Що недосвідчений Жителі повинні пам'ятати

Навесні багато людей, як правило, виїхати з міста, до дачі. Особливо в поточній глобальній ситуації зі здоров’ям. Самоізоляція за стінами м'якої квартири, звичайно, добре. Якщо є така можливість, то можна одночасно і в саду, щоб покласти, і висадити будь-який, і ремонтувати.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Вони висаджують пару зеленого, власноручних чоловіків в їх дільниці сьогодні. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Повідомлення від ???????????? (@litcentova) на мар 28, 2020 в 7:11am PDT



Але новачки часто не знають, куди початися, а пізніше вона часто йде в сторони. Як посадити розсаду, рослини води, подбати про урожай?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Недорогий смокче цей сезон до картоплі? і нарешті отримайте курку? І це те, що я шкодую напевно, штори свіжі не встигли купити?, і старий кинув? Чи доведеться висадити більше льону? #moisad

Пост спільного? Про сад і ідеї для нього ♥️ (@anutinsad) на Apr 3, 2020 в 4:13am PDT



Ви можете дізнатися не тільки від власних, але і від помилок інших. І "Сайт" Я хочу допомогти вам. Робота в свіжому повітрі в сонячній погоді, коли вам не потрібно кидати в будь-яку точку, буде цікаво. Не зв'язайтеся з будь-яким днем, щоб зберегти вашу відстань!

Помилки в країні Боротьба за все.
Ви не повинні йти в магазин і купити все. «Ми мали 2 лопатки, 75 сівалок, 5 видів добрив і ціле море різних пачок насіння: помідори, перець, огірки і так далі. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи не існує масок в аптеці? п п п п»ї #coronavirus #roadtothedream #village #garden #shovel #photomodelmomoskva #sovkhoz #kolkhoz

Пост поділений Нікіта Калинін (@kalinin_star) 2 квітня 2020 в 10:58am PDT



Для того щоб не витрачати зайві гроші на непотрібні покупки, скористайтеся чітким планом того, що потрібно висадити. З'ясуйте, що росте добре в своїх широтах в цей час. Томати, морква і картопля люблять сонце. Огірки і квасоля прекрасно почуваються в тіні.

Час насінництва
У кожному регіоні самостійно. На півдні в кінці березня можна висадити цибулю, зелений горох, трохи пізніше картопля. Посадка розсади в грунт проводять на початку травня. Природно, земля повинна бути вже зігрітою. Тому будь-які аномальні зміни температури можуть розбити плани літнього жителя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Коли все на місці?

Повідомлення від Dacha Idea (@dacha_idei_) 29 березня 2020 р. о 8:19pm PDT



У цьому випадку доведеться покривати рослини поліетиленовим клеєм або скляними каналами вночі, але це тільки половина заходів.

правильного поливу
Країна рослин Дуже чутлива до якості поливу. Наприклад, негабаритний шарм для баклажанів, перців і помідорів. З неї культури погано розвивалися кореневої системи, жовтих і летючих листків, немає повноцінних яєчників. Огірки стають гіркими. З іншого боку, переповнення призводить до появи грибка і гниття коренів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми майже оздоблюємо літній сезон. Полив останні грядки, підготовка грядок на наступний сезон. Збірник Savoy Cabbage? Це в місті Діана багато позицій Я крутий директор і в цілому багато Абукава. І в країні я мати ? сонечко. #dash #end of the Season#fusion#секс машини#мастурбиране#ohmibosan

Пост поділений Діаною Барсук (@dinkabarsuk) 14 вересня 2019 в 2:37am PDT



Візьміть витяжку і скребте грунт навколо рослини. Якщо нижче 4 см висохнете, необхідно вода. Якщо ні, вони просто зламали землю.

Шкідники і соди
Весна дає початок пробудження не тільки корисних рослин, але і для різних видів грибів. Вони також хочуть їсти, які можуть наготувати всі зусилля недосвідченого дачника.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Перманганат або марганат калію є одним з найбільш потужних антисептики. Пригнічує активність більшості патогенних мікроорганізмів. Досвідчені садівники давно відомі, що ця аптека може бути успішно використана не тільки для лікування власних недуг, але і в сільській місцевості. Але для тих, хто тільки починає вчитися основи садової науки, таке відкриття обов'язково стане справжнім пошуком. #ПерманганецьАстана #manganesecanursultan #permanganese#добрива #xeКращий тут для рослин.

A post shared by Home Доставка (@flordesad) 25 березня 2020 в 11:10am PDT



Необхідно розмежувати ліжка перед посадкою. Для цього підійде розчин перманганату або мідної сірки. Переконайтеся, що ви також використовуєте деревне золи. Навіть один шкідник бачив – тривожний дзвіночок. У кілька днів вони можуть розмножуватися до незмітних пропорцій.

Сівалка насіння
Посів насіння тієї ж культури в різних місцях кожен сезон. Це передумова для хорошого врожаю.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чому чай цибулі? Насіння будь-якої цибулини проростають дуже важко завдяки високому вмісту ефірних масел в них, що означає, що перед посадкою вони повинні бути попередньо оброблені. Приймаю 0,5 ч.л. питної соди і залити гарячою варильною варильною варильною варильною водою. У теплому розчині залийте насіння (чорний) за 1 годину. Після цього в розчині перемішують ще одну годину, висихають на серветці, сідають в вологому грунті на глибину 1-1,5 см. Насіння вирощують разом 7 днів. Я вирощую цибулю в чашках. Посів 2-3 насіння, зняття слабких пагонів. На землі я висаджувати люпом землі, змиваючи 1,5-2 см, ніж вона виросла раніше, і розсаду не хворіють. Відстань в рядах залишає 35-45 см, між дистанціями 15-20 см. Якщо ви посадите частіше, ви отримаєте ніжний перо, який відмінно поєднується в салат. Але для стебел, щоб бути товстими, потрібно «збережити відстань». Щоб отримати довгий і відбічений ніжку, я крутий, додаючи грунт до ліжка. Можна обгорнути нижню частину рослин темною тканиною. Ми бажаємо вам багатих врожаю і приємного клопотання. #гартові огірки #трусики на ряді #харчування #гарден #планування #бухгалтерські огірки #привабливі ради #гарден #гарден #цукрові #трусики #повітання #помил #атомати #адори #консульти

The post shared by Soul Dacha (@dacha.dlya.dushi) on Квітень 2, 2020 в 7:25pm PDT



Справа в тому, що рослина протягом року (сезонний) тягне з прилеглого грунту саме ті поживні речовини, які вона потребує. Виснаження грунту призводить до падіння врожаю. Але змініть рослину на інший, з різними "ацетитів", навпаки, дасть найкращий результат.

Пробити сайт
Прокопування грунту на ділянці, як важливий процес насидження землі з повітрям і знищенням бур'янів, нічого більше, ніж міф! Знову це повні відходи часу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Доброго ранку, дорогі друзі! Підготовка ділянки на зиму: зимове перекопування? Це не трактор або культиватор або ... сусіди викопують. З одного боку? І -- Сама Земля не любить чекати. Чи з'являться осінній дощ? і це буде складно зробити так. Я закопаю лопату на підлозі, з великими грудями, для кращого насичення землі вологою. І бур'яни легше вбити з морозом! Я навчався! Я не знаю, це правда? #my estate #autumnwork #dgging? #hardwork??

Повідомлення від Тетяни (@my_flower_house_) на 1 жовтня 2019 в 9:01pm PDT



З нижніх шарів піднімається вафельний шар. Таким чином, процедура стає не тільки бездіяльною, але навіть шкідливою.

Величезні відходи енергії.
Якщо ви не любите працювати з землею після цього інциденту в дитинстві, коли під час скрабіння сонця ви змушені були носити важкі відро з картоплі, і не допустили лише піднятися дерева або шукати клопи – ми прекрасно розуміємо.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Висадка винограду? Ви забираєте своє замовлення розсади винограду сьогодні? Ми дуже швидко приїхали, інтернет-магазин @gardenwod швидко працював з моїм замовленням. Після оплати я отримав SMS-повідомлення, що замовлення готове до доставки, постачальник з Краснодарської териториї, тому не доведеться довго чекати. Я замовляє саджанці винограду для просування, тепер у мене 8 різних сортів? Kishmish Radiant Kishmish Білий Flame Kishmishmish Black Finger Kishmish Red Muscat Kishmish Kenadis Grapes Ladies Finger Grapes Rochefort Grapes Anyuta. Чи є у вас приємний сюрприз? Постачальник відправив подарунок рукавичками і сумкою Корневіна. Чи створюються ці маленькі речі? Спасибі, @gardenwod, сьогодні висаджувати розсаду винограду? надію, що всі вкорінні і будуть щасливі збирання?

Пост поділився садом будинку в Кубані? (@elen_village) на Квітень 2, 2020 в 11:05am PDT



Але тепер ви можете встановити свій власний ритм. Порадуйте її як хобі. Спробуйте, коли мова йде про точність, і не проціджувати занадто багато, якщо потрібно перетягнути щось або просто втомити. Поведи мене, після того, як ви не будете перетягувати з ліжка, і шум великого міста здавалося б, тільки дратівливе обману величезного трактора за сорок років тому!

Наші садівництво Підходить як для початківців, так і досвідчених працівників витяжок і лопаток. Час вправо, сонце прогрівається, а зелень ростуть прямо до наших очей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Важкий різак щелепи дозволяє вирізати гілки до 10 см товстої прямо на землі без підйому їх. чи? @mdport ts #wor #knock cutter Головна Поділитися #battery #battery #battery #benefitting #дайвінг #daygade #daygade #daygade #daygade #daygade #daygade #trimming #trimming #pipeline #pipeline #pipeline #pile #pipeline #pile #pile #pile #pile #pile #pile #pile #gade #garden #garden #garden #clockwork #модель #garden #модель #гарден #модель #clockwork #модель #clockwork #clockwork #модель #clockwork #clockwork

Пошта, що поділилася Wor Russia (@wor_russia) на Квітень 2, 2020 в 10:21am PDT



Однак, ми хочемо підкреслити: ні, ні навіть найнадійніший урожай варто здоров’я. Вимийте руки милом, використовуйте антисептичну і приклейте до порад лікаря. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное