Хто були батьками Пугачової, яким вона доручила виховання своєї дочки Крістіна

Життя відомих людей завжди сповнена прикметників і винаходів. І така зірка, як Алла Пугачєва була підшкірою протягом десятиліть. Дива завжди була центром уваги. Багато людей, які вони були. Українськийй Ми завжди згадували своїх батьків з теплом. Крім того, вони підняли першу дочку Алли Борисовни Крістіна.

Батьки Пугачової

Коли Алла була 37 років, вона втратила свою матір. Трохи раніше, о 33, мій батько. Ці події були дуже болючими для неї, оскільки для всіх, хто цінує своїх батьків. Насолодіться своєю матір'ю і батьком, яка вважається в маленькому таланті Алла для музики, стала великим співаком. У своїй підтримці і вірі в її допомогло впоратися з труднощами і наполегливо працювати. Люди, які прожили через війну, цінують і люблять життя.

746790

Як зустрілися батьки Пугачової Після того, як на війну зустрілися батьки Алли. А батько, Борис Михайлович, був молодий розгін. А Зінаїда Архіповна перейшла на фронт після педагогічної школи і стала обороноздатним винищувачем. Можливо, любов музики і творчості приніс молодим людям ближче до лінії вогню. До війни Борис мріяв стати цирковим художником, і Зінаїда любили співати. Відчуття таланту дівчини, команда вирішила відправити Зіну на концертний фортепіано. Вони подорожували на різні місця і підняли мораль солдатів.



Боротьба під час однієї з бойових місій тяжко травмувалася. Шраплон вибивається з очей. Але за любов, що виник між Борисом і Зіною, зовнішні недоліки не знали. Майбутнє Український Вони пішли на війну разом і вирішили одружитися після перемоги. Молода родина оселилася в Москві в одному з старих районів. Там також народився їх перший У перший рік свого життя, а молодят перенесли цю втрату. Трохи пізніше, через два роки, вони мали дочку, яка була названа Алла. У той час співачка Алла Тарасова дуже популярна. Дівчина була названа її.



Українська Ця назва стала пропагією для Diva. Ще до Алла вступила школа, сім'я отримала окрему квартиру. Уже народився брат Алли Євген. Діти зросли разом і були дуже дружніми. Коли Алла пішла в школу, викладачі помітили свій музичний талант і поінформували її матері. Тоді Зінаїда Архіповна запросила музичного фахівця, який оцінив талант дівчини і сказав, що вона мала ідеальний музичний вухо. Трохи Алла було надіслано на навчання в музичній школі, було багато часу, щоб грати на фортепіано.



У 1963 році сім'я прийшла в гору. батько Алла загинув протягом трьох років. Він звинуватив корупцію на заводі взуття, де працював. Зінаїда Архіповна мала піти на роботу. На посаді заступника начальника управління людських ресурсів вона отримала роботу на одному з заводів. Після в’язниці Борис Михайлович зумів відновити своє ім’я і відновити в партії. На заводі Сапфір призначається голова майстерні.

р.

Після школи Алла Пугачєва почала реальне творче життя. Вона постійно зникла в репетиції, вистави і тури. Я рідко побачила своїх батьків. Навіть коли Крістіна народилася, її грандіозніпаранти не відразу ж познайомилися з її грандіозним. У зв'язку з постійним подорожі, дівчина була передана батькам чоловіка в Литву за виховання. Коли Алла і Міколас Орбакас розлучилися, юна співачка взяла її дочку і приніс її батькам. Так, освіта Крістіна займається Зінаїдою Архіповною.



Брат Алли Пугачева був військовий. Він жив скромно і ніколи не зловживав знаменитим дивовижним. Після ряду трагічних подій здоров’я Євгена Борисовича значно ослаблена. У 2011 році стало відомо про відправлення в інший світ. Всі родичі Алли Пугачева поховані біля Кузьмінського кладовища. Після смерті свого брата співак змушений переробити своїх батьків і бабуся, щоб вся родина була разом. І хоча Алла Борисівна розповіла журналістам мало про свою сім’ю, вона завжди пам’ятала про теплу і особливу любов батьків, які подарували їй життя і розвивали свій талант.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное