Подруга все втомлюється, викликаючи і лікуючи, буде спати з чоловіком в окремих номерах. Ми радісні колеги з комфортом.

Багато пар здогадуються. Як зберегти сильні та успішні шлюби. Вони кажуть, що це зробити, потрібно зупинити спати з дружиною під однаковою ковдрою. І ідеально, насолоджуючись соном, якщо не в різних кімнатах, то принаймні в різних ліжках. Чому це необхідно, ми будемо обговорювати в нашій статті. І в кінці ми поділимо жіночу сторону редакційної колегії. "Сайт"й



Останнім часом заява про соціальні медіа читайте: «Якщо ви спати з чоловіком під різними ковдрами або в різних ліжках це початок кінця». Це, безумовно, призведе до розлучення. Але це дійсно правда?

Я хочу поділитися своїм оповіданням, або історіям батьків. Вони об’єдналися протягом 30 років, половина яких сховали в одному ліжку. На щастя ковдри були різні, тому що прокидатися вранці без нього дуже неприємно. Але що якщо один з подружжя завжди витягне його з іншого?



В одній точці, моя мама втомилася від прослуховування її безкінечної хропіння батька, яка зробила її кукурудзяний не достатньо сну. І коли я вилетів з мого батьківського гнізда, мама і тато почали спати в окремих кімнатах. І повірити мене, це було краще рішення про весь шлюб.

Тато може лежати в середині ліжка і не турбувати всіх, і мама нарешті почала отримувати достатньо сну, ізолюючи себе від зайвого шуму. Чи може їх шлюб стати менш стійким? Важко. Якщо ви думаєте про це, сила відносин не залежить від того, хто спить і де.

Для більш ніж 2 років Я був жити в орендованій квартирі з моїм хлопцем. Ми щасливі: є велике комфортне ліжко в квартирі. Так є кімната для всіх. Але я вже знаю, що я не розумію себе окремо в моєму ліжку.



Я переконаний, що це значно поліпшить якість мого сну. Але це не вплине на наші відносини. Сплячий під такою ж ковдрою з коханою людиною пекл для мене. Я хотів би мати персональний простір і не залежать від будь-якого. Але можна просто повісити в будь-якій іншій ситуації.

Практична сторона питання спільного сну один спосіб або інший впливає на якість сну - це факт. Смуги можуть мати різні графіки (прокидатися і перейти до місця раніше і деякі пізніше) або різним вимогам температури. Навіть гірше, коли чоловік занурює всю ніч і дружина має дуже чутливий сон. Сплячий окремо – це необхідність, ніж бажання.



Окремий сон не є індикатором конфлікту в парі або хабарі розлучення. Успішний шлюб можливий тільки якщо Смузі можуть слухати один одному.й Якщо партнери не знають, як це зробити, не спати разом допоможуть їм зберегти відносини.



Багато жінок бояться спати від свого чоловіка, тому що вони думають, що романтика зникне в шлюбі. Тим не менш, це не причина, щоб позбавити себе від різних задоволень і інтимності. Навпаки окремий сон може стати поштовхом, щоб почати знайомство з чоловіком знову і виділити час для цікавого спілкування.

Для підтримки успішного шлюбу не потрібно спати чоловіком в одному ліжку і під таким же ковдрою. Яскравим прикладом цього є зв'язок між Анжелікою Варумом і Леонідом Агутіном, який був разом більш ніж 25 років.





«Ми часто живемо в різних кімнатах. У нас є наша спальня. У мене є мій, моя дружина має мій. Кожен має власний особистий простір. Я можу приїхати до моєї спальні дружини на дату або вона може прийти до мене. Кожен читає книгу або переглядає фільм перед сном. Це (роздільні номери) просто добре зберігає сім'ю, говорить відомий музикант.



Моя блискуча колега домовилися, Окремий сон подружжя - загальна практика. Головне, що чоловік і дружина комфортні. З урахуванням точки зору і побажань кожного чоловіка слід вирішити такі питання, що стосуються їх вирішення. Зрозуміємо, що ви не любите неправильно. Не боїться поговорити з чоловіком про ці речі.

Чи є це OK спати в окремих ліжках з чоловіком?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное