Коли чоловік дізнався про діагностику своєї дружини, він прагнув залишити її в іноземній країні і покататися на захід з іншого, дружина не забуває цього.

Мати Олександру до останнього загиблого її дочка від спільної поїздки з чоловіком за кордоном. Вона не може дати об'єктивну причину, але вона довірила її провину. І був невидимий. Олександра слухав її страхи і заспокоїла її. Він і Сергій не літають за кордон і не до Африки, але до Європи. Що може статися? Але потім Олександра не знаю, що незабаром вона буде зіткнутися з таким неприємним явищем, як тяжіння людей. І буде чоловік Сергій.



Згідно з планами шлюбної пари, поїздка була прийняти наступний маршрут: Чехія, Німеччина, Франція, Іспанія та Італія. У кожній країні заплановано провести лише кілька днів, але це досить для враження на рік попереду.



П'єлес Олександра був неймовірно щасливим, коли вона знайшла себе на вулицях Парижа. Звісно, це не зовсім місто, яке було засмагою в кіно і піснях, але ще в Парижі. Все було чудово, але в день 2, що сталося, що ніхто не очікував. На одній з улюблених вулиць туристів Олександр стрм'язував і знизив сходи. Останнім часом вона запам'яталася болем у всьому тілі, сердечним кремом і запахом квітів з найближчого стола.



Пілінги Вона не знає, як довго вона була з осені. Коли Олександр відкрив свої очі, вона зробила її в лікарні. На стільці біля ліжка, матір її дозування, невеликий букет квітів став поруч з столом. Коли її мама кинулася, Олександра дізналася, що вона не могла ходити нормально через падіння. І Сергій, після слухання, продовжив свій тур Європи без неї.

Головна Олександр змогла повернути тільки через місяць і половину. Про стару роботу не може бути і мови, як в колясці не особливо збирається. На щастя, влада розуміли, що невразливий працівник. І не тільки видається фінансова допомога, але й допускається робота в домашніх умовах.

676068р.

Пелес Сергій Олександр ніколи не бачив. Коли вона була привезена додому, її чоловікові речі не були в квартирі. І з соціальних мереж дізнався, що в Італії Сергій зустрілася з іншою дівчиною, тим самим безтурботним туризмом. І тепер вони живуть разом. Відповідав всім повідомленням Олександра в моносилі. Я, він залишив її. І так, він не хоче жити з кимось, хто потребує постійного догляду. Не було питання провини або сором'язливості.

Александра підкорила кожну ніч. Вона була відхилена, тому що її мама попереджала про небезпеку, і вона не слухала. Тепер вона не виходить з коляски і пам'ятає з тривалістю часу, коли вона могла збігти вулиці або танці. На щастя, мама не залишила її на хвилину. На жаль, вона не була за її підтримку, Олександри б пішли божевільними з розпадом.



Повернувшись до Франції, вони розповіли, що Олександра зможе знову навчатися. Це буде дуже важко, але це досить реально, якщо ви приймаєте цей випадок ретельно. Так день після дня, мати Олександра змушена її дочку навчатися і розвивати ноги. На першому Олександрі нічого не хочу змінити. Вона прийшла до умов з її сумною долею закинутої жінки, і всі її сили пішли на шкоду. Але мораль матері не дозволяла дочку розслабитися. А в якийсь момент Олександра сама бажала стояти.

Пройшов час. Щодня було більше і більше змін з Олександрою. Вправа і моральна підтримка оплачується, і чим довше вона подбала про себе, тим краще її ноги прислухали її. Через півроку Олександри почали ходити по собі.

р.

Коли хтось збитий на двері Сергія, він не чекав побачити свою дружину. Олександра з канею стояв перед ним на власні два, що значно дивився Сергій. Він був досить впевнений, що вона не зможе прогулятися більше. Зустрінемося з гістьом та новою пристрастю Сергія.

- Хто це, Сєрозха? вона запитала.

до О, я просто в часі для вас, дівчина, Олександра так відповів і увійшов в квартиру без запрошення. Я вважаю, що мій обов'язок розповісти вам особисто про свою екс-дружину Сергія. Де я можу сидіти?

Олександра розповіла дівчата про все, що сталося з нею. А також про те, що Сергій зробив до неї. Дівчина прислухала істину з жахом і постійно кинув дивний погляд на тихий Сергій. Він німий. Коли історія була написана в повному обсязі, Олександра стояв і прогулялася.

до Не хвилюйтеся, ви не побачите мене знову. Але будьте обережні з цим чоловіком. Іноді людська сутність важко помітити.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Впевненість людей дуже важко розпізнати. Таким чином, виникають ситуації, коли навіть найближча людина не може залишити або залишити на занурення долі на найбільш критичний момент. Єдина позитивна річ в таких випадках – це розуміння.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное