Як навчитися правильно використовувати дієслова російською мовою

Історично, ті, хто писати і говорити російською мовою, мають більшість проблем з комами і дієсловами. Це другий ми будемо говорити про сьогодні. Є ряд дієсловів, які люди використовують майже щодня, але насправді такі слова просто не існують. Сьогодні ми обговорюємо найбільш популярні випадки.



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" покаже вам лацінаАсоціюється з придуманими дієсловами, які з'явилися помилковими.

Помилки Verb
  1. Будиночки.
    Почнемо з болем. Це непристойний дієслово вводить багато, і позбавлення від нього не так легко. Але ми ще повинні спробувати. Ви не можете використовувати слово «Дружба» без префіксів. Є дієслова “місце”, “приблизно”, але без префіксів таке слово не існує. Вам просто потрібно пам'ятати і використовувати прекрасне дієслово «закласти», наприклад, «закласти плитку».



    ДепозитФотогалерея
  2. Увійти
    Ця похибка пов’язана з розумним дієсловом «го», що в деяких похідних з’являється літера «я», наприклад, «ком». Так починається незламне задоволення, коли люди скрізь починають вставляти нещастяну «я» і писати: «коме», «коме», «коме». По суті, «я» існує тільки в початковій формі слова «коме», а в іншому зникне. «Так прийде нам», «хай прийде». р.



    ДепозитФотогалерея
  3. Прогулянка.
    Це дієслово часто використовується для того, щоб "зробити рух". Проста помилка від виступу дітей, що пережили у доросле мовлення. Ми пропонуємо вам справу з цим дієсловом один раз і назавжди. Так, дієслово «як» має два сенси: ходьба за деякий час (походив по парку і повернулася назад) і подобалось, що хтось (дочка виглядала мамою). У грі дошки це дієслово звучить недорогим, тому краще сказати «Я зробив рух», «Я вже пішов».



    ДепозитФотогалерея
  4. Я буду.
    Звуки смішні і не на всіх перемогах, правда? Точно, тому що немає такого дієслова. Якщо ви хочете сказати, що ви маєте намір виграти в деяких протистоянках, краще сказати «Я буду перемагати» або «Я буду перемагати». р.



    ДепозитФотогалерея
  5. Виграл.
    І знову, що нещастя "і". Не потрібно тут знову. Помилку виникає, коли ми швидко промовляємо це слово, можна почути «виграти», але в письмовій формі це не можна використовувати. Вам потрібно сказати “він” і нічого іншого!



    ДепозитФотогалерея
  6. Вгору
    Ви не повинні ставити будь-який, це погане слово. Це дієслово все ще входить в словники, але тільки з приміткою про загальну мову. Так не варто сказати. І огірки на дачі, і дітей на колінах і гостей на столі повинні бути «рослий», але не «рослий».



    ДепозитФотогалерея
  7. Конвінцований або персуатований.
    Це досить добре. спадщинаЦе той самий сюжет, як виграш. Такі дієслова, до речі, досить багато: переконувати, виграти, відчувати, дивувати та інші. Росентхал називає їх «недостатнім» оскільки вони обмежені у формуванні особистих форм. У слово, в цьому випадку не можна сказати, тут потрібно використовувати дескриптивну конструкцію: «Я можу переконувати», наприклад. Історія така ж з іншими дієсловами.



    ДепозитФотогалерея


Ви знайдете будь-які знайомі дієслова? Забудьте про них і не використовуйте їх знову. Достаток дієслова російською мовою досить.

Раніше ми пояснили, як правильно використовувати слова і уникати надмірності мови. Це буде корисно, якщо ви дійсно хочете дізнатися правильно!

Не боляче бачити наш вибір слів про їжу, в якому краще не робити помилки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное