Чому син так засвоюється батькам, що він вирішує не запросити їх на весілля?

Батькам не завжди вдалося Отримати дотик з дорослими дітьмий І, на жаль, дуже часто це відбувається через заборону непорозуміння і недоторканності. Хтось має грюди і не знаходить сміливості говорити чесно. Може бути розмаїття, щоб поговорити з мамою і татом. Так, що відбувається.



Наприклад, героїні нашої історії сьогодні зіткнулися з подібною проблемою. Проведення синів Погана жінка була так званою, що вона не знає, що робити далі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Мій чоловік і я був одружений протягом 25 років. Ми провели наше життя в с. та вивели свою невелику ферму. Я працюю молодшим викладачем у нашій локальній школі, і мій чоловік є фіксатором, без перебільшення, майстером всіх угод. Коли у нас була перша і єдина дитина, ми були в сім'ї.

Але я розумію, що мій син буде ставити на ноги, дав йому хорошу освіту і підняти справжню людину. Трохи, мій чоловік і я пішов до нашої мети. А Паша допоміг нам з цим. Люблю навчатися, захопивши все на літа, він готувався до університету.

р.

У той же час він завжди був на фермі, він не заперечував будь-яку роботу. Ми пишаємося нашим сином і побажали його тільки кращим. З дня народження він заощаджує гроші на освіту. Вони хотіли піти в місто і знайти себе.

Коли Паша переїжджає до аспірантури, ми почали серйозні підготовку до вступу. Щоб підняти необхідну кількість грошей, мені довелося продати автомобіль і будинок моєї мами. Звичайно, вона була сумною. Але для свого онука вона буде робити все. Соон Мар'я Петровна переїхала в життя з нами, і Паша переїхала до вступних іспитів.

3610Р. 4200Р.

Конкурс був занадто великим. Незважаючи на відмінні результати, можна було ввести договір. Паша була засвідчена, оскільки він знав, скільки грошей буде витрачено на освіту. Так мій син пообіцяв нам, що він не дасть нам. Що сталося. Паша закінчила університет з відзнакою і навчався юристу. Сонце!



Але повна вища освіта пішла до сина буквально за велику ціну. Ми продаємо все, що ми можемо. І тоді нам довелося взяти кредит. Якось нам вдалося вижити. Я працюю за одну і півгодинну роботу з дітьми додатково. Мій чоловік взяв будь-яку роботу. Навіть мати-в-завдяки приєдналися в: вирішили в'язати і продати свою роботу.

Син почав шукати робочі місця, поки не студент. Але він провів все, що він заробив тільки на власних потребах. Ми ніколи не попросили йому допомогти, ми хотіли його насолоджуватися життям. У третій рік Паша зустрів дівчину, з якою він відразу закохався в любові. Він не сказав нам про це, коли ми назвали.

Я змогла дізнатися, що її ім'я є Катя і вона походить від досить багато сімейства. Я не прийшов до нашого села, хоча я запросив їх з Пашка більш ніж раз. Після закінчення його сина було запропоновано гарну роботу практично відразу. Він залишився в столиці і незабаром одружився.



Так, мій син мав весілля, що мій чоловік і я не запросив. Весь день Паша звернулася до нас і зустрілася з тим фактом. Я був просто в ударі. Як це зробити? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Він просто відправив нам деякі фотографії.

Зрозуміло, що весілля було скромним, сімейним. На одній фотокартці була дочка-завдання і її батьків. Чому вони називають, і ми не були? Моє син захопило нас і наша бідність. Так, ми не будемо жити дуже добре, але ми приїдемо до весілля власного сина.



Я не можу уявити, що це може бути. Болить і болить сльози. Я ніколи не зустрілася з дочкою. Я не знаю, як поводитися в цій ситуації. Ви коли-небудь стикалися з тим, що це?

Редакційна колегія має право на обґрунтування сонник в цій історії. Однак, здається, що самостійне життя в столиці зіпсував його. Найсумнішим є те, що батьки, які зробили все можливе для благополуччя своєї дитини.

Яку пораду ви подаруєте головний характер історії сьогодні? Чи можна змінити ставлення сина до батьків? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное