Що робити в домашніх умовах Людмила Улицька

Ми всі в унікальній ситуації прямо зараз. Шкала епідемії, невизначеність прогнозів, вимушених обмежень. Все це страшно, дратує і іноді сердитися.



З метою визначення нових значень для себе. Недостатні питання, що сьогодні здаються безглуздими і ненавигідними.

Р.

На цьому фоні актуальні думки письменника Людмила Улицька. Як налаштуватися на позитивЧому ми повинні змінити наші звички.

Що робити під час карантину Людмила Євгенівна Улицька – російський письменник, перекладач і сценарист, автор книг «Зелений намет», «Меррі похорон», «Кукоцький чохол».





Вона є лауреатом премії російської книги та Big Book, офіцером Legion of honor та лицарем французького ордену мистецтв та листів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Душа тіла? Людмила Улицька › @shubinabooks › Новини Про що: це нова колекція малих прозів Ох, як рідко я поїду за цікавими колекціями малих проза (сторінок). І як приємно, що мій поросійський банк гідних оповідань був поповнений книгою Людмила Улицька, одного з моїх улюблених сучасних російських авторів! Людмила Улицька – майстер не тільки з невеликих прозів, але й майстер романів. Як красиво писати! І як різні: він переплетає ніжний веб красивих слів і фраз, дуже тонкий і вишуканий. А потім раптом так різко, різко, ледько, грубо... Майже вся колекція була прочитана в одному диханні, добре, можливо, два оповідання я не зовсім розумію, не вразив ... Що мені подобається Улицька - душистий, завжди дуже душевний! Сенсорні, сумні, веселі, сумні, затемні, надії: вона відображає всю палітру емоцій і почуттів людини. І найголовніше, все це без сліз ... І хоча я скептик історії, це рідкісний випадок, коли я покладаю книгу на полиці і пам'ятаю, шукаю на ньому, про красиву фразу автора. Для тих, хто не схожий на сучасну російську літературу, радимо відкрити Улицку. Сім'я Сага «Меді і її діти», що відбувається в Криму, не залишить байдужим. Покажіть мені, ви читаєте Ulitskaya? Яку книгу вам подобається найбільше? угору #Rusification з @madina_bookaholic

Пост поділений Діаром Читача? (@bookinist.ka) на 20 березня 2020 в 3:19am PDT



Порядок мера столиці про нові заходи боротьби з поширенням коронавірусу та самоізоляції людей понад 65 років Людмила Євгенівна зустрілася з розумінням, роздратуванням або ігноруванням не відчуває: У мене є найближчий друг, який живе в Мілані, і вони кілька кроків попереду нас в цій історії з пандемією, так що я знаю, наскільки важко це для них зараз і яким є мортальність.

Тому я думаю, що замовлення Собианіну є абсолютно розумним і правильним. Хоча це буде досить складно: ми звикли виходити, і йти, і спілкуватися. Але, очевидно, є така жорстока потреба, і ця потреба змусить нас змінити наші повсякденні звички. й



«Що ми переживаємо, що зараз є проблемою нашого часу, але це не більше, ніж виклики, які зіткнулися з нашими батьками і нашими дідами. Потрібно сміливість і деякі пропорційність, інтелектуальна пропорційність, говорить Улицька.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Письмен Людмила Улицька в інтерв'ю з Зое Светова: Думаю, що Березень 2020 був рядом, за яким починається нова ера. За умовний «золотий вік». Пандемія, згідно з науковцями, протягом року буде перемогти. Тим не менш, його наслідки ще повністю непередбачувані. Я не є економістом, а не політологом, і мої прогнози гідні, вони просто думки тих, хто має деякі знання антропології, особливо культурної антропології. Безсумнівно, світ після подолання цієї лінії, яка малює цю пандемію, буде різним. Можливо, ми продовжуємо жити як наші батьки жили, роблячи зустрічі, стоячи в лініях для картоплі та молока, нашивки одягу та шкарпеток. Я не бачу цю ситуацію, як апкаліптичний прямо зараз, але це може виявитися будь-яким чином, що ви хочете. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. #Street #coronavirus #epidemic

Пост поділений Ніколай Подокорський (@podosokorsky) 16 березня 2020 в 5:13am PDT



«Ми повинні розуміти, що сьогоднішня незручність, велика незгода життя, незрівняна з кількістю суперечок, мансарди, голоду, смерті дуже близько людей, дітей та батьків, які падають на інші. Тому ця історична перспектива надзвичайно важлива. Для нас важливо бути не гірше, ніж наші батьки, які пройшли набагато складніше. й



Авторка приймала, що її будинок накопичило величезну кількість робіт, яка збереглася: Сьогодні Я відхиляв три полки на полиці, він взяв половину ранку, бо є фото, листи. Все було проколо. й

«Я думаю, що глибоке очищення дійсно корисно, тому що вона кладе нас в порядку внутрішньо, тому що коли ви чисте приміщення навколо вас, ви робите деякі роботи з прибиранням всередині себе. й

Куарантин є дуже великим приводом для змивання пилу і зимової сірості з вашого будинку. Позбутися від сміття. І наш контрольний список допоможе здійснити загальне очищення за планом, зробить його дійсно якісним і ефективним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Як відповісти на питання, чому піти на зустріч з письменником? Після всього, здається, що є книги, в яких він сказав, що він повинен сказати; є текст, і автор сам ... Ну, автор... Барт вже говорив про автора. Автор людини так, з цікавості подивитися на знаменитість, додатковий додаток до його монументальних творінь. Ну, якщо Достоєвський був живий там, Толстой, ви можете подивитися на знамениті бороди, попросити йому писати автограф з ручкою, зробити себе, щоб він побачив його своїми очима. А потім ви познайомитеся з Людмила Євгенівна і ви розумієте, що ви на зв'язку з чимось іншим «Енергія» – це, мабуть, не вірне слово. Це як фізична відчутта, дотик таланту, доведена доведена «підлітка Бога». Ви почуєте свій голос, низький, м'який, якби священики деяких древнього культу, Кассандра, трансляцією її пророцтва. А потім вона розтягує її руку і каже: "Лука." І тепер вона вже не є священиком, але незвичайно чарівною, доброзичливою, посміхаючи Люцію, відкрито спілкуючись над сигаретом про своє життя, про її чоловіка, дітей, друзів. І тремтіння бога нав'язливого і величного подарунка йде далеко, і ви поринете в комфорт домашнього виготовлення, в її м'який гумор, розумна спекотна розмова. На зустрічі з Улицькою відчувала свою надзвичайну подвійну владу. До речі, не всі пощастили – і в Гамбурзі і Берліні був повноцінний будинок, люди звані, писали, кричав, загрожували, притискали на життєдіяльність, давали хабарі. І це зрозуміло, що Людмила Євгенівна дуже рідко бере участь у таких заходах. Вибачте, що вона кладеться в повному обсязі: не одна книга залишалася невизначеною, а не одне питання, що вона не залишила, відповіла як чесно і повністю. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Людмила Євгенівна, наш дорогий і улюблений Лукія, дякую! Ти дивний, і як щасливий, ми не тільки читаємо ваші книги, але і зустрітися з вами і доторкнутися з кінчиком нашого пальця таємницю творчості... #лекторилавр #лаврюслекторій #стлицька

Останнє повідомлення від Laurus (@lauruslectorium) на 19 січня 2020 в 3:09am PST



Крім того, Улицька розповіла про книги, які вона збирається читати під час карантину. Це вірші Миколи Заболоцького, «Ю. Мемойра» Сергія Єсенштейна, «Золотого життя» Всеволода Задерацького. За її словами, час прийшов на думане читання, яке ніколи не вистачає часу для тих, хто використовується для читання на шляху до роботи.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

24 листопада в рамках фестивалю «Ворди та музика свободи» на фестивалі «Ворди та музика свободи». На нашому сайті ви можете прочитати інтерв'ю з її, а також переглянути відео творчого вечора в Центрі Єльцін. Люди мого покоління і мого кола читати багато. Як ми читаємо, ми не читаємо в будь-якій точці світу. Ми проживали в дні самітату і таміздату, коли ви дали книгу на одну ніч, і раптом виповнилося розумом. Не обов'язково Орвелл, але просто книги, які ніколи не були перекладені російською мовою. Історично-філософська література. Я була звичайною московською дівчиною. Читання літератури вплинуло на мене багато. Він був твердим читанням, з зануренням, з подоланням себе. Після цього, коли в книжкових магазинах з'явилася ця література, я мухався через книги і не розумію, що було так важко про них. Але це з висоти віку. Визначте читання, зануривши нас. Якщо я запитав про характеристики мого покоління, то це читання. По відношенню до книги було дивним. Ніж читає, що зараз... 24 листопада відбудеться зустріч з Людмилою Улицькою о 16:00 в ериумі. «Що коштує свобода? Монолог про дисиденти Юлії Данила та Наталії Горбановської, спілкування з громадськістю, відповіді на питання. Купити квиток на розмовну програму на обидва дні (1000 рублів), або квиток на всю програму (методи + концерти) 24 листопада (1800 рублів). Квитки та повна програма з розкладом виступів - за посиланням у фіксованих поточних оповіданнях або за посиланням в розділі «Ариба» на сайті. #концерти Екб #Yekateriburg #YeltsinCenter #Ulitskaya

Пост поділився Президентським центром B. Yeltsin (@yeltsincenter) 3 листопада 2019 в 10:51pm PST



«Я думаю, що кожен з нас має цей запас невиконаних завдань, невиконаних завдань, невиконаних завдань, перенесених на роки. Тепер час заперечувати час до цього викопування і очищення в будь-який спосіб. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. й

Через холера карантин в Москві 190 років тому поет Олександр Пушкін залишився на три місяці в сімейній садибі. Зроблений Болдин восени найпродуктивніший період у своїй роботі. Може бути, ми зможемо знайти переваги для себе в поточній ситуації і вигоди від неї, незалежно від того, що?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное