Діти сиділи, мали хороший обід, але ніхто не пам'ятав, що день це було.

Здавалося б, поважати один одному в сім'ї необхідно. Коли мова йде зрілій Мати, яка зробила все, щоб зробити їх комфортно. Однак в реальному житті є винятки. І іноді діти приймають допомогу батькам, як дано, навіть дорослим. Це те, що героїня сучасної історії.



Редакція "Сайт" Вона ділиться з вами сумну історію жінки, яка ніколи не забув її власних дітей, але все ж забули їх.

Щиро дякуємо за відгук про один ще

До тих пір, як вона може пам'ятати, Людмила Іванівна присвятила всіх своїх зусиль і часу, щоб забезпечити, що її діти мали гідне майбутнє. Два сини і дві дочки лежали на матір'ю для всього, бо батько їх рідко був присутній у їхньому житті. Спочатку Людмила зникла в кілька робочих місць, а після неминучого розлучення. Я мав піти на роботу вільше. за кордоном. Здавалося б рай, створений для відпочинку, продовжує працювати день після дня, поки діти не потрібні нічого.



Увімкніть на вікно і спостерігаючи автомобілі, залишаючи будинок, Людмила думала, як вона відчувала. Моє життя я проголосив про майбутнє.й І тепер, за перший раз, вона не пошкодила себе. У моїй голові миготливі спогади про літню Спанісар, Сеньор Ісабель, які забезпечили Людмила з роботою протягом п'ятнадцяти років.

Житлова площа в Іспанії

Peels Señora Isabel, як правило, дуже любий і душевний жінка. Але іноді, як це здавалося Людмили, вона зумовила занадто рудентно.

до Скільки років пройшли, і ви продовжуєте надсилати всі гроші дітям. Збережіть щось.

Не хвилюватися, я не звикла до труднощів. І для матері, головне, щоб дітям було якомога краще. Чи не так?

до Так ви не думаєте про своє майбутнє? Ви не збираєтеся отримати старий в Іспанії.

до О, прийти на те, що ви повинні турбуватися про це? У мене є чотири діти, після всього. Чи не сини підтримують свою матір у віці? Ну, якщо вони не мають можливості допомогти, то дочки, безумовно, не залишають мене в неприємності.

до Що ви хочете, але я довгий час. Я знаю, що це рішення знову і знову. Діти дорослого віку і не запам'ятають ваших шоу, все це буде в минулому для них. Хто знає, якщо вони зможуть допомогти вам постійно «від власного гаманця», і чи буде це питання.



Старі дамські слова здавалося абсурдом. Після того, як всі роки, проведені в Іспанії, Людмила згадувала, як ще Маленькі діти не мали серця в ній.Я шукав вперед, щоб побачити її з роботи, як щільно вони захопили її, коли вони зустрілися. Як вона захотіла повернутися до них найближчим часом! Але я мав зробити гроші першим. Я, вона є єдиною підтримкою. А потім ви можете повернутися, а потім всі діти можуть збиратися на своєму будинку. Велика сім'я знову знезаражається.

За роки повернення з заробітку Людмила готується до цього. теплоТому що її день народження підійшов. Господиня думала святковий стіл, а також що подарувати дітям, потім на дорозі. Але до сюрпризу від дня народження, діти привітали її досить холодно. Після виходу з автомобіля, придбаного з грошима мами, зварений син між запитом про причину, які збиралися сьогодні. Людмила може відповісти лише на те, що вона хотіла зібрати всіх разом на святковому столі.



Вже в будинку мама показала дітей старі речі, які зберігали весь цей час. Нагадував своїх дітей.й А сини і дочки, здавалося б, поховавшись в хмарах і не слухайте багато до своїх слів. Наймолодіша дочка сказала, що в будинку немає необхідності зберігати такі старі речі - тільки склепіння простору.

На столі сини запитали, що мій мама вирішує? Що відбувається в будинку?І ось чому я назвав всіх. При навчанні мати не мав наміру продати будинок, діти дивилися.

до Ви хочете повернутися? попросив юних дочок.
до Де я в моєму віці? Я тут добре. Для дітей.
- Мама, що ви робите? Ось Анна Василівна п'ять років старше, і нічого не допомагає. І не тільки діти, але і онуки, додані ліктя.



У сім'ї не було ніякого відношення. Решта вечері, задумана як святкова, пропущена в абсолютну тишу. Діти закінчили все чисто, кладуть їжу в просторих стовбурах і пішли додому. А Людмила Іванівна продовжує сидіти вікнам. «У цій гарячій країні я навіть зберіг на воді. Я дав вам кожну копійку. Що ви отримали в поверненні? вона думала себе. Я пам'ятаю слова Señora Isabel: «Ви будете шкодувати, але ви не зможете нічого робити. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное