Як посидіти з дитиною

«Коли я мав піти на роботу після того, як мій край залишити, я зіткнувся з великою проблемою: Я не мав одного, щоб залишити мій трирічний син. Дитина тепер живе з дідом. Вона вже 81 років, і я розумію, наскільки важко це для неї, але я не маю іншого вибору.



Ліуда сподівається на допомогу її матері-в-прави, але її чоловік відмовився допомогти. Людмила не знає, як переконувати свою маму, щоб подивитися за власним онуком. А Аліна Петровна не хоче слухати будь-які аргументи. Чи варто витрачати час на сидячи з дитиною?



Я лікар за спеціальністю, як тільки після закінчення постанови негайно працювати. Моя людина також працює важко, іноді ми не робимо навіть перехресних шляхів, тому що я часто працюю з нічним перемиканням. Гліб пішов з мого бабуся Рімма, який є 81. З радістю погодився, але я розумію, що це дуже важко для неї. Вік відчував себе. У дитячому садку критична ситуація. Для того, щоб занурити дитину до народження, я зізнався, ми були пізно в цьому питанні. Ми чекаємо на прибирання номерів. Не може бачити активну дитину на вулиці, вона не часто ходить з ним. У будинку вона намагається. Готування, годування, поставляння дитини до ліжка.



Знайти хорошу няню непросто. У нас було чотири носини. Я знайшов ще одну роботу, другу муку з чоловіком, коли він прийшов додому, третя зникла десь і не викликав назад. Четвертий був трохи молодшим, ніж мій бабуся. Ми все ще шукаємо нянь, але кваліфіковані дитячі ліжечка, які ми просто не маємо.



Мої батьки ще не помирають, вони не можуть звертати увагу на Глебушка. Але Аліна Петровна є другим роком в пенсії, вона трохи старша. Коли мій чоловік і я одружився, мій мати-в-завжився запитати, коли вона буде мати онука, і тепер вона не встигла йому.

45

Свобода-любитель Аліна Петровна в своєму старому віці вирішив не тягнути себе з будь-якими турботами, щоб присвятити собі час. Вона виходить з друзями, роблячи вишивку. Вона нещодавно отримала дату. Я підозрю, що не хочу витрачати час на онуки. Вона каже, що вона підняла своїх дітей, і вона не повинна нас няти.



Я, вона не повинна. Але що родичі? Це онука. І коли вона потребує допомоги, він відмовляється? Все неправильно. Я думаю, що люди повинні допомогти один одному в складних умовах. Ми перебуваємо в бездіяльній ситуації, і як переконувати Аліну Петровну, я не поставлю мій розум. й



Діти – велике щастя, але ще більша відповідальність. Коли дитина народжується, слід розуміти, що батьки – люди, які повинні в першу чергу піклуватися про благополуччя своєї дитини. Дитина приходить першим, що це. Питання матері-в-праві є спірним. Ви можете звинувачувати її не лікуючи її онука і так далі, але коли ви думаєте про це, вона справа, не вона? У своїй родині та роботі, і в пенсії, він вже хоче присвятити себе.



Підтримка батьків є дорогою, але це особиста справа. Хто має свої плани, хтось не має бажання ні здоров’я брати відповідальність за пошук дітей інших людей. Є оповідання, в яких жінки звинувачують у поході з дитиною і підняли його по-різному, ніж батьки. Так ви повинні бути відповідальними за ваші дії, намагайтеся не перенести відповідальність за ваші діти до інших плечима. Батьки і діти будуть вдячні Вам за вашу турботу і увагу. Що б ви робили на місці Людмила?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное