Покажіть, як несанітарні мій будинок матері, запитуючи дружні поради

З досвідом, кожен господиня встановлює свою неофіційну чистотий Зрозуміло, що жінка не хоче, якщо хтось не слідувати їм. Однак, що робити, якщо в одній квартирі зіткнулися дві протилежності: акуратні чистоти і авід slob?



Героїн історії, Ольги, зіткнувся з такою проблемою. Все її. Визначення порядку і чистоти в будинку Вони згорнулися, коли дівчина почала жити в квартирі матері. Чи здатні вони розв’язати конфлікт і будувати відносини? Про це читайте далі в статті.

З юного віку мій мама навчив мене, що будинок реальної господині повинен бути чистим. Для того, щоб трохи мене звикли до замовлення, мама навіть писав її чистоти правила на аркуші і повісити їх на холодильник. Ця дисциплінована мене, і в цілому мені сподобалося, коли будинок був очищений.

Я вірю, що й інші люди. Ви не можете жити в хаосі? Ви можете У минулому році в університеті я почав знайомитися з однокласником. Віталійк прикріпив своє серце до мене і через шість місяців, пізніше запропонував мені. Звичайно я погодився. Я був абсолютно впевнений в собі.



Першу зустріч з батьками Вітака шокувала мене, щоб сказати принаймні. Я ввійшов в квартиру і запах унітазу, що потрапив в ніс. Ви знаєте, як лоток не був очищений протягом тижня. Але не закінчилося там. У передпокої був купаж взуття, а в іншому куті було всього кілька руббів, як це не було квартири, але старий гараж.

У ванній кімнаті краще не заходити. Відчуття, що наліт на кранах не було очищено з моменту поселення в квартирі. Я не говорю про туалет. Він був просто знезаду. Тоді Віталійк взяв мене на кухню, де мій майбутній мама-в-зав. Після висихання руки на жирному робі Алла Петровна передавалася мені: «Ми будемо знайомитися, можна назвати мене Aunt Alla».



А потім з'явилася вечеря, яку я не доторкнувся. Загартова посудомийна машина, пучок бруків, пилу на холодильнику і вази, які з'єднуються на підвіконні, відволікають. Я просто не розумію, як жити так.

Після весілля питання виникла, що робити далі. Мої батьки проживали в країні, тому не можна доїхати до них. І проживав у великій 3-кімнатній квартирі. Не розумів, і я не мав вибору. І це не так довго: через рік ми плануємо виїхати.



Не хочу жити в брудній квартирі. Я вирішив здивувати їх. Я очищаю ванну кімнату і туалет, очищивши кухню, вичавивши всі яруси, які просто лежали на полицях. Навіть штори були чистими і килими були розбиті.

Але не дарма, що ініціатива покарана. Не дивлячись на те, що вони не змогли знайти свої речі. Алла Петровна (Aunt Alla I не викликав її за принципом) - сказав, що неможливо приготувати на кухні. «Чи ви робите всі мої лопатки і горщики?» підібрали мами-взагалі. А коли я продемонстрував, що все було в його правильному місці, вона була просто ніс-вандрер.



Не вдалося досягнути конфліктів. Алла Петровна не схожа на те, що я піднявся до туалету. «Соррі, але нічого не дихати в квартирі! Як принести гостей тут? У нас є хаос! Я не можу стояти. У відповідь були претензії, що я не мав права навчати дорослої жінки жити.

Я живу в повній несанітарні умови протягом півроку. Наш номер завжди чистий, звичайно. Але на кухні потрібно варити з рукавичками, щоб відступати. Ванна кімната завжди очищається. Але, на жаль, це не змінює загальну картину в будинку. Найгірша частина полягає в тому, що я працюю дистанційно. Я повинен бути тут більша частина дня.



Хочу виїхати звідси і побудувати власну квартиру. Я прошу своїх батьків дуже багато... Моя мама говорить, що дорослі не можуть бути перероблені, особливо коли мова йде про звички. Я ніколи не можу навчити їх замовити? Чи існують деякі ефективні способи?

Мати основного персонажа справа: переоцінити дорослого - це втрачена причина. Звісно, жінка не входить до контакту. Залишилося приймати тимчасову реальність і чекати решту шість місяців.



Незважаючи на те, що з іншого боку, дівчина вже встигла, як вона кладе її, щоб виграти в ванній кімнаті. Так є шанс, що в якийсь день вона зможе встановити її самостійно. чистотиЯкими будуть всі члени сім'ї. Що ви думаєте?

Ви коли-небудь були так? Покажіть мені, що ви коли-небудь живете в одній квартирі з вашим рідним, і було важко в побутовому плані? Ми раді бачити вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное