Що допомогло відчайдушний сибірський плавати по річці Янце в Китаї з фантастичною швидкістю

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо Вам, що дивує силу людського духу. Ми поділимося історією неймовірної 69-річної жінки з Новосибірськ, яка знає, як встановити цілі і досягти її цілей. Завдяки цим якостям і, звичайно, важко працювати, весь світ знає її. Ми впевнені, що її приклад може надихнути всіх, щоб зробити власні подвиги!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділився Людмила Воронова - IRONWOMAN (@liudmilavoronova496)



Для мене вік ніколи не був віком. Я завжди відчуваю стан польоту. Коли люди просять мене, як старий я, я думаю, але я знаю, що я народився в 1951 році.

У віці 69 Людмила Воронова є найпрестижнішим тріатлетом у Росії. За роки гімнастики, стільки як 80 триатлонів стартує і численні змагання в бігу, плавання, катання на лижах, поліатлон і все-обхід. Повернувшись на початку 90-х років, це було найшвидшим для всіх конкурентів, щоб плавати по Yangtze River в Китаї. Сьогодні вона має безліч нагород і медалей, які не можуть розраховуватися.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділився Людмила Воронова - IRONWOMAN (@liudmilavoronova496)



"Ірон Ман" Але Людмила не зупиняється там. Тож у віці 56 років вона вирішила взяти участь вперше у перевезенні дистанції ІРОМАН. А щоб отримати через це, ви повинні бути дійсно залізо людина. Після того, як на велосипеді знаходиться близько 4 км, в 180 км. І все це. одинбез перерви. Здається, що більшість молодих людей не можуть впоратися з такими навантаженнями. Тим не менш, Людмила зуміла виграти!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділився Людмила Воронова - IRONWOMAN (@liudmilavoronova496)



На даний момент Людмила Воронова – найактуальніша тріатлетка з Росії: вісім-разовий Іронман. У своїй віковій групі вона найсильніша не тільки в Росії, але і в міжнародному триатлоні, поліатлоні і гірськолижних гонках. Жінка зараз 24 років. гімнастика коледж. За роки роботи освоєно 10 майстрів спорту, понад 40 кандидатів на майстер спорту і 600 спортсменів масових категорій.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділився Людмила Воронова - IRONWOMAN (@liudmilavoronova496)



В хорошому віці Сибірська жінка дуже горда того, що вона ніколи не прагнула допомогти від лікарів. Тому дуже радимо дотримуватися її прикладу і регулярно займатися профілактикою здоров'я: вранці робимо вправи, пити кальцію для суглобів і не забувати приймати вітаміни. «Здоров’я – це можливість вчасно помітити, де у вас є щось неправильне».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділився Людмила Воронова - IRONWOMAN (@liudmilavoronova496)



Навесні вона перетворить 70 років, і Людмила обирає наступний старт ІРОМАНУ. Вона знає, що в її віковій категорії немає гідних конкурентів. Коли інші втратить здоров'я, вони зберігають його.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділився Людмила Воронова - IRONWOMAN (@liudmilavoronova496)



З її перемогами та активною позицією життя Людмила зуміла радикально змінити віру багатьох людей про те, що ви можете дозволити собі у венозному віці. Не боїться. повний робочий деньДозвольте перевірити ваше тіло і символ і виграти знову і знову. Ми вважаємо, що цей чоловік дійсно має щось для вивчення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное