Недавня дочка скаржиться на долю, бо вона повинна стати її помічником.

Дуже важко підтримувати нормальний контакт з близькими, якщо ви відчуваєте споживчий Для себе. В інших словах кожен хоче щось від вас, але не ви. Іноді це займає багато років для людей, щоб реалізувати це.



Це сталося з головним характером сучасної історії. Вона провела більшу частину життя, допомагаючи родині та друзям. Але коли вона вирішила жити за себе, її батьки не люблять. Що викликало конфлікт і чи було вирішено в кінці, читайте нашу статтю.

Моя родина ніколи не жила багато. Я пам'ятаю своїх батьків, які приймають участь у роботі з клієнтами. Я був чотири з нас: Дад, Мама, мене і мій старший брат. Андрій був 13 коли я народився. І мій мама 36. Я підкреслюю це, бо пізня дитина непросто. У віці від 50 років мама почала проходити: роки важкої роботи постраждали.

Габаритний зображення

Я був 14 років, я зробив всі господиня. Я вже одружився і почав жити окремо. Але це не полегшило. Я знав, що я мав надію родині. Я навчаюся важко. Після 9-го класу вона вступила до коледжу безкоштовного навчання. І пішов я до університету, і я пішов безкоштовно.

У цей час я мріяв, що я хотів би знайти роботу і допомогти мамі ще більше. Відсутню стипендію. І інші проблеми припав на голову. Виявилося, що мій батько обдурив на мамі більше 5 років. Більш того, він має дітей на боці і дав більшу частину своєї зарплати іншій жінці. Що пояснюється тим, чому ми завжди короткі гроші.



Після закінчення я пропоную роботу. Я працював там до 30 років. І зустрівся з ним. Мишка прийшла до роботи для нашої компанії і практично відразу привернула увагу до мене. У нас була вафель. На щастя, перше серйозне життя.

Я закохався в сьомому небесі, коли запропонував Міша. Але у нього немає власної квартири. Він жив самотній матері. Ми вирішили зупинитися з шахтою вперше. У нас була 3-кімнатна квартира (паранти дали її під час своєї важкої роботи), мій брат не жив там, мій батько не був. Так було достатньо номеру. І мій мама не розумів.

Але через місяць почався ніч. Моя мама почала виконувати ремонт, купити нові меблі. На першому я думав, що це була гарна ідея. У зв'язку з тим, що в квартирі немає часу. Але не закінчилося там.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. А потім при зміні нашого місця мама замовила чоловіка, щоб очищати. У квартирі немає нічого жити.

Я був просто в ударі. Продам свою юридичну частину квартири і ніколи не повернувся. Але моя мама перетворилася на туман, звернулася до моєї свідомості.



Почати мене! Вона сказала, що я не маю дітей. Вона має онуки (старший брат спробував) і більше.

На жаль, в якомусь моменті я почав думати мій мама був божевільний. Я допомогла мені дуже багато років, але ніхто не хоче оцінити мої зусилля. Чому я не помітив цей вид поведінки споживача до?

р.

Я 31 років і я хочу відкрити очі на це. Я не хочу жити, як це більше! Але як я можу впоратися без моєї допомоги? Що року вона пожирає і її брат не бере участі в її житті. Виявляється, крім мене вона не має. Я не знаю, що робити далі.

Люди, які готові жертвувати себе за користь інших, заслуговують особливу повагу. Але нам здається, що Все повинно мати обґрунтовані межі.й Героїн історії її приклад показує, що сліпе бажання зробити життя простіше рідної людини.



Для того, щоб прийняти таке погане ставлення матері, жінка повинна прийти до умов з ідеєю, що всі її зусилля були в вайн. Можливо, це буде реальним випробуванням для неї. Що ви думаєте?

Якщо ви хочете дати поради героїні історії, сміливо поділитися своїми думками в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное