Який сучасний російський письменник Людмила Улицька розповідає про актуальні події

Дві люди говорять. Це може отримати багато уваги. Що стосується інтерв’ю журналіста з відомими особами. Давайте запитати, що російський письменник Людмила Улицька розповіла інтерв'юер Катерина Гордєєва. У Берліні відбувся жіночий зв’язок, де Людмила вирішила залишити після повномасштабного вторгнення Росії на суверенну Україну.



У рамках проекту «Tell Gordeyeva». Людмила Улицька починає свою історію з досить цікавими думками. «Сьогодні ми перебуваємо в стані жахливої безчасності. Потрібно навчитися дихати, рухатися, подумати по-різному. Хто вирішив грати в війну, ймовірно, не пам'ятаєте, як живуть батьки і бабуся. Як пережили війну, евакуація, окупність. Це найважчий досвід. й

Авторка поділилася з журналістом, що вона дуже сумована тим, що вона не знає, коли вона зможе повернутися додому, і чи взагалі. Людмила каже, що вона навіть забули свій день народження. За даними Улицької, такі зміни викликають зміни поведінки людини. Вже не існує автоматизму, до якого всі звикли.



Подума про знамениту людину «Ми втрачали в історичний обряд». Неймовірно 100 років тому величезна кількість артистів і письменників залишив Москва. Звісно, люди лякають війну. Як довго він триватиме і як страшно це буде, абсолютно невідомо. Все залежить від волі однієї людини. Але мені здається, що він не розуміє на всіх, хто живе в Улицьких музеях.

29 березня і ніхто не міг уявити всіх жахів війни, які стануть відомими пізніше. Проте, рефлекси Лудмили Улицки варто прочитати, якщо тільки сформувати особисту думку про всіх, хто на іншій стороні барикади.

, Україна

Єкатерина Гордеєва просить Людмила Улицька, тому багато росіян підтримують жорстокий режим, який відправляє солдатам певну смерть. «Підтримка дітей до війни. Зважаючи на те, що діти більшості нинішніх російських лідерів отримують Західну освіту. Більшість з них, ймовірно, на заході. Наприклад, я був в Озеро Комо в Італії кілька років тому. Уліцка.

«Такі люди великого бізнесу, завжди пов’язані з політикою. Бізнеси будуються на особистих і грошових відносинах. Це називається сучасним словом «Корупція». Наші лінійки дуже багаті люди. Це, безумовно, це, письменник повернув лінію.



«Я 80 років. Я народилася в війну, і все, що не було великої війни. Десь з'явилися маленькі. Але зараз ми повинні жити в часі «спеціальної операції» (воєнний), і я хотів би бачити кінець цього процесу. Ми всі спостереження, що відбувається зараз, і це просто страшний, сказав Людмила.

Інтерв'юер Гордеєва зауважив, що через масштабні військові дії може формувати серйозні проблеми для декількох поколінь, тому що молоді чоловіки помирають. «Це демографічна проблема». Росія – країна жінок, країна жінок. З 1904 року чоловіче населення занепадало з трьох причин. Через війну, через тюрма, через зловживання п'яні напої. У війну обличчя стає більш жіночним. й

р.

«Жіночий військовий сервіс може з'явитися в Росії трохи більше. Але я боїться його. Що таке армія? прикордонна безпека. Коли кордони стабільні, не потрібно багато військ. Коли бордюри тріщини і трембл, армія потребує багато. й

154177 р.

Єкатерина Гордеєва згадує, що як у роботі, так і в загальному уявленнях світу було те, що неможливо принести миру з війною. «Якщо ви стежите за історичною логікою, то той, хто атакує, в кінці втрачає», - сказав Гордеєва. «У сенсі, кожна війна зведена до поразки. Навіть якщо, в якомусь сенсі, це перемога. Неприпустимо, що це може бути моральним. Наслідки цієї війни будуть непередбачувані, - сказав Улицька.

Ми зараз в Німеччині і можемо відзначити, що це проста країна. Вона здатна повністю відновитися від війни. Росія вважається життєздатною країною, але вона набагато гірше від Німеччини. Векторна країна в кінцевому підсумку була країна поразки. Це цілком зрозуміло. Причини даної ситуації багато, але головне - нездатність влади. й

Людмила Улицька – це те, що діалог між органами влади та людьми дозволить пересуватися вперед. Але що чекає така країна інакше? Тільки час розповість. За свою свободу проти абсолютно ворожого ворога. Цей ворог витрачає мільярди доларів щодня на зброю, що приносить тільки страх і страждання. Цей ворог не подумав, що багато хворих дітей можуть врятувати це гроші. Висновки повинні бути зроблені самостійно...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное