Якщо ви посадите томати поруч з цими сусідами, ви не отримаєте культури, але кішка сльозиться.

«Планові грядки, не забуваючи про хороших і поганих сусідів і попередників!» говорить мій дід Михайло Петрович. Мій чоловік і я тепер посаджу томати в отворах тільки на своїх порадах. На третій рік ми збираємо томати з саду з відроми!

Сьогодні видання. "Сайт" Вони підкажуть вас, які сусіди будуть вбити. Культурай Посадити це прямо!



Посадка томатів в свердловинах Важливо заздалегідь планувати в котеджі або саду. Поблизу томатів потрібно висаджувати культури, які схожі на них в сільськогосподарській техніці, і які будуть комфортні з таким кварталом. При плануванні важливо враховувати сумісність і вигідні властивості рослин, висаджених в мікрорайоні.

Акціонерні висадки відмінно підходять. економити простір Але найголовніше, переваги такої спілки подвійні: добре для обох культур!



Отже, що ми висаджуємо? Найкраще висаджувати томати поруч з морквою, Пекінською капустою, полуницею, бобовими, часником і салатом.

Рослинні рослини в тандемі з пряними зеленню та квітковими іраторами знаходяться в особливо вигідному положенні: за допомогою їх ароматних сусідів овочі ефективно «бороть» шкідників і недуг, які традиційно атакують конкретні види. В якості бонусу рослинні рослини також процвітають завдяки зростанню кореневих секретів деяких партнерів.



Хорошим сусідом стане гірчиця томатів. Листя гірчиці будуть соковитими і смачними, а сама гірчиця захистить помідори від лушпиння і фітофтори, і навіть грунт збагачений. Добре, сусід базиліка захистить помідори від шкідників, а також покращить їх смак. Останнє завдання ідеально керується мелісом, м'ятою, шабером і шавліям. Також можна посадити луку поруч з ним.

Крім того, рекомендуємо посадити оксамитові помідори. Квіти прикрасить неперевершене ліжко з їх цвітінням і відлякують шкідників!



Однак рослини, які не слід висаджувати поруч з томатами. До цих культур відносяться перець, картопля, баклажани, кукурудза та капуста. Ці рослини легко знищують томатну культуру.

Рослини сімейства нічних порід мають однакові недуги, які легко розподіляють при посадженні неправильно.

Провідна позиція в переліку антинейгборів огірокй По-перше, ця культура має абсолютно різні вимоги до вологості і температури. По-друге, огірки і помідори потребують різних грунтів. Перший необхідний азот, а другий необхідний кальцій і фосфор.



Зверніть увагу, що при плануванні посадок неможливо дозволити пригнічення світлолюбних рослин шляхом тіні і висаджувати чутливі культури до зайвих потоків сонячних променів. Без яскравого світла будуть відчувати себе погані дині, огірки, перець, кукурудза, баклажани і, звичайно, томат.

Р

Також я раджу дізнатися, що кинути в отвір при посадці томатів для щедрого врожаю. Помідори не переносять помилок!





Якщо ви не слухайте ці поради при посадці, не тільки помідори будуть страждати, але і не змогли сусідів. Так висаджуємо помідори в отвори мудро!

До речі, при посадці ракада я дуже раджу покласти багато житних скоринок (багаточасно) і трохи деревного золи на кожному отворі. Так томати будуть міцні, великі, потворні. Також не забувайте: 2-3 дні до посадки в грунт Томати Наріжте дно 2-3 листи. Важливо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное