Кращі ліки у світі - топ 10 країн

Навіть якщо людина веде здоровий спосіб життя, харчується органічною їжею і вправами часто, може статися контингенція і медичні звичаї. Коли мова йде про країну з найкращою медицини у світі, проаналізовано багато чинників. Якщо країна може запропонувати поєднання відмінних державних і приватних медичних послуг і послуг, вона заслуговує на місце в списку. Рейтинг враховує тривалість життя, вартість охорони здоров'я, а також багато інших чинників, які утворюють загальний показник продуктивності. Більшість країн цього списку навряд чи здивують вас, але є ще кілька сюрпризів. Так, ми дізнаємось, які країни мають найкращі ліки у світі.



Медицина в Швеції (62.6)

Крім чистого, свіжого повітря, Швеція також є однією з країн, які пропонує своїм громадянам відмінну медичну допомогу. Система фінансується урядом, що охоплює 97% медичних витрат, тоді як людина піклується про решту 3%. Незважаючи на те, що стоматологічна допомога не фінансується системою громадського здоров'я, вона частково підлягає і безкоштовно для дітей віком 0 до 19 років.



Як один з найкрасивіших країн світу, Швейцарія також має найвищу тривалість життя з 2012 року: 80.5 років для чоловіків і 85 років для жінок. Це, безумовно, частковий кредит на систему охорони здоров'я країни. Охорона здоров'я в основному покривається урядом, але частково громадянами, через особисте медичне страхування. Для отримання медичного страхування потрібні всі громадяни Швейцарії.



Південна Корея (65.1) Ви не знаєте це, але Південна Корея відома як одна з кращих медичних систем світу. Однією з основних медичних проблем, що Південнокорейський уряд є забруднення навколишнього середовища, що призводить до збільшення захворювань місцевих жителів. Для поліпшення ситуації введена єдиної системи охорони здоров'я, надання рівних і справедливих переваг медичної допомоги на 100% громадян Південної Кореї.



Чудова погода і спокійний спосіб життя робить Австралію одним з кращих країн світу, щоб жити, але ще одна причина є дуже ефективною системою охорони здоров'я. З універсальною системою охорони здоров’я, Федеральним урядом становить близько 75% медичних векселів громадян, а 25% фінансується приватним медичним страхуванням. В той час як стоматологія, оптометрія та амбулаторні збори не покриваються урядом, фінансові недоліки можуть скористатися цими послугами через дочірні органи.



Італійська медицина (66.1) З просто 0,1 точки попереду Австралії, Італія також може запропонувати найкращу ліки в світі. Країна має змішану державно-приватну систему охорони здоров'я. З середньою тривалістю життя 82 років, всі операції в Італії безкоштовні як у державних, так і приватних лікарнях. Неправомірна медична допомога є абсолютно безкоштовно для всіх жителів, навіть незаконно проживають в країні.



На додаток до відмінної системи охорони здоров'я Іспанії є дуже компетентні лікарі, добре підготовлені медсестри і верхнє медичне обладнання. Рецептурні лікарські засоби оплачуються через спеціальну коопераційну систему, в якій необхідно оплатити невелику частину лікарських засобів, при цьому більшість покриваються державою. Це те, що найкраща медицина в світі повинна бути.



68.7 Рентген четвертий у світі за ефективністю, ліки Ізраїлю є фундаментальним правом для своїх громадян. Система охорони здоров'я Ізраїлю є універсальною і вимагає всіх громадян, які мають медичне страхування. Система регулюється державою і є однією з найбільш технологічно розвинених в світі, з найсучаснішим обладнанням і добре підготовленими лікарями і медсестрами. Ізраїль швидко стає популярним місцем для медичних туристів.



(74.1) Як і практично всі ефективні системи охорони здоров'я, Японія надає універсальну медичну страховку, яка підсидує значну частину медичних витрат людини. Зайнятий громадянин, як правило, отримує додатковий приватний страхування від роботодавця, але Японія приділяє велику увагу його безробітним і бідним громадянам. Медичні збори звільняються від безпритульних і малозабезпечених людей, які отримують державну субсидію.



Сінгапурська медицина (81.9) Система охорони здоров'я Сінгапуру не входить в цей список. Це ефективний як з точки зору фінансування і ефективності, рідкісне поєднання, яке характерне для найкращої медицини в світі. Крім громадського здоров'я, приватна охорона здоров'я в Сінгапурі є дуже ефективним. Таким чином, його громадяни отримують більше, ніж належний догляд, від державних та приватних секторів.



Гонконг (92.6) В цілому, Гонконг має найкращу охорону здоров'я у світі, в складі через добре розвинену медичну систему. Тривалість життя тут є одним з найвищих, а рівень дитячої смертності є одним з найнижчих у світі. У Сінгапурі послуги охорони здоров’я Гонконгу пропонуються як державні, так і приватні сектори.





Джерело: lifeglobe.net/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное