сказав різко. Юрій забрав зворотний зв'язок і продовжив сказати, що йому потрібна допомога. «Я зателефоную замовленням. Підставка? Стоп. Чи можна випити, так як ви прийшли з пляшки? Я. Звідти тут, медсестра сказав.



Неймовірний життєдіяль Юрій театрально продув губи і розповів медсестри, які він пішов. А потім помітив більш цікавий малюнок. Поблизу був старий бабуся і один з лікарів. Він неодноразово зустрівся з Юрієм і розповів, як все було добре в своєму відділі. Бабця наливають на кані і протирають сльози своїми руками. «Сон, мій пансіонат не приїжджає. Я не можу купити ліки для мого діда, вона сказала спокійно. «Грандма, що моя проблема? Чи можу я купити їх з кишені? Але я вже приніс вам гроші. Як мало?

«І що ви приносили гроші, бабуся?» – Юрія не могла стояти і говорити у звичному голосі. Він почав наблизитися до лікаря і старої жінки, знімаючи свою кричу шапку і протираючи обличчя вологою серветкою. Лікар спочатку не розумів, а потім він став білим, як лікарняна стіна. «Так що я сказав, щоб принести його, я приніс його, - сказав мій бабуся ледь. «Юр-Рі Антонович, чому ви одягалися так?» лікар сказав, що затертий. «Щоб почути правду, - сказав Юрій.



Негайна остання людина в черзі Ми не вказуємо, що сталося поруч, адже все зрозуміло. Юрій влаштував грандіозну дебрифікацію рейсів, в результаті чого багато були вогнеті, а деякі навіть не підкреслені. Неприпустимо, що такий маніпулятор і неприпустимий для роботи клініки. І дайте йому. серцеАле також холодний розум. Чудовий чоловік, це Юрій. Не дивно людей любили його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное