Що робити до дня народження

День народження – це свято, яке діти з нетерпінням чекають, адже чекають подарунки та гори уваги. Але з віком люди все частіше перестають чекати цього дня. Все хвилювання і захоплення зникнуть десь, залишаючи тільки подряпини котів на душі.

Редакція "Сайт" Я хотів знати, чому багато людей роблять це. Я не хочу відсвяткувати мій день народження.й





похмурий настрій людини напередодні свого дня не може турбувати своїх близьких. Відносно намагаються підняти настрій улюбленого члена сім'ї. Щоб впоратися з цим завданням, перш за все, необхідно розібратися причина такого стануй

  1. Психолог За словами психологів, на день народження, людина підсвідомо запам'ятовує своє народження і, відповідно, відчуває страх. Не дивно, що процес народження далеко не тільки для матері, але і для дитини.

    З цієї причини, що багато з нас в цей день мають бажання приховати від всіх, обгорнути себе в ковдру або просто сну. Крім того, часто не просто сонливість. Для того, щоб забезпечити себе відпочинком від всіх, тіло може раптово піддаватися захворюванням, які вимагають постільної білизни.





Як ми можемо допомогти уникнути таких наслідків? Кілька тижнів до дати X, особливо уважно до вашого стану. Добрий нічний сон, мінімум стресу, і можливо, пара днів до заходу – і шанс, що погіршений стан пройде вам, буде похилий.

Також допомагають натуральні антидепресанти (хокольте, цитрусові фрукти, банани, ягоди), фізична активність (зал, танці, велосипед), чисте повітря, тепла ванна та домашня ароматерапія.

193586р.



Вікова обізнаність Після 18, багато людей бояться виростити, як 30-річні здаються. Однак, в 30 ми, як правило, зміщуємо на початку четвертого десятиліття. Але після 40 ми усвідомлюємо, що найцікавіше ще приїхати.

Уважаю «Як старий я!», коли підведення підсумків, які, на думку людини, недостатньо хороші. Якщо ви кохаєте відбиття, я пропоную, що напередодні дня народження напишіть на один аркуш всі досягнення і успіхи, а на другому - помилки. Перший лист висить у видному місці, але другий сміливо сльозиться, вирізається або опікується. Ви будете приємно здивовані, як ви отримаєте.





Хтось не навколо. Якщо хтось дорогий вам з якоїсь причини (повноважний) не може поділитися з вами торжеством, поверніть емпатію і поставте собі на своє місце. Просто візьміть той факт, що надані. Не дайте поточні та незмінні обставини, які руйнують свій особливий день.

Після того, як люди мають право на прийняття власних рішень. Крім того, ви можете просто перенести свято до більш підходящого дня для всіх або влаштувати другий день народження. Чи не так, що чудовий спосіб тримати себе?





"Це не так, як я хочу бути." Так що така деструктивна думка не дивиться на голову, потрібно любити себе і бути чесною з собою. У спокійному середовищі, подумайте про те, що ви дійсно хочете і що може зробити вас щасливим. Важливо послухати внутрішній голос.

Ви дійсно хочете приготувати, завітати гостей, і отримати разом на роботі? Можливо, ви дійсно хочете відсвяткувати свій день народження річкою з пікніком. Навіть якщо ви просто хочете добре спати, не отримавшись ліжка в будь-який день, ви маєте право. Не слідувати традиціям і брати відповідальність за ваші бажання, оскільки це в першу чергу ваше завдання.







Якщо ви визнаєте себе або хтось поруч з вами, то ви знаєте, як діяти. Навколо себе з турботою і любов'ю кожен день, бути чутливим до себе і врахувати все, що ваше тіло і душа говорить вам. У цьому випадку кожен відпочинок, як і будь-який інший день, буде особливим і яскравим. Що ви думаєте? ідеальний день народження?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное