Історія діда, яка загинула її дідусь про те, щоб переконатися в чистоті її намірів

Старі люди мудрі і красиві. Попри те, що вони здобули досвід. Що б це було. Але з віком, не довіра може рости. Важко вірити людей в чистому і несамовитому імпульсі – як було зроблено багато помилок? Найбільша небезпека може приходити від близьких родичів. Ось чому. бабуся догляд Ваш бабуся може здаватися підозрою.

Р

Редакція "Сайт" Я також чув про всілякі смужні історії, коли старші люди призначили людей, які обіцяли допомогу, і в результаті вони закінчилися на вулиці. Це щось страшно. Неймовірно, що це може бути свідомим. Яка річ нас лякає, що про бабусі? Так вони дають нам іспити.

Настін також злякався такими історіями. А Настя була єдиною особою, яка відвідала її бабуся з привітною регулярністю. Так сталося, що постійно зайняті батьки часто залишили дитину з Валентиною Володимировною, особливо коли необхідно кудись піти.



Старший брат Настя був у більш привілейованому положенні, він був дуже любим і заохочував в сім'ї. Проте, Настя приділила маленьку увагу цьому, адже від раннього дитинства вона продемонструвала незалежність, а після зростання вона вирішила побудувати її життя не покладаючи на родичів.

Вона вибрала професію, навчалася, проживала в гуртожитку, потім отримала роботу і орендувала квартиру. Не кажучи вже про те, що її життя було просто і легко, але вона справляється і не попросила нікому за допомогу. Побачила батькам, у відносинах з братом було важко, і єдина людина, яка була близьким до всіх інших, була бабуся Валя.



Догляд за бабусями Валя Нестя спробувала відвідати її бабуся вихідніЧасом, після роботи я побіг, я працював поруч. У цей день Валентина Володимирівна здавалася чорнилом, ніж хмара, настрій був явно не дуже, але Настя, як завжди, захопивши її бабуся і попросила чого краще робити - подрібнювачі або краватки. Я використовую, щоб подумати стару леді була жорстка особистість.

Бабця Валя не скаже hello і burped, щоб зробити зав'язки і краще всього пари. А потім запитав її, чому Настя прийшла до неї часто. Чи є у вас око на її квартирі? «Грандма, що ви робите?» вона здивувала. - Яка квартира? Покиньте там і змітайте його. й



Валентина Володимирівна дивилася безглуздо, як непристойно очищає приміщення. Дівчина може бачити, що вона викручувала себе і тепер сидить, не знаючи, як підробляти її грандіозним. Але Настя не подарувала їй увагу і вже переїхали на кухні, щоб покласти котлети в мультиварці. «Грандема, ви будете мати чай? Я шоколадно-олій Я приніс вам свою кохану!

Бабця Валя зірвала на кухні і сказав: «Ви знаєте, що Настяка?» Я подарував свою квартиру своєму брату. Ви не повинні тримати це? Дивитися мене? Що ви зараз? Ви не отримаєте нічого! Настя з'єднана, надягаючи чайник на плиті: "Дуже здорове здоров'я! Чому потрібна квартира? Мені потрібно, бабуся. Ви дивилися мене як дитина, тепер це мій поворот. А з квартирою, зробіть те, що ви хочете. І я почав поширювати шоколадне масло на барі.

Р

"Чому правда! Знайти чоловіка з живим простором! Чи варто брати наречену десь? Вони не захочуть своїх батьків, чи будуть вони? Настя змащена: «Грандема, досить вже». Що ви робите з вашої квартири? Це не для неї, що я прийшов до тебе. Це не дуже добре. Давайте пити чай! Що відбувається в улюбленій серії? Не можна доїхати до нього. До речі, це холодно. Завтра після роботи я доведе вас новий ковдр. й

Ми не говоримо про квартиру, який день. Через кілька днів брат назвав її дивним. Я відповів. Я послухав сердитися тирадою, що вона зняла мій бабуся, щоб підписати квартиру для неї, Настя, і що він не пробачив її зараз. Я не закінчив розмову перед мамою. Таке питання про квартиру. Нестя - сказав, що вона нічого не знає, і припинила говорити.



"Грандма!" Вона сказала серйозно, коли вона прийшла до Валентини Володимирівни наступного разу. Розкажіть мені, що йде в квартирі? У мене є юрист, який я знаю, якщо є будь-який згуб, він допоможе зрозуміти. Вчора мій брат назвав і сказав, що ви зареєстрували квартиру для мене. Моя мама говорить те ж саме. Ви хочете розповісти мені щось? ?

Проведено тест з Бабусі Валі та Бабусі Валя. Виявилося, що почула від сусідів різні історії про те, як близькі родичі Під приводом догляду вони призначають в квартирах, а потім виникають різні в'язниці. Валентина Володимирівна вирішила перевірити їх і побачити, що може очікувати її. Вона зробила це таким чином: вона розповіла їй два онуки, які вона підписала квартиру на інший.



Нестя, що вона писав її брату, і до її брата, що Настя писав. Ми вже знаємо відповідь на новини, але бабуся Він не заважав. Він захопив Валентину Володимирівну і заглав двері з скандалом, кажучи, що він не хотів дізнатися більше. В короткий час не залишав Валентину Володимирову тінь сумнівів. Нестя тільки відкрив її рот, коли її бабуся сказав їй все це.

Вона відмовилася переїхати з її бабуся, хоча це зараз її квартира. «Час пізніше, бабуся, доки я хочу, щоб вам погасити». І за це Валентина Володимирівна була вдячна їй, так як вона була використана до миру і тихого. Активна Настя з її ураганним темпом буде також обмежена. Ми домовилися залишити все, як це таке. Це тест від Бабця.

Р

У будь-якій ситуації, перш за все залишатися людиною, не думають тільки про себе і ваших інтересів. Бабця теж люди! Не забудьте писати в коментарях, які ви думаєте про це, і якщо бабуся Валя діяла досить. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Подбайте про бабуся Вони не завжди успадкують квартиру. Якщо вам потрібна допомога. Ви пам'ятаєте, що ви зробили і що ви зробили? Від нас, інформативний матеріал на схожій темі. Як бабуся може допомогти її онука. Бажаємо вам міцного настрою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное