Деррик Лонсдейл: Чому я відмовився від традиційної медицини

Деррик Лонсдейл (MD), фахівець з харчування та профілактичної медицини.
Починав свою практику після закінчення в 1948 році. Університет Лондона як сімейний лікар.



Після подачі медика в ВПС Канади, він спеціалізується як педіатра, так і працював співробітником клініки Cleveland і очолив розділ біохімічної генетики.
З 1982 року працює з групою «Клівленд-профілактична медицина». Він також є редактором журналу «Повага в медицині».
У 1994 році Деррик Лонсдейл опублікував Чому я залишила православну медицину: надання допомоги 21-му столітті, вироки від свого слова до якого доступні.

Чому я відмовився від традиційної медицини

Хіппократи, визнаний батьком сучасної медицини, фактично, далеким від наших сучасних підходів. Основою його лікування був відпочинок і дієта. Однією з найважливіших принципів Хіппократи стала проста заява:
"Чому не буде шкоди" По-перше, не варто завдати шкоди, що означає, що не важливо, що лікар робить для пацієнта, він ніколи не повинен викликати шкоду. Ця заява визнає можливість безуспішного підходу лікаря до пацієнта, але не варто погіршити його стан.

Цей принцип є настільки очевидним, що він не потребує виправдання, але він втратив сучасні ліки. Hippocrates - сказав він: "Зберігати вашу ліки, щоб ваша їжа була вашої медицини." Сучасний вік практично повністю втратив цю мудрість. Варто аналізувати, чому це відбулося.

Реальна проблема сьогодні є накопиченням колективних знань в одній формі.
Це пов'язано з величезною кількістю опублікованої літератури і неможливістю для всіх, хто покриває навіть невелику його частину. Таким чином, ми розробляємо наші концепції в невеликих групах і дуже легко переконуємо себе з конвекцією, що наша ідея є єдиною справжньою.

Це болюче відтворення історії сліпих людей і слону. Група сліпих людей попросила описати слон. Один описав його як «довга трубка», інший описав її як «рівний шматок матеріалу», так і так далі. Кожна з них при описі частини тварини він доторкнувся, переконаний, що він правильно описав слон і переконаний, що кожен інший був фундаментально неправильним.
Тим не менш, нездатність сприймати більшу картину стала причиною їх загальної помилки.

Ця універсальна особливість людства виробляє загальну нездатність бачити велику картину. Тому варто проаналізувати розвиток нашої концепції сліпого чоловіка. Саме ми повинні шукати механізми, які призвели до утворення існуючих помилкових поглядів на медичну науку, що називається алопатією.

Не було плану розвитку медичної думки до відносно недавно, коли виявлена роль мікроорганізмів у розвитку багатьох захворювань.

Аллопатія - це медичний метод, який розглядає основи захворювання у відповідь організму на запалення. Це буде природно, щоб знайти способи стимулювання запалення як захисної реакції. Однак лікарі не робили це. Концепція знищення противника — інфекція — домінантна у їх колективній думки. Всі їх зусилля спрямовані на пошук шляхів і засобів знищення мікробів, які викликали хворобу.

Не було б спору про те, що відкриття пеніциліну стала визначною подією в історії медицини. Він дав лікарям практичний підхід до інфекцій, які забезпечили прийнятну безпеку. Але, як часто справа, відкриття пеніциліну, на жаль, мала свербіжна сторона - зміцнила поняття «вихід ворога». Великою кількістю досліджень було присвячено пошуку речовин, які мають той же ефект, як пеніцилін, завдяки яким з'явилися багато антибіотиків. Однак деякі з них токсичні до власних клітин.

По суті, ідея антибіотиків була настільки застарілою, що лікарі більше не побачили багато взаємопов’язаних факторів. Це диво на помилку, яку ми зробили в сільському господарстві, намагаючись знайти шляхи і засоби для знищення шкідливих комах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Комахи стали стійкими до інсектицидів (токсини, призначені для знищення комах, М.Є.) і розмножуються стійкими відтоками. Після того, як хімік створює новий інсектицид, комаха населення стає стійким до його смертельних атак. Ми зараз маємо тисячі хімічних речовин і цілих поколінь комах, які стійкі до них. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вода питна і наша їжа сильно забруднена. Не можна визначити, скільки захворювань люди безпосередньо пов'язані з використанням цих токсинів.

Ідея «навикористання ворога» поширюється на лікування раку: якщо вбиті ракові клітини, то хвороба буде вилікуватися. Чи можна вбити рак без вбивства свого власника? Ми повернулися до тієї ж проблеми, яку ми зіткнулися, коли ми намагалися знайти засіб для знищення мікроорганізмів. На жаль, ми забули, що наші органи мають оборонний механізм самостійно, але ніхто не думав про пошук шляхів поліпшення або збереження його. У зв'язку з цим, наші процедури часто роблять речі гірше до точки, що порушується принцип Hippocrates.

Ми зробили серйозну помилку: ми стали перемир'я в вірі, що фармакологія дозволить ліки борошняним шляхом в усі часи. Лікарі освічені і хворі навчаються сприймати сучасну медикаменту як яскраве, фантастичне, здатне виконувати чудеса загоєння, які раніше не можна мріяти. Ми не розуміємо, що його лікування погіршує стан пацієнта. Лікар, збуджена інтенсивною терапією, він використовує (тривалість, яка оцінює активну участь лікаря як цілителя), дотримується клінічного погіршення стану пацієнта і говорить про себе: Що таке руйнівне захворювання. Навіть з потужними препаратами я маю, я не можу його впоратися. Я повинен використовувати ще одну фармацевтичну. й

Він був хитрий. Він був забутий, що він не був, але слуга "машини", яка була ідеально здатна загоєти себе, і що він повинен обіяти, а не бути агресивним. Але в процесі навчання лікар постійно індокторує, що веде групу чудових таблеток, які повинні вирішувати всі клінічні проблеми. Він важко побачити, і це катастрофа, що кожен лікарський речовина змінює клінічну картину і порушує природний перебіг захворювання.

В результаті клінічне спостереження втратило значення в сучасній медицині. Діагностика проводиться на підставі наявності виражених структурних змін в організмі, а огляд пацієнта спрямовано на їх виявлення. Якщо вони не знайдені в результаті такої експертизи, хвороба класифікується як «психосоматичні захворювання». В свідомості хворого проникає укладення «доповідач сказав, що це все в голові». Не дивно, що така класифікація захворювання викликає заспокоєння у хворого, бо він переконаний, що лікар вважає його знеціленням.
На жаль, це часто справа, оскільки лікар переконаний, що фізичні симптоми є своєрідним психологічним покривом для пацієнта.

Але якщо модель, яку ми створили неправильно, ми повинні замінити його краще. У своїй книзі я покажу, чому профілактична медицина, яка використовує харчування в якості основи її терапії, повинна стати 21 ст. медицини. Незважаючи на те, що це відносно проста модель, вона базується на відомих і зрозумілих наукових даних. Завдання полягає в реалізації результатів, отриманих в лабораторіях в клініці. Процес реалізації може бути затриманий протягом багатьох років, якщо лікарі не готові і здатні оцінити проблеми пацієнта не тільки з точки зору клініки захворювання, але і біохімія і фізіологія.

Я спробував дотримуватися власного розвитку як лікаря. Я був освічений в найбільш традиційній і строгій атмосфері, в знаменитій лондонській лікарні, де я навчався працювати. Прогресування від практики сімейного лікаря до великої американської клініки, я знайшов себе глибоко залученим до захоплюючого комплексу біохімії. У процесі проникавання в цей світ почав бачити тіло як біохімічна машина, яка могла ремонтувати себе, якщо зустрілися його харчові потреби. Я знайшов, що цей принцип стосується всіх захворювань. Я спробував свою модель в тисячі різних способів, і я сподіваюся, що я створив програму, яка робить цю перспективу можливою.

Деррик Лонсдейл, М.Д.

Переклад та резюме М. Ермана

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Категории

Смотрите также

Новое и интересное