Резюме матері, або чому сучасна молодь пропускає ювілейні свята

Підготовка до свята завжди мус. У багатьох способах, цей фрукт приємний: родичі та друзі збираються, в нозі, кожен святкує свято. Сьогодні ми хочемо розповісти історію жінки, яка з нетерпінням чекала її ювілею.



Я провів тиждень підготовки до святкування мого ювілейного, я перетворив 60 днів тому. Я дуже приготував до свята, дуже сподіваючись, що я відсвяткувати мій день народження з сім'єю та друзями. У зв'язку з карантином я вирішив відзначити в тісному сімейному колі.

На жаль, вона не одружена. Самий син 40 і одружений. Ось як я планував відсвяткувати: з дочкою, сином, дружиною і дочкою. Я купив необхідні товари, зробив меню. Я налаштував стіл шик: чорниця, запечена м'ясо, деякі салати, закуски, торт. Я сказав всіх, що ми будемо святкувати в суботу, щоб ніхто не запланував все для цього дня.



Не продемонстровано в суботу. Я почав називати сина, але він не забирав. Я не розумію, чому це сталося, але я був дуже скинутим. А замість святкування мого дня народження, я обіцяв всю ніч. Я не можу подивитися на стіл, це так важко для мене, щоб очистити всі страви і порожні пластини тих, хто не проявляє. Я спробував так важко для дітей, і вони зробили це мені. Дорогі друзі! Я не можу стояти, і в неділю я вирішив піти в будинок сина сина, щоб дізнатися, чому він зробив це.



Я збираю дітей самостійно, так як мій чоловік пішов за кордон, щоб працювати і зникнути. Мої батьки допомогли мені купити трикімнатну квартиру, тому три з нас мешкали разом. Коли я був 30, мій син сказав мені, що він збирається одружитися. Я даю молодят з нами. Я подарував їм номер, Леночка була в другому, і я сам жив у вхідному номері. Це не просто, але я хотів бути комфортним.



Ми жили велику сім'ю протягом 7 років, потім був народився бабуся, який практично виріс на руках. Через кілька років, мій мама прокинувся. Ми не будемо говорити про це, вона не підтримує мене всі ці роки. Але якось вона залишив мені свою однокімнатну квартиру. Квартира була в бідному стані, тому я зробив капітальний ремонт. Я думав, що це буде право дати цю квартиру до сина і доньки. Що я зробив. З тих пір ми побачимо один одному менше і спілкуємось менше, але святкові свята завжди відсвяткувались родиною.

Але на найважливішому святі для мене вони не прийшли, вперше. Я прибув до 10:00, якщо все відбулося. Я приніс на смачну їжу, яку я приготував до дня. Звернулася дочка-в-одному відчинив двері і запросив мене, чому я прийшов.



Коли я прийшов, мій син все ще гасить. Потім він прокинувся і запропонував пити чай. Я негайно запитав, чому вони не прийшли відвідати мене, тому що ми погодилися на це заздалегідь. Я попросив, що вони не відповіли на мій телефон. Син сказав нічого, але дочка-в-завдяки відповів на обох. Всі ці роки відреагує мене за те, що я дав їм тільки однокімнатну квартиру, і проживала в трикімнатній кімнаті. У ній є такий маленький номер, який не можна говорити про другу дитину. Я не знаю, що думати зараз. Я завжди намагався дати їм квартиру. Але не великий достатньо, він виходить ...



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Весь час, намагаючись, люди не помітили, що вдячність не варто чекати. Іноді потрібно подбати про себе першим. І вивести висновки, коли замість того, щоб висловити подяку, люди стають сміливими. Це дуже сумний, коли люди ваших дітей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное