Класична квашена капуста, яка бабуся посолилася на продаж з листопада по лютому

Привіт, кожен! У цій статті я розповім вам, як успішно скинути капусту на зиму. Я використовую цей метод зимою і я завжди щасливий з результатом. Я часто запитую про рецепт, і тому я вирішив зробити мої дослідження. Спеціально для шановних читачів. "Сайт" до швидкий капуста на зиму.



Рецепт швидкого квашеної капусти Sauerkraut за цим рецептом виходить дуже смачним, хрусткою і не стане м'яким. Цей рецепт є godsend. Ми готуємо капусту власному соку, в трилітровій банці без цукру і оцту. Цей рецепт є дуже корисним, але також легко і легко готувати. Всі пропорції ідеально відповідають.



Сауеркраса може похвалитися насиченим вітаміном і мінеральним складом. Має магній, йод, аскорбінова кислота, необхідно підтримувати імунітет в холодну пору року.

інгредієнти
  • 2-3 кг капусти
  • 1 морква
  • 1 ст.л. солі
  • ложка


Для цього рецепта ідеально підійде пізня дозрівання капусти. Вага капусти повинна бути не менше однієї кілограми. Такі фрукти зазвичай дуже соковиті і смачні. Видаліть верхні листи з кожного кочану - містять сліди механічних пошкоджень. Крім того, вони не дуже соковиті.

593764р.

Тепер нарізаємо півень на шматочки. До речі, намагайтеся вичавити голову по обидва боки: капусту слід оббити приємно. Потім заготуємо капусту ножем. Однак можна скористатися спеціальною терткою або зернозбирачем. Не подрібнити капусту занадто багато, дрібні - не завжди соковиті. Переміщуємо капусту в глибоку велику ємність.



Тепер потрібно мити моркву, очистити їх і натерти їх. Також не натирайте моркву занадто дрібним - зі своїм соком він може забарвити капусту. Вирощена морква додаємо до капусти і розмішайте своїми руками так, щоб вона пускає сік. Не додавати масу моркви в блюдо, інакше капуста не забивається.

(Б)

Ми залишимо капусту в трилітровій банці - найзручніший спосіб залишити. Для соління краще використовувати найбільш звичайну сіллю столу. Для одного три літра можна буде потрібно одну столову ложку солі. Це найуспішніший спосіб, який збереже пропорції і не переповнену капусту. Крім того, не рекомендується використовувати йодований сіль - він взаємодіє більш повільно з в'язаними овочами.



Тепер в шарах покласти капусту морквою в банку і залити сіллю. Заповнити всю баночку, але не до вершини – потрібно залишити деякий простір для соку, який буде формуватися під час бродіння. З причин безпеки я завжди кладаю баночку на тарілці.

Тепер залиште капусту на 12 годин в будь-який час при кімнатній температурі. Банк не повинен бути закритий кришкою, капуста потребує доступу до кисню. Після початку бродіння капуста повинна звільнити достатню кількість соку. Якщо здається, що сік недостатньо, можна додати окропу при кімнатній температурі. Також за смаком можна додати столову ложку меду до капусти. Антисептичні та консервативні властивості меду підвищують термін зберігання капусти. Крім того, блюдо буде більш пряним, а також насиченим корисними речовинами.

р.

Sauerkraut є ферментативним процесом, під час якого сульфат сірки водню. Варто щодня пронизити суміш (до дна бані) з капустою для видалення кислого запаху. Готову капусту можна споживати на третій день, після того як вона була доставлена. Однак при кімнатній температурі цей процес можна затримати. Ви можете зберігати таку капусту в холодильнику або в підвалі. Для приготування ми не використовували цукор, тому сауеркра можна зберігати протягом тривалого часу - від 6 до 8 місяців. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное