Мій батько став слабким і старим, але отрута не знижувалася, він спробував мене в будь-який спосіб.

Психологічні травми дитинства часто слідують за життям, отруюючи нас щодня. Навіть якщо людина не проживала з бідними батьками протягом тривалого часу, біль може гасити його протягом багатьох років. Ці рани невидимі до очей. І це добре, якщо батько зможе розпізнати свою смертельну долю і попросити дорослу дитину прощення. Після всього, він повністю відрізняється...

Р

Мій зв'язок з батьком - це приклад того, як не поводитися з дитиною, якщо ви не хочете викликати його серйозну моральну травму. Я не пам'ятаю мій ранній рік у класі до п'ятого. Я пам'ятаю страшних моментів, коли мій батько розірвав мене за найменшу несправність і збити все, що прийшов до руки. Я навіть почав бігти через постійний стрес. Моя дитинка була як виживання школи.

Мій батько був страшний в небезпекі. Я думав, що він володів девілом. Для навколишнього середовища ми були ідеальною родиною. Я акуратна гарна дівчина з невеликим тером, інженер тато і м'якою дитячою мамою.



Я ще не можу зрозуміти, що він був так жорстоким до мене. Мама болить, теж. Добре без фізичного насильства. Вона завжди захистила мене, але він рідко слухав. Навіть заподіяти мамі заспокоїти мене після побиття.

Я збираю маму, щоб покинути з мого батька. Але вона боїться його, як я був. Ось як я чекав в цьому фіксаторі. Як тільки я був 18, на швидкості кулі я запакував мої пакетики і перемістив в інше місто. І нарешті вдалося дихати зітхання рельєфу.

Роки передали обличчям з минулим. Я пішов до коледжу, пішов до роботи, зустрів хорошого хлопця. Моя мама відійшов минулого року. Я впевнений, що вона була прийнята до її могили неординарним характером.

Я не хочу поговорити з батьком. Але совість і провини не дозволяли залишити пенсіонера без догляду. Ось чому я використовувався для відвідування його кожного дня. Після того, як сильна людина перетворилася в слабкий старик. Але веноми не зійшов. Він тримав подрібнення і вдалося зберегти мене.



На мій наступний візит, мій батько, з сердитися поглядом, запитав, чому я продовжую йти до нього, очі він карнизний. Зібрав все стриманість в моїй кулак, я відповів, що я раджу не зробити це. Він помирає на смерть без мене.

У всьому житті, цей чоловік не сказав мені одне слово. Але я все ще спробував не їхати іржі. Після того, як він був мій батьком і підняв мене.

Але мій батько врятував мене сюрпризом.

«Я зробив подарунок для дому». Але не варто занадто збудувати. “Не на тебе,” відносна спрага мене з сердицею.

Я заморожую в настій. Продовжити батько, «Будиночок піде до гнізда Оксани». Здрастуйте? І він шліфований дійсно непристойним.



Я шок, відступ і відступи були поза словами. Я лише побачила Оксани кілька разів в моєму житті, і це мій батько. Вона проживала по всій країні. Таке рішення пришивають білими нитками: батько виніс його з непристойного. Я захотівся поїхати на нього і відправляти його! Але я збирав залишки в кулак і запитав його, чому він був обраний. Чи не існує інших кандидатів?

«Не знайдено. Якщо ви означали себе, то ні, вам не заслуговують цей будинок, кріпиться господиня.

«Я народився тут і жив до тих пір, поки я прийшов з віку! Мої батьки жили тут. Так що це має сенс подарувати додому комусь, що ви останні бачили 15 років тому? Мати не оцінить такий акт, я сказав гірко, тримаючи задні сльози.

"Мій мама пішов, і тільки я можу керувати своїм майном", - сказав він.

"Чи ви хочете, - Я сказав. - Я не приходжу до вас за подарунок.

3610Р. 4200Р.

Травма дитинства: Я не вірю. Він дав мені жарт, що я прийшов до нього, і він отримав мене. Але тепер я можу розслабитися і залишити його самостійно.

Я мовчав, щоб мити посуд. Я очищав мій номер, запакував мої пакетики і пішли додому. Я був розірвав, і почуття несправедливості. До мого дому, до моєї мами, які живу боку з цим монстром все її життя і залишив її здоров'я тут. Я провадила свою дитячу травму від дому і вона була поруч з цим агресивним і бурхливим людиною. Ег, мама ...



Я шкодую, що власник будинку буде жінка, яка не має нічого спільного з ним. І все тому, що мій батько захопив мене все своє життя і помсти - Я не знаю чому. Я заслугаю цей будинок! Як компенсація за роки, проведених в неочищенні і страхі.

Я вірно спробував бути хорошою дочкою. Але Дад не потребує Якщо він хоче бути самотнім, то це буде.

Що ви думаєте про батька героя? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное