Що потрібно знати про Олександр Вертинський

«Я пам'ятаю, що має французьку другу. Чоловік не приступний, молодий, насичений і веселий. Ми стали друзями з ним, бо любив все росіянка.

Гастон, - Я запитав його один раз, "Я люблю все російською мовою. Чому не турбують російську мову?





Він дивився мене в око. Тоді він посміхався.

- Ви бачите, мій дорогий друг, - він почав думкою, "для того, щоб замазувати російську мову, необхідно спочатку купити всі її квитанції. А якщо у неї немає, то її друзі. ЗАМОВИТИ

Вся родина від радянської Росії. ЗАМОВИТИ Потім купуйте чоловіка таксі або подаруйте їй двадцять тисяч. Три! Після того, як він не був оплачений протягом трьох років. Четвер!

Потім поставте гроші в її назву в банку. П'ять! Потім купуйте квартиру. Шість. Автомобіль. Сім'я Фур. Вайт. Ювелірні вироби. Ніна А водій повинен брати російську, бо він є колишньою принцесою. І так милий. Більшовики приймали все від нього, крім своєї честі.

Тексти пісень, а це означає: Тоді вона буде сказати, я не люблю тебе ще. Але я використовую для вас протягом багатьох років!

І тепер, Гастон пішов на надихнула, коли вона нарешті звикла до вас, ви знайдете її... з її хауфелем!

Виявляється, що вони давно люблять один одного, і, звичайно, ви нуль до неї. Ви є іноземцем, «ален». А також, гума, як вони кажуть. Він ще є «форматором князя». І танці краще, ніж ви. І вище тебе.

Гастон сміється:
- Добре, ви знаєте відпочинок. Скандал. Диворце. У судовому процесі вона розповість вам, «Я володів тілом, але ви не володіли душею». Але ваш водій не був. Ви знаєте, що це важко, мій друг!

Олександр Вертинський. «Частина століття без Батьківщини».

Олександр Вертинський 2 квітня 2018 року відзначив 129-річчя від дня народження Олександра Миколайовича Вертинського, співака, яку Чаляпін назвав «велика історія російського краю».





"Сайт" Здійснено вибір оповідань та цікавих фактів з життя цього видатного розважального, кінорежисера, композитора та поета.

Пісні Вертинського можуть викликати щирі сльози або стінгі, але не можна знайти байдужим до роботи цієї людини.

Фат лікував Олександр Миколайович досить суворо ( біографія Вертини була далеко від безхмарних), але співачка ніколи не дала і продовжила радувати шанувальникам своєї роботи.

19 березня 1889 р. в м. Києві народився дитячий садок і юнаків Олександр Вертинський. У віці п'яти, хлопчик був сирим. Після смерті батьків, трохи Олександра та старша сестра забрали, щоб підняти сестри матері.





Брат і сестра були відокремлені, і незабаром Олександр був шокований новиною смерті Надії. Він придумав тітки Вертинського, щоб запобігти його спілкуванню з сестрами. Це надія живий, Олександр дізнався років пізніше.

Маленький Олександр навчався в імперській гімназії Олександра Олександра, але незабаром він був призначений для непристойної поведінки - той факт, що хлопець почав вкрасти. Його тітка кинула його з дому, і вижити, Вертинський мав працювати як продавець, так і друкарський вичитувач, і навіть навантажувач.

Здавалося б, що доля не була добре, але все змінилося, коли Олександр зустрівся з Софіїм Зелінською, давній друг матері.

Софія Миколаївна збиралася мати колір київської інтелігенції. У своєму будинку були Микола Бердяєв, Михайло Кузьмін, Марк Чагал, Наталя Альтман. Під впливом такого інтелектуального середовища Олександр почав займатися журналістизмом і літературою.

Газета «Київ тиждень» публікує перші оповідання – «Портрет», «Моя наречена», «Папіророс «Веснянка». Журнал «Новіце» пише театральні відгуки про вистави знаменитостей - Чаляпін, Вальтсєва, Карінська.

У 1913 році скупчивши 25 рублів, Вертинський вирішив залишити Київ на Москву стати художником. У фільмах він почав діяти юнацький сон. У той же час юнака привернула увагу Марія Олександрівна Артибушева, господиня мініатюрного театру.

р.



Після узгодження роботи в театрі Вертинський дебютував з номером «Танго». Ведуться на сцені, він співає прокоментуючи на танці балетної пари. Кількість була успішною, а перша комісія художника була борщом і котлетами.

У 1913 році Вертинський намагався вступити до художнього театру. Його останній іспит був прийнятий Костянтином Станіславським. Рецензент не схожий на те, що Вертинський погано вимовляє літеру «Р». У зв’язку з природним характером дослідження було забуто.





Наприкінці 1914 р. Вертинський пішов волонтером на фронт - він отримав роботу в якості замовлення на санітарний поїзд Всеросійського Союзу міст, який пробіг між передньою лінією і столицею. «Коли я закінчив свою службу на поїзді, у мене було тридцять тисяч заправок на мій рахунок!» – згадував пізніше Олександр Миколайович.

Він служив до весни 1915 року, а після невеликої рани повернувся до Москви. Коли він дебютував як співак в той же рік, він вже був відомим кінохудожником. У 1919 р. Вертинський з'явився в 18 фільмах на його піснях.)

Після повернення в столицю, Вертинський продовжив діяти в кінофільмах і відіграти в Театрі Артибушева. Тоді прийшов легендарний образ Піеро.





Мініатюри, «П'єротні Пісні», романси «Я сміюся на себе сьогодні», «Кристал Паніхіда», «Кокаїнтка» дала Олександру Миколаївич величезну кількість шанувальників. Навіть суворі критики постійно оцінили свої виступи.

про:blank

Причиною цієї популярності є щирість автора. Вертинський не боїться говорити і співати про те, що турбує всіх. Питання життя і смерті, невиправдане любов, духовно-культурна криза суспільства - ці проблеми відображені в піснях Вертинського.





Олександр Миколаївич відрізнявся власним стилем, характерним щепленням і, звичайно, текстами, які вважно приймають серце. Знімок страждань Пиреро давало чимало послідовників і пародонтів, але ніхто не приїхав до майстерності Вертинського.

Після революції 1917 року Олександр Вертинський привітав до Константинополя, і випливав на одному кораблі, як знаменитий генерал-Вранг.

Більше двадцяти років Олександр Миколайович Вертинський провів у вигнанні. Під час свого життя настала вершина своєї слави. Два роки жив у Туреччині, потім були Румунія, Бессарабія, Польща, Берлін, Франція.

про:blank

Він жив у Європі до 1934 року, коли він переїхав до Шанхайа, де жив протягом дев'яти років. А громадянин світу, який жив у багатьох містах, сказав тільки одне: «Київ – ніжна батьківщина, яка звучала мені уві сні. й

3250Р. 3700Р.



У травні 1942 р. Вертинський одружився Лідія Циргвававававава, 19-річна дочка працівника КВЗД. Вона була 34 роки молодшою, ніж її чоловік, і Вертинський приніс її з Шанхаю, захопивши появою грузинських князів.





Лідія Вертинська Вона стала однією з найкрасивіших жінок радянського кіно. Вона відіграла лише п'ять фільмів, але ці ролі принесла її популярність і любов аудиторії. Найпопулярніші птахи Phoenix від Sadko і Anidag з Королівства Curve Mirrors.





У 1943 році Лідія дала Вертинський дочку, Маріанна, а потім, через рік другу дочку, яка була названа Анастасією. І дівчата успадкували таланти і митці своїх батьків, стають відомими акторами.





Анастасія Вертинська дебютувала в фільмах «Скарлетні в’язниці» та «Амфібійський». Мар'яна в Леп-року і Принцеси Турандот.

р.



Всі роки еміграції Вертинський прагнув повернутися до СРСР. У 1943 році родина Вертинський з чотиримісячною дочкою Мар'яна повернулася до Москви.

Вертинський жив у домі ще 14 років, але був дивним життям. Він не був переслідуваний, але він був оброблений як музейний експонат, археологічне значення і не допускається в реальність.

У СРСР, кожен концерт взяв участь у цензурі, Вертинський не був запрошений на радіо, записи майже не опубліковані, не було відгуків у газетах.

Але Олександр Миколайович продовжив створювати нові пісні: «Дочка», «На фронті материка», «Дар Міссінг», «У пам'яті актора», «Останній Скло»...

про:blank

Вертинський дав останній концерт на день смерті. Увечері 21 травня 1957 року актор став іл. Через кілька годин Олександр Миколайович помер. Томб Вертинський знаходиться в Москві на Новодівичому кладовищі.





Пісні Вертинського Вони значно вплинули на роботу багатьох своїх контемпор. Він став форвардом все, що нам довелося в останні 50 років - Окуджава, Висоцький, а з них нитка простягається до Гребенщиков, Науменко, Башлачев.

У період знеособистого часу він проходив в руках ледь двох естетичних

Порушуючи вогонь «особистісного лікування», який колись був переповнений себе, він також зберіг і повернувся, приніс цю сівалку на батьківщину, і він нарешті дав бурючі пагони.

Продовжуємо бесіду про складні долі наших співвітчизників, запрошуємо Вас ознайомитися з матеріалом про складний життєвий шлях Марія Ростиславівна Капніста. Не знаю, що поява цієї талановитої акторки є візуальним результатом 15 років важкої праці.

«100 років – це не дивно багато, але я все ще хочу жити ...» – сказав відомий співак Ісабель Юрійєва. Вона була символом епохи, чарівних чоловіків з її красою, і підкорила мільйони сердець своїм голосом. Ми розповімо вам про біографія цієї чарівної жінки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное