Ми купили золотого браслета до сестри мого чоловіка і пішли до села на ювілей, але виявилося, що ми не чекали там.

За роки. близькі родичі Він може стати міцним і міцним. Все залежить від того, чи є родичі, які хочуть спілкуватись і витрачати час разом або чи потрібен особисте життя і важливі справи.



Ми написав читач, який скаржаться, що вона не може зрозуміти, чому її родичі не хочуть зустрітися і ігнорувати її спроби якось ближче. Ваша кров не вода. Ви можете зрозуміти його. І це історія вона розповіла нам.

У мене є дві дочки і син. Ми приїжджаємо з заміського, але багато років тому, мама і Дад вирішили переїхати в місто. Перші перспективи та інфраструктура.

Мої батьки старі, і я не молодий на 50. Я бачив багато в житті. Я хотів від'єднатися з рідними. Я не маю нікого поруч з ними. Друзі і коханий чоловік не підраховують. Діти, на жаль, не довели природи. Я хотів би.

, Україна

Я пішов до мого брата першим. Він був свій день народження, і я мав великий подарунок: годинник з золотом браслетом. Я дала їм. Не дивлячись на те, що мій приїзд був організований, моя сестра отримала мене з холодом. Я поклав все на стіл до мінімуму, перетворив телевізор на інформаційний канал і просто почав їсти. На вечірці немає гостей або чоловік.

Я зустрілася з нею до вечору, бо я думав, що гості приїдуть, і мій чоловік. Але ніхто не сталося. Я поїхав додому, майже пізно за останній автобус. Не доля.

Ми не контактували з братом та іншим братом. Вони переїхала в інші села і, очевидно, не хочуть підтримувати будь-які відносини з родичами.



Тож я вирішив почекати до дня народження моєї тітки. Що сталося. Ми зв'язали її на телефоні, розмовляли довго, і я пропоную приїхати до неї на ювілей.

Я добре приготував: Я не даю нічого, замість того, як я приніс пучок продуктів: червона риба, м'ясо, міцні напої і ціле капуста овочів. Так, я знаю, що сільські овочі не дивно, але взимку і свіжі овочі, такі як помідори вишні, огірки і болгарський перець в місцевому магазині не можна придбати.

На день народження моєї тітки, досить дивно, є гості. До світла прийшла пара своїх друзів. Немає подарунків і немає вентилятора. Я думаю, що вони відомі один одному протягом багатьох років, можливо, вони зручніше. У закордонному монастирі з його правилами не сходження, як кажуть вони.

Увечері проходив знайома тінь. Привітання з днем народження дівчини і сидячи на самому краю столу, навіть я не говорю. Це був мій брат. Після того, як я попросила чоловіка, чому він не прийшов до партії. Відповідав, що він втомився і овець.



І ви знаєте, що я не бачив мій годинник на руці, але я помітив трохи синці на зап'ясті, де це повинно бути. Я помітив від кута мого очей, що майже не було подарунків на столі. Моя тітка приніс все просте, картопля, каша, як. Це не те, що я дійсно некомфортний, але я думав, чому покласти все під подушку, адже їжа просто погана.



У будь-якому випадку, я бандрував додому. Я довго думав про синець на зап'ясті сестри, і що її чоловік зробив, що навіть впало. І в наступний день я побачила сестру на вокзалі поїзда, і вона сидить там збут овочів, моїх овочів, які я дав їй маму. Але я побачила, що вони живуть, хоча не багаті, але не бідні. Чому все це, тому що ви можете просто поговорити і приїхати до чогось.

Я припинив час спілкування з сім’єю. Нехай це було так. Вони живуть своїм життям і живою шахтою. Я дуже багато часу з чоловіком, якщо ми любимо один одного. Ми не родичі, але душа мати.



Так, ситуація досить погана. Але кожен має власний спосіб життя. Хтось любить знайти спільну мову з родичами, а хтось не знає. І люди різні. Економічні, культурні та навіть вікові чинники існують. Ми не радимо підходити до всіх родичів з відкритими ручками. Нехай вони просто не потрібні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное