Чим корисно вичавити томати і рослини сусідів нижче їх?

«Як висадити томати в грунті, щоб згодом зібрати багатий урожай червоних і жовтих красунь?» попросили сусіда в країні минулого року, в травні. Дядько Vasi має особливий характер. висадка томати. Висаджувати їх разом з «сусідами» у вигляді цибулі і оксамиту. Я вирішив спробувати себе. Кущі виросли міцними, не з'явилися! У цьому році я буду використовувати свою технологію знову.

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися цікавим способом томатна посадкаМій сусід навчив мене. Ось так!



Травневі свята пройшли, що означає час, щоб зробити сад. сусід говорить томати Як пластилін: що потрібно, ви його робите. Варто подивитися на кущі - він розповість вам, що він потребує. Тому варто починати «збір винограду» помідори навіть в розсаді.

1-е годування йде на 3-й день після того, як розсада повністю розгорталася листя котиленолу: 2 грам кальцій нітрат йде на 1 літр води. Друге годування потрібно робити на тиждень після першого. Ну і третій слід виготовити після появи двох пар справжніх листків. Для одного літра води потрібно взяти 10 грам суперфосфату. Змийте гарячу воду 24 години до поливу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений країнами ідеї (@dacha_sadandogorod)



Зробіть четверту подачу на тиждень після третього. Один літр - 2 грам кальцій нітрат. П'ятий внесення добрив відбувається після появи 4-ї пари справжніх листків.

Дядько Vasya каже всім полив Не просте вода, але дуже слабке рішення будь-якого комплексного добрива.

Перед посадкою помідорів у відкритому грунті необхідно його загартувати. фіолетово-блакитний відтінок стебла від кореня довжиною 3 см вказує на те, що розсада загартована і готова до посадки. Перед посадкою томатні рослини Необхідно видалити два нижні листки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений кращими томатами і перцем сортами! (@cemena_ogorod_fuksii)



І тепер важливо: помідори займають багато місця, і коли сад невеликий, це може бути дуже розчарування, тому що сайт не гумовий. І теплиця теж. Але є вихід, і це спільні посадки. До речі, переваги такої спілки є двома: це добре для обох культур.

Отже, що ми висаджуємо? Найкраще висаджувати томати поруч з морквою, Пекінською капустою, полуницею, бобовими, часником і салатом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена Nature Poems FLATLAY (@priroda_v_kvadrate)



Також добре сіяти гірчицею в ногах помідорів. Листя гірчиці будуть соковитими і смачними, а гірчиця сама захистить помідори від лушпиння і фітофотонів, і навіть грунт збагачений.

На сусідній базилік захистить помідори від шкідників, а також покращить їх смак. Останнє завдання ідеально керується мелісом, м'ятою, шабером і шавліям. Також можна посадити луку поруч з ним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Владислава (@vladislav_azanov)



І дуже варто посадити оксамитові помідори. Квіти прикрасить неперевершене ліжко з їх цвітінням і відлякують від шкідників.

Говорячи про полив. Приват Спільне покриття Вода повинна бути рясною, щоб волога була достатня для обох культур.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Оленою Риманською (@olena_romenska)



Але картопля томатам обов'язково не варто посадити. Обидві культури відносяться до тієї ж сімейства кошмарів, і тому схильні до тих же недуг і шкідників. Разом вони швидко зловлять фітофтороз, а інші негативні явища на них будуть поширюватися з дивовижною швидкістю.

Помідорні огірки також погані сусіди, так як їм потрібна різна грунт. Перший необхідний азот, а другий необхідний кальцій і фосфор.

Щоб висадити помідори, потрібно копати отвори 40 сантиметрів глибоко. Висаджувати розсаду землею безпосередньо в поливену землю. Рослина низькорослі рослини безпосередньо, переросла - під невеликим кутом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного насіння від SEMCO (@semco_junior)



Кожне висівання покрите сипучою землею, затираючи її руками. У висновку потрібно залити мульчою: минулий рік компост, соломка, тирси, різати і висушити траву. Деякі садівники біля кожного томатний паросток залишити невеликий отвір - це зручно для господарського кореневого годування.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена Nature Poems FLATLAY (@priroda_v_kvadrate)



Хочу дізнатися, чому не варто їсти помідори. В результаті максимальний урожай і мінімальний догляд!



Тепер ви знаєте, як правильно посадити. заземленняй Ну, якщо у вас є власні трюки при посадці цієї королеви саду, я буду раді прочитати про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное