Син і дочка не прийшли, 70 років мама відсвяткувала себе

На які помилки є самотнім життям в пансіонаті? Історія однієї матері, покинувшись на милосердя долі свого сина, розкриє правду і стане попередженням всім, хто збирається повторювати свою помилку.

У п'ятій годині в ряді сидів у дворі і думав про щось, дивлячись десь на відстані. Сьогодні вона ювілейна, але на її обличчі немає радості або ентузіазму від зачаття цієї події.



Вона вже знала, що прийшла: просто інший самотній вечір з дієтовим пирогом ретельно варена медсестри. Так вона відсвяткувала свій день народження на третій рік, оскільки її син надіслав її тут.



Я пам'ятаю фотографії з минулого. Тут він і його син обговорюють доцільність реєстрації квартири для нього над чаєм. Тут вона підписує документи і чекає на сина, а його сім'ю переїхати з неї.



З дочкою, яка була проти цього рішення. "Мама, не думають про це! Чи знаєте ви Кирило? Отримаєте квартиру, в даний момент ви будете передані в альмсі! – пам’ятає все прокинулися в голові Тамара Андріївна, а гіркі сльози розкочували щік від того, що все виявилося, як пророкована дочкою.



Подарунок долі застрягнув шосту годину, в цей час співробітники пансіонату зробили запланований раунд. Повернувшись до нас. Тамара Андрєєвна повільно піднялася до другого поверху, відкрив двері її кімнати і майже обрізається сюрпризом! У тісній кімнаті, її молодша дочка Кіра була соковитою, а букет з її улюблених тюльпанів розквітається на столі.



З очей нашої героїні ще раз закочуються. Але в цей час вона лікувала з щастям.

Коли пристрасть підпорядкована, дочка пояснила мамі, що вона не могла знайти її рано. Я пішов за кордоном, і він не був навколо пари років. І продається квартира, нові власники про маму, звичайно, без розкатування. Я мав шукати по всій площі себе.



Після закінчення сюжету Кіра вийшов з дивана і очолював для виходу. Тамара Андріївна дивилася на її плутанно. Уже в двері дівчина перетворилася і сказала посмішка: «Нехай, нехай додому!»

Що ви думаєте, що наш геройський син так жорстокий до своєї матері? Чи є надії, що один день він прийде до своїх почуттів?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное