Вболівальники Пугачева в деспарі, здається, що кар'єра Алла переходить

«Усе не було!», «Пугачов торкнувся від пам’яті людей», «Щоб кар’єра Алли прийшла до кінця». Вболівальники серйозно хвилюються і думають, де Пугачєва зараз і як її доля розгортається. Портрет Діви таємничо зникне з Санкт-Петербурзького музею. Звісно, це не може пройти уважні очі шанувальників творчості співачки. Чутливі вуха не можуть насолоджуватися звуками своїх улюблених пісень, вони не грають на радіо. Яка причина? Вентилятори мають погане серце.

р.

Де зараз Пугачєва Алла Борисівна ліва Росія, здається, назавжди. Є чутки, що таке хотичне штучне «фігурування» співачки є результатом отримання зраїльського паспорта. Дякую за свою багатомільйонну армію шанувальників вашої любові та підтримки, за вашу здатність відрізняти правду від брехні! Я молитва за тебе і мир у Святій землі. Я щасливий!



Такі оптимістичні висловлювання співачки надихають. Про те, що Блакитне світло більше не буде називатися. Все дуже важливо бути щасливими. Нещодавно співак відсвяткував 21 рік життя разом з чарівним Максимом Галкіним. 15 листопада 2001 р. вирішили ущільнювати свої почуття з шлюбом. Як швидко лякати! Ми щиро вітаємо вас з дружиною і бажаємо їм довгих і щасливих років життя, благополуччя і любові.



Дочка Алли Пугачева Крістіна Орбакаїта також знизилася на користь. Новорічні концерти скасовані. «Блакитне світло» і «Сонечко року - 2022» пройде без блискучої співачки, яка подарує їй кишеню жорсткий. Є пропозиції про те, що організатори просто хочуть дратувати Алла, тому вони не запрошують Христина в будь-якій точці світу.

На підтримку співачки інших зірок Алла Пугачева намагаються підтримати інші зірки. Нещодавно Філіп Кіркоров виступив на підтримку співачки. «Я тебе, залишаю тебе самостійно. Це чудовий співак, видатна жінка, дружина, мати, бабуся. Вона має прекрасні діти, онуки. На своїх піснях виросло. вона гордість цієї країни. Филип раніше промовив поважно і милуючись своєю дружиною: «Спланк занадто великий». Він завжди був девізом: любов є королевою, втратити як мільйон. Я кохаю королева до. Ми не любимо Філіпа дуже багато, але його поведінка до Алли не дивно. Бажаю всіх чоловіків так попіліти. Справжній ніжник!



гумористичний Михайло Шатц Він також говорив за підтримки Пугачової. Він впевнений, що Алла є великим співаком і великою особою. Саме через свою незалежність, через масштаби її особистості, дій і поглядів, що Алла так не схожа на деякі її батьківщину.



Борис Гребенщиков Я використовую, щоб сказати про співачки, але зараз його повага є небаритним. Він вражається своїм ставленням, безболісністю і мудрістю. Сергій Шнуров також не відмовляється від того, що його своєрідні слова про співачки заслуговують увагу. Він захищає алею від детракторів.



Моя колега Яна Сулім написав статтю про охоронця Алли Пугачева, Аліна Редель. Я дуже рекомендую читати цю статтю про жіночу дружбу!

Ви думаєте, що це достатньо взяти портрет Алли від музею, щоб забути про своїх слухачів? Я дивлюся на вашу думку в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное