Цитати Йозефа Бродського

Йосип Олександрович Бродський — російський поет, есеїст, драматург, перекладач, лауреат Нобелівської премії у літературі 1987, поет-лауреат США в 1991-1992 рр. Поемс писав переважно російською мовою, есе - англійською. У житті він мав би витримати багато: непорозуміння, зрада, переслідування, вимушене поділ, вигнання. Про те, що тисячі мовчать.





«Я був строгим суддею, дуже вимогливим другом. А жінки були божевільні про нього, сказав Баришніков. Редакція "Сайт" Я вирішив згадати слова талановитого поета минулого століття про життя, любов і дружбу.

Бродські котирування
  1. Якщо ви обираєте щось, що приваблює інших, це означає певну вразливість смаку.
  2. Світ не може бути збережений, але індивід завжди може бути збережений.



    ДепозитФотогалерея
  3. «Я радий, що є більш нездатними дистанціями світу, ніж між вами і мною. й
  4. «Людина – сума його дій. Єдине право – доброта.»



    ДепозитФотогалерея
  5. «Це лише два дуже цікаві теми, гідні серйозного розгляду: gosip і метафізика. й
  6. Втрата незалежності значно гірше, ніж втрата невинності.



    ДепозитФотогалерея
  7. «Я не можу сказати, що я не можу жити без тебе, бо я живу. й
  8. «Не біжить! Будьте, що інші не були."



    ДепозитФотогалерея
  9. «Також, незважаючи на потерпілий статус. Незалежно від того, як відірвати вашу ситуацію може бути, намагатися не відлякувати її на зовнішніх силах: історія, держава, переваги, раси, батьки, місяць фаза, дитинство, несвоєчасна посадка на горщик і т.д. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. й
  10. Життя просто: ви просто повинні розуміти, що є люди, які краще, ніж ви.



    ДепозитФотогалерея


Йосип Бродський пішов з нами як спадщина багатьох віршів і говорить про життя. Влітку, мабуть, найбільш актуальні з них – про море.

Коли так багато
А особливо лайф.
Не чекайте підтримки,
Отримайте на поїзді, отримайте море.

Ми хочемо, щоб кожен бажаючий взяти квиток і землю на море. Ми також поділилися знаками Еріха Відма раніше.

Скажіть нам у коментарях, які вам подобається поет. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное