Астрологер і таролог Angela Pearl розповість про те, що очікувати кожного знака зодіаку у травні 2018 року.

Трохи більше, і прийде останній і мій улюблений місяць весни – травень. Для багатьох, травень є період, коли у нас буде короткий, але приємний відпочинок. Почати місяць буде так само, як це: розслаблений, перспективний приємний зв'язок.

Прогноз Таро за травень 2018 Але коли на свята, ми відчуємо вітерй Багато хто здивує свої бажання і їх силу. Ви хочете щось нове, щось цікаве та перспективне. І ось дуже добре, щоб дізнатися, що краще направляти ваші зусилля, щоб отримати максимальну користь і позитивні емоції з цього гарного місяця.

Саме тому редакційна колегія "Сайт" Приготовлений Прогноз тароту на травень для всіх знаків зодіаку від Angela Pearl.





Анжела Перлина - астрологір і таролог з 20-річним досвідом роботи з Австралії. Анжела є одним з гостей на честь міжнародних астрологічних конференцій Австралії, США та Великобританії. І найголовніше, її. позитивно Вони працюють і допомагають багато людей.

  1. Овен.
    З точки зору роботи та фінансів для активного відпочинку, травень буде дуже успішним. І якщо фінансова ситуація у вашому випадку була сором'язливою, ви не можете турбуватися більше, тому що в цьому місяці обов'язково буде стабілізуватися. І якщо ви шукали роботу на тривалий час, будьте впевнені, що на початку травня ви будете щасливі. Прогноз Таро за травень 2018 рекомендує Ми хочемо, щоб виставити свою вразливість і сміливо взяти на себе нові проекти, прагнути вперед, не шукаючи спини і страху.

    А маленька рекомендація для красивого вогненного висіву: намагайтеся дізнатися мистецтво маленьких кроків і ваше життя буде чудовим і гармонійним!

    про:blank

  2. Таурус
    Початок місяця для Землі Таврус буде активним і інтенсивним, можливо, навіть буде невеликими проблемами і питаннями, які потребують багато зусиль від вас, щоб вирішити. Але не хвилюйтеся, адже ви станете переможцем будь-якої ситуації. У середині місяця Таурус отримає допомогу від Всесвіту у вигляді збільшення фінансів та реалізації творчих проектів. Таурус не може турбуватися про ситуацію на особистому фронті, оскільки все буде гармонійно і щасливо. Наприкінці місяця Таурус очікує дуже спокійні і виміряні дні.

    І намагатися не вирізати з плеча, добре зважати і думати про будь-яке рішення. У травні здоров'я Тавруса також не буде.

    про:blank

  3. Близнюки.
    У травні Близнюки посміхнеться "Вулиця Фортуни". Ви чекаєте як довгої дороги, так і несподіваного повороту ситуації в правому напрямку. З точки зору роботи, це кар'єрне просування і збільшення фінансового доходу, а в особистому житті Колеса Фортуни може змінити свій сімейний статус, тому незрівняні Близнюки вже можуть налаштовуватися на весілля. В цілому місяць травня для Gemini буде дуже успішним, удачі слідувати вам в будь-якому важливому бізнесі або ситуації. Дуже задоволена!

    про:blank

  4. Р
    На початку місяця може бути багато стресів. Я знаю, що вони в основному незрівняні. Зробіть свій найкращий, скажімо, що ви думаєте, не боячись, не боячись, Не заховатися в оболонці і сміливо захищати свої інтереси при необхідності. Правова причина на вашу сторону! Намагайтеся не поділитися своїми планами і секретами з будь-яким, а потім вам не доведеться забувати, якщо все вийшло неправильно.

    На початку місяця сімейні раки чекають радісна зустріч або прийом близьких гостей. І це теж час любити себе, подбати про своє здоров'я, зовнішній вигляд, почати рости духовно.

    про:blank

  5. Леся
    Пожежний Лев очікується зміни в травні. Але не хвилюйтеся, навіть якщо ви відчуваєте, що земля рухається від ніг, в кінці ви побачите, що все, що відбувається краще. У середині місяця ви відчуєте сильний рух вперед. Випадки або ситуації, які затримуються перед переходом з мертвої точки. Також незрівняні леви можуть отримати доляльну пропозицію руки і серця.

    У травні Лео відкриє додаткові джерела доходу, які допоможуть найближчим часом втілити в життя незабутню подорож в далекі країни.

    про:blank

  6. Вірго
    На початку травня в штаті підготовки та очікування буде практичний вірус. Це може бути пов'язано з роботами, і можливо, очікування дитини. У будь-якому випадку очікування будуть приємними. У травні Віргос слід приділити максимум уваги до здоров'я. З будь-яким, навіть неповнолітнім проблемам в цій області, не дозволяйте все пройти курс, але проконсультуйтеся з лікарем. Ви повинні бути особливо обережними з нервовою системою. Тому не втрачайте нічого до серця, не згасайте, не намагайтеся помітити тільки позитив в будь-яких ситуаціях.

    Наприкінці місяця Вірго буде можливість підняти свій соціальний статус. Якщо ця тема важлива для вас, спробуйте не пропустити несподіваних можливостей.

    про:blank

  7. Лібра
    Може для цього знака зодіаку проявляється в надмірній активності, різні події будуть розвиватися швидко. Спробуйте не торгувати дрібними речами. Визначте свої інтереси при необхідності. У травні ви можете поїхати на далекі відстані, отримувати новини і познайомитися з любов'ю. Ваше здоров’я не турбуватиме вас.

    І дізнайтесь, що ви робите цей місяць буде вірним. Тому будьте обережні з побажаннями і думками - вони, як правило, будуть проводитися. Зайдіть на свій бік!

    про:blank

  8. Корпіо
    У травні Scorpio очікує любов. Нова зустріч, перша дата, теплі та романтичні відносини в шлюбі. Фінанси в травні також чудово. Дорожчі покупки, просування або вигідна фінансова угода.

    Прогноз таро за травень 2018 прогнозує гармонію та щастя в особистому житті. Так, безперечно, травень є дуже успішним, і можливо, долясний місяць для цього знака зодіаку. Світ в руках!

    про:blank

  9. Сагітара
    У травні очікується багато фінансових питань. У вас буде достатньо ресурсів для всього, що вам потрібно, але також буде багато витрат. Також можливий невеликий відпочинок, який порадує Сагітараю. Можна змінити робочі місця до того, що ви вже давно мріяли. Усі ресурси з'являються: енергія, гроші, союзники; все буде працювати в кращому режимі. Будьте сміливі, не боятися і діяти, ви досягнете успіху!

    про:blank

  10. Капріж
    На початку місяця Capricorn очікує рухатися вперед. Подорожі, сходження кар'єрних сходів, стрімкий розвиток довгострокового проекту - у всіх це буде щасливим. У балансі, здоров’я буде гармонізуватися. Ми повинні прийняти рішення про фінанси. І в плані особистого життя картки вказують на відновлення відносин або придбання нових.

    І ви не повинні відмовитися від хорошої роботи або нових можливостей через вашу зайнятість і поганий настрій. Будьте активні і визначені!

    про:blank

  11. Акваріус
    У травні на початку нового проекту Aquarius очікується завершення етапу життя і початок нового. Це може бути завершення будь-якого бізнесу, а революція в емоціях, як в позитивному напрямку, так і в негативному стані. Але не хвилюйтеся, бо в кінці місяця ви будете успішними і все буде добре. Ви можете отримати деякі новини, щоб закінчити важливий бізнес для вас, щоб отримати чіткість в деяких питаннях. На персональному фронті все буде стабільним і гладким. Здоров'я не вдається!

    про:blank

  12. Риби
    Для Pisces місяць травня буде надзвичайно продуктивним. І це те, що енергія йде в буквальному ударі. Початок місяця буде присвячено формуванню та люканню креативних планів, які дадуть відмінний результат. Крім того, картки на цей місяць говорять про вагітність або про отримання солодкого подарунка.

    Також в травні творчі Риби можуть очікувати прибутку, але не обов'язково грошові кошти – це може бути будь-яким, але обов'язково з позитивною конотацією. Крім того, в цьому місяці картки символізують вплив жінки – можливо, мати або іншої людини, яка лікує вас як матір.

    про:blank



Всі ми використовуємо для пошуку порад від астрологів, які кажуть, що вони обіцяють зірок до певного знака зодіаку. Але ви коли-небудь думали, що гороскопи мають набагато більш глибокий підтекст?

Є легенда, що на світ Зібрали 12 дітей і збивають його долі в кожному вусі. Кожна дитина отримала особливий подарунок. Тому я пропоную, що є секретом життя кожного з знаків зодіаку. Можливо, ця інформація допоможе вам не втратити свій шлях життя.



Я впевнений, що ваші друзі та знайомства будуть зацікавлені в тому, що Очікуйте їх у травні 2018й Не забудьте поділитися цією корисною інформацією з ними в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное