Нещодавно почала зустрічатися з чоловіком, який набагато молодший за мене, нас все влаштовує, але є одна сумна деталь

«Дорогий, я все частіше помічаю, що виглядаю молодше за свій вік ». Після таких слів чоловіки зазвичай розуміють, що їхні другі половинки злегка натякають їм про те, що дуже давно не чули компліментів на свою адресу. Хто розумніший, відразу всім своїм виглядом показує повну згоду з почутими словами. Компліменти, поцілунки, романтика. Не так далекоглядні кавалери можуть спробувати промовчати або навіть не погодитися. Але згодом це рішення обійдеться їм набагато дорожче.



Peels Взагалі, жінки завжди досить точно знають, наскільки вони зараз виглядають. Виняток становлять хіба що незаміжні дівчата до 30 років, які незалежно від зовнішніх даних завжди оцінюють себе як «ідеал» та «10 із 10». Ну, що тут скажеш. Звичайна суб'єктивна думка має право на існування. Але коли так каже жінка, у якої, за ідеєю, вже можуть бути онуки... Це стає досить дивним. Хоча яка комусь різниця, XXI століття на дворі, вірно?

Виглядаю молодше за свій вік Ви тільки не подумайте, що я якось надто себе розхвалюю, адже все саме так і є. Я жінка, мені 54 роки? і виглядаю я просто приголомшливо. Ні, у мене не підвищене ставлення до себе. І я вже точно не брешу. Вся справа у постійній роботі над своїм тілом, шкірою та здоров'ям. Ну і, звісно, генетика. Без неї б я зараз була як усі мої однолітки: втомлена, страшна, з чоловіком та онуками на руках. Тим, хто вважає це справжнім жіночим щастям, я можу лише поспівчувати.

Я ніколи не сиділа на дієті. Тобі цього не треба, якщо ти спочатку правильно харчуєшся. Усуваєшся від вуглеводів, надлишкових жирів та червоного м'яса. Харчуєшся тільки якісними продуктами, з упором на молочку та фрукти. З одного боку, ти стаєш здоровішим і привабливішим. А ще ти ніколи не зможеш набрати зайвих кілограмів. Знали б ви, що ви втрачаєте, мої дорогі жінки, плакали б зараз у три струмки.



Але і це ще не все. М'язи потрібно зміцнювати. І тут нам допоможе спортивна зала. Ні, тягати тяжкості — доля спортсменів та всяких ненормальних. Я взагалі не розумію цих перекачаних маскулінних дівчат, у яких плечі не пролазять у дверний отвір. Вони ще можуть зверху собі груди накачати і губи. А що вдієш, якщо жирову тканину гантелі вкрали? Їм, напевно, здається, що вони виглядають досконало, але, на жаль, це далеко не так. І навіть татуювання на всю спину не допоможуть. Особливо згодом. Коли мине деякий час.

Ні, у спортзалі потрібно робити розтяжку, іноді працювати з дуже невеликими вагами. Щоб апетит з'явився та й для серця корисно. У жодному разі не варто намагатися кардинально змінити свою фігуру. Якщо, звичайно, ти не важиш 3 центнери. Хоча й у цьому випадку жодні навантаження тобі не допоможуть. Тільки операція, та й то не факт… Скільки я наслухалася історій про товсті зневірені тітки, не порахувати. Їх зазвичай мені розповідали тренери зі спортивної зали. За сніданком.

А чому б ні, я жінка вільна, незаміжня. Дітей у мене немає, та я ніколи їх і не хотіла. Ви що, всі генетичні досконалості, що так дбаєте про свою спадщину? Чи у вас мізки працюють краще, ніж у інших? Ні? Ну, так побійтеся Бога, нас уже й так більше 8 мільярдів. Куди ще?! Ось одна моя хороша подруга, молодша за мене на 2 роки, абсолютно мене не розуміє. Дбається тільки про внучку і постійно лементує, як побачить мене в новій сукні.



Ми з Олею знайомі давно, ще з дитинства. Але доля розвела нас з обох протилежних сторін. Я представниця прогресивної частини людства. Яка вміє думати далі остогидлих дітей, чоловіка та домашнього вогнища. А вона… Ну, ви зрозуміли. Знає, наскільки подорожчала ковбаса за останні півтора місяці. І постійно носить в кишені куртки кілька целофанових пакетів. Раптом чого знайдеться дешево. І одразу додому несе. Як білочка.

Хоч я ніколи і не була одружена, у мене є чимало хороших знайомих, з якими я легко можу зустрітися і чудово провести час. Тож мені завжди треба тримати руку на пульсі актуальних новин. Для саморозвитку та, звичайно, підтримки розмови. Хтось дивиться телевізор, щоб забити чимось мозок. Я ж свій давно продала, щоб на його місці поставити книжкову полицю. Тому, незважаючи на те, що я офіційно безробітна, у фінансовому плані я почуваюся дуже добре. Це якщо розповідати скромно.



Але з недавніх пір почали мене мучити муки совісті. Вперше за дуже довгий час. Чи бачите, я вважаю, що людина повинна прожити своє життя так, щоб на тому світі їй за неї не було соромно. Тому я й зареклася в якийсь момент зустрічатися із одруженими чоловіками. Це просто не моє. По-перше, почуваєшся злодійкою та змією-розлучницею. А навіщо? Я ж не збираюся одягати фату, навіщо мені потрібна ця банальність і життя в «щасливій» клітці?

А по-друге, одружені чоловіки ніколи не можуть бути з тобою по-справжньому. Вони постійно перебувають у стресі, хвилюються. Переживають, а чи не побачив їх хтось? А раптом дружина зараз подзвонить, що тоді робити, розлучатися? А що збрехати мені? Чомусь усі чоловіки вважають, що я змінюю свою компанію на примарний шанс стати їхньою дружиною. Жах, ну правда ж? Що мені з ними робити потім, борщі їм варити чи теж онуків няньчити? Робити мені нема чого!



Мій новий знайомий Стас відрізняється від чоловіків, з якими я звикла мати справу. Його одяг не був створений відомими брендами, а від нього пахло не дорогим алкоголем чи парфумами, а звичайним одеколоном. І все ж таки Стасик зачарував мене з перших хвилин. Звичайний усміхнений чоловік, яких багато. Ось тільки з ним можна було поговорити, посперечатися, посміятися і навіть трохи чогось повчити. А що ви думали, мені нема чого розповісти 29-річному сопляку?

Так, Стас молодший за мене і досить відчутно. Але мене цей факт повністю влаштовує. Як і його. З ним мені добре, а йому подобається бути зі мною. І ми одночасно зовсім не використовуємо один одного: я не тягну з нього гроші, тому що у нього їх просто немає. А він не намагається мати щось із мене. Бо знає, що я це вмить відчую. Мені подобається наш союз, він робить мене щасливішим і здоровішим. Але є одна сумна деталь.

Ні, Стасік ще не одружений. Я б просто не змогла нічого з ним почати, якби він був окольцований. Проблема в іншому, мати мого молодого кавалера — Ольга, моя «правильна» подруга. Тільки уявіть, що буде, якщо вона дізнається про нас двох. Причому Стас не знає, що я дружу з його матір'ю. Я сама про це дізналася випадково і після того, як ми з Олиним сином стали коханцями. І із цим треба щось робити.



Все частіше я ловлю себе на думці, що переживаю про свою «маленьку» таємницю. Я намагаюся не гуляти зі Стасом у тому районі, де мешкає його мама. І взагалі, у нас найчастіше маршрут таксі – ресторан – додому. Не дуже красиво, але що вдієш. Так, я розумію іронію: тепер я сама стала одним із тих «одружених», які дуже переживають за збереження своїх секретів. У зв'язку з цим у мене з'явилося рішуче бажання розповісти моїй подрузі як є. Та й син у неї зовсім не хлопчик, вважай, 30 років. Але ж я знаю, яка у неї буде реакція. Добре, хоч донька вже народила онука. Хоч якась радість у житті.

Тільки не можу вирішити: розповісти своєму кавалеру про всю ситуацію зараз чи ще трохи потримати його у незнанні? Так не хочеться втрачати свого ведмежа. Але якщо буде потрібно, доведеться. Не можна змушувати людину бути з тобою силою. Ой, ну треба ж. Я вже говорю як феміністка. Боже мій, до чого мене ці почуття довели. Ну хто б міг подумати?

Категории

Смотрите также