Чому ви не повинні дотримуватися томатів

Час летить так неприпустимо, Липень - час дозрівання томатів. Тож сьогодні я хочу подарувати вам цінну пораду про те, як заготовити їх насіннєвий урожай. Ми будемо говорити про те, чому не всі сорти томатів потрібно подбати про цю статтю.

Габаритний зображення

Чому б не всі сорти томатів слід подбати за кроками, так як така процедура вимагає відповідних знань і досвіду. Багато людей говорять, що потрібно робити кроки. Але перед тим, щоб з'ясувати, які сорти можна зробити це з.

До речі, покрокова обробка – процес відрізання бічних процесів. Це робиться так, щоб вони не споживали сил і соків з материнського куща. Найчастіше крокоди відрізають, коли вони не більше 5 сантиметрів довго, і роблять це кожні два тижні.



Помідори природи дуже розгалужені і пишні рослини. Спочатку забирають листя, а тільки потім починають нести плоди. За допомогою висадки томати утворюють зелень швидше і отримують більше світла.

По-перше, ви не можете stepchild, коли крокоди довжиною більше п'яти сантиметрів. В іншому випадку томати почнуть боляче і можуть навіть з У цьому випадку краще просто обрізати нижні листя трохи. По-друге, вам не потрібно малювати короткі, тиснені та гібридні томатий Ці сорти були виведені таким чином, щоб вони мало хворіли і не вимагають особливого догляду.



Кущі таких помідорів мають правильну форму і не дають крокоди. Вони виростають до певного розміру і починають нести плоди. Не видаляти їх гілки, бо ці сорти не здатні виростити нові. В іншому випадку можна залишити без збору врожаю. Пам'ятайте, що не всі види томатів можна використовувати. До речі, це помідори я висаджувати в моєму будинку. В результаті максимальний урожай і мінімальний догляд.



Якщо у вас ще довелося скуштувати томати, то в будь-якому випадку не викинути крокоди. Вони прийдуть в ручному саду. Наприклад, я кладу їх під смородини відлякутися від шкідників. Таким чином я отримую більше ягід з куща. Або інший спосіб застосування: наполягати крокоди у воді протягом декількох днів, а потім провести профілактику годівлі і культур. Кожен садівник знає, що томатний топ - найкращий добриво в дачній ділянці.



Звичайно, без мастурбація томатні кущі можуть перетворюватися в реальні джунглі. Але перед тим, як це зробити, варто звернути увагу на сорт томатів. Особливо якщо це незрівнянні томати, які зазвичай сильно ростуть. З такими помідорами видаліть всі сходинки нерозрізно.



Середньорослі, або як вони також називають напівдетермінантними сортами, вирощуються в двох стеблях і залишають тільки один великий крок. А детермінант, або штамповані сорти, краще не переходити. Особливо якщо томати виростають в теплих регіонах. Бажаю Вам успіхів і щедрих врожаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное