Історія Алли Левушкіна

У нас є люди, які неймовірно надихають. Що вони роблять для інших, заспокійливими, А один з них був Аль-Адха. Старший хірург Росіїй Це крихке тіло, але сильний дух жінка в травні може перевернутися 92 роки, і вона все одно не збирається відмовитися від операції і має намір продовжувати допомагати людям.





Редакція "Сайт" Він вважає, що ми повинні говорити про ці люди, тому ми будемо ділитися з вами історію цієї неймовірної жінки.

Робота в повітряній амбулаторії, посадка в оточенні вулиць, спосіб роботи на конях, тисячі операцій і збережених життів - все це було в житті Алли Левушкіна і ми розповімо про все це. Але нехай буде прямо.

Левушкіна не завжди мріяла стати хірургом, оскільки дитина більше зацікавлена у герології. Алла Ілинична згадує: Мій батько був лісистим, я провів багато часу в поході. Прекрасна природа, тварини, квіти. Я хочу шукати і оцінити корисні копалини, вивчити нові території. А потім дівчина потрапила в руки книги Вересаєва «Ніти доктора», після чого почала свою пристрасть до медицини.





Після закінчення навчання з школи Алла вирушила до Москви. Це лише з тих пір, поки виявилося, що столичний інститут займає лише дозвіл на проживання в Москві. Після цього вона пішла до Дніпропетровська, але навіть ніхто не чекав нерезидента. Головна, в Рибажані, повернуті на смугу поїзда, бо не було грошей на квиток.

Для того, щоб не втратити рік, Алла вступила до Рязанського педагогічного інституту на природному факультеті. У тій же групі з її вивченням Вера, дівчина з Москви, яка, як вона вийшла, також мріяла стати лікарем. Віра проживала в сім'ї Левушкіна, а наступного року батьки Вери зафіксували Алла в московській квартирі. Відкрито шлях до інституту.





Конкурс був позачерговим, було багато кандидатів. За спиною він почув: «І «порушення», що забули тут?», але Алла все ж, не розуміла. Дівчина справляється з вступними іспитами, набрали необхідні пункти і потрапила в список студентів. Але її друг не мав достатніх точок для вступу, тому вона вступила до Медичного інституту Саратов.

Повернутися до будинку Вери після цього. Левушкіна згадує: «Як це було після того, щоб повернутися до будинку Пономарєва?» Я провів ніч на станції. Після того, як в кімнаті очікування зустрілися один з її матері, який, маючи пітливість, запросив жити з нею. А сама вона мала лише невелике приміщення. Так Алла і ховається в куті до тих пір, поки вона вибивала приміщення в хостелі.





Це не те, що студенти були легко: війна була тільки над, вони жили руки, харчування часто не вистачає. Алла Ілінічна пам'ятає, як вони жили в складці в хостелі, як вони змінили спирт, виданий на купони для хліба.

Уже в третій рік Алла Левушкіна почала відвідувати гурт на операцію, який очолив академік Борис Петровський, майбутній міністр охорони здоров’я СРСР. Алла Ільінична має найприємніші спогади академіка Петровського. Борис Васильович відмінно розумів, наскільки бідні студенти жили, тому він часто оплачений для своїх студентів в трамваї, а іноді навіть обсмажив їх тістечка.

Алла Ілинична розповідає: Я пам'ятаю, зустрінувся зі студентами, кожен хотів допомогти легендарному хірургу. Я стоячий - маленький, нехай з каблуками, але потім високі каблуки ще не зношені. Я отримав ковпачок, я не можу бачити одне волосся, а родзинку з прокатом рукавів. Він подивився на нашу компанію і сказав: «Для цього вам допоможе мені!» Вони привели мене стенд, і я отримав на робочий стіл.

Я був другим помічником, першим асистентом училища не був. У мене з’явилась кров, а академік Петровський хокінг: Ну, я хрещення вас як хірург. Зараз немає повороту. Це не забутий.





А коли прийшов час вибрати спеціальність, Алла Левушкіна вже не сумнівалася: єдина її група обрала операцію. Вона залишилася на роботу в Москві, але дівчина відмовилася і пішла на роботу в далекій Туві з другом Ольгою Кокоріна. Як каже Алла Ільінична, ми пішли там, бо вони були приступними. Вона каже: «Ми думали, що краще. Оля хотів піти в Алтай, і я – до Далекого Сходу, прийшов на карту, побачивши, що в середині Тува, там і пішли.

Тува - це справжній недолік. Гірські хребти заміщені нескінченним степом, навколо тільки природи і тварин. Не було доріг або залізниць, Так дівчата пішли працювати на коні. Але жінка пам'ятає цей час теплом, адже в Туві її перша незалежна операція відбулася.





Після резиденції дівчина повернулася до роботи в Рязан, в обласній лікарні імені Семашко, одночасно Алла працювала в повітряній амбулаторії. Лікарі гасять найскладніші випадки і рятувальні хворі в надзвичайних умовах. Вони оплачені мало, але Алла Ілинична сама говорить, що це був хороший досвід, тому що вони працюють на полі, в дощі, в стабільних умовах. Це неоцінний досвід.

Згадується жінка, "Я багато мучився". Після того, як пілот захопився довгий час, не сидить. Сати, "Чи не з'являються." Вони з'їдуть вас, лікар. А мені подобається, так що? Сісти вниз. Вовки, я думаю, дуже красиві тварини. Я завжди відчуваю себе шкода для них - вони загиблі нічого. Зіткнувшись, автомобіль витягнув прямо до літака, я швидко стрибав в неї. й





Після 10 років роботи, час занурення нової висоти. Всі змінили квиток на курси проктології, які обходяться цілою площею, але залишалися ненавченими. Особливість вважається непередбачуваною. У Рибажанській області немає проктолога, але є багато пацієнтів. Коли вона дізналася про поїздку, вона знав, що вона повинна йти.

Через чотири місяці навчання, у 1961 році Алла Левушкіна стала єдиною проктологом регіону і почала проводити операції. Здавалося б, нездатні випадки, справляється з передовими захворюваннями, пов'язаними з пухлинами.

У жінки було важко. Суддя для себе, як було сприйнято маленьку і крихку молоду жінку 152 сантиметрів. Але це не перешкоджає її досягненню успіху, адже крихкість була компенсована різким виглядом і твердою рукою. Зараз Левушкіна цінується і поважає всім, молодим лікарям ходять до неї за порадами, і це чудова честь навчатися з нею.

Для молодих хірургів це -- ангелй Життєві люди можуть похвалитися 68-річним досвідом і 10 тис. операцій. У 2014 році Алла Левушкіна отримала нагороду в номінації «За лояльність до професії». Вона прийшла як сюрприз до жінки. Вона не дуже подобається всім, що увагу, говорить, відволікає. Зараз лікар 92, але Алла Ілинична не думають про пенсію. Працює в клініці.





Про це дуже приємно. Відповідь на всі питання про втому і вік є одним: Я люблю расгорсе: Я ходжу в лікарню, ледь перетягніть ноги, але як тільки я входжу в операційну кімнату, я відразу трансформую себе, я отримую заряд енергії. Я ніколи не втомився під час роботи. й

На честь та захоплення Алли Ілинични. За її словами, вона зберігає життя і допомагає людям. Ми бажаємо всіх редакційних співробітників, а також міцності та натхнення у своїй непростій роботі!

Наш редакційний персонал любить розповісти надихну історію людей, які змінюють світ на краще. Бажаєте дізнатися більше про ці історії? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное