Помилки, які ссаться з російської вчительки

Ми робимо помилки періодично, включаючи Пробити, слово комбінації, текст. Давайте мені розповісти вам трохи секрету, читача. Практично кожен редактор нашого проекту має філологічну освіту. На додаток, наше чудове керівництво періодично запрошує викладача російської мови на навчання з нами.

І випробувачі працюють з нашими текстами після того, як ми нібито "завантажимо" їх. І все ж, коли я читаю коментарі під моїм матеріалом, я бачу коментарі. Знайте дрібні і грубі помилки, які я зробив. Дуже дякую за те, що я повернувся до статті, і я збираюсь до правила. Що я маю? На додаток до релігування на базовому розумінні людини, ви готові покращити себе і хочете допомогти іншим.



10 квітня в Росії та інших країнах світу відбулася акція з підтримки грамотності та популяризації російської мови. "Всього диктування"й

Блоггери З Олеся Кондакова, автор телеканалу «Така турбота про мову», філолог Микола Поліковський, автор телеканалу «Література», вибрав 7 простих помилок, які ми бачимо по всьому Інтернету, а потім пояснили, як правильно писати. Як часто робити помилки в цих словах?



«Що місто ви зробите? Одна з помилок, які просто псують філологів. Це часто гріх служби підтримки будь-якого сервісу або банку, який запитує «писати регіон, з якого ви посилаєте. й

Некоректне використання прикусу є найбільш поширеною помилкою.

Як це правильно? Назва області, з якої ви застосуєте, з якого регіону ви напишіть нам?, У якому регіоні ви знаходитесь?

Про нас Якщо "c", то напишіть "від". Якщо "в" є "с." Ось приклади: в Санкт-Петербурзі - від Пітера, на Капрі - від Капрі, на місяць - від місяця.



"Ми живемо в 2021 році" Ви можете часто побачити це в листуванні, постах в соцмережах, а також в поздоровленні від політиків. Здавалося б маленький, але як порізає око літрової людини!

Правильно напишіть "2021" без збільшення кінця цифри.

"Ви будете сміятися!" У письмовій формі, друзі дуже часто роблять помилки в заклинання - ситу, і -просити в дієсловах.

Немовля школа-лав Відмінюється ніхто. Якщо дієслово відповідає питання «що робити?», «що він робити?», ми не пишемо м'який знак, тут немає необхідності, оскільки це не питання. Якщо слово відповідає питання «що робити?», «що робити?», то в ній написано м'який знак.

Це легко, не так?



浜у 涓 蹇 Транспортні послуги часто забувають інше просте правило з шкільної програми.

Написати резюме«У ході часу в ході такого та такого періоду». Але його близнюковий брат «в потоці» слід використовувати при зверненні до потоку річки або напрямку мистецтва.

"Ми сидимо з дітьми!" Помилки в написанні цього слова пов'язані з тим, що в корені є непристойний бювет. Порівняння: «сидіти з дітьми» та «сидіти з дітьми». Не дивлячись на те, що обидва сценарії цілком ймовірно, але в першу чергу лякає менше, погоджуються.



й Що допоможе уникнути помилки? Виберіть тестове слово, в якому буде піддаватися бажаний голос. Для того ж «сидіння» вона буде «сісти», і для «сісти» вже, наприклад, прикметник «диві».

Зателефонуйте мені. Чи можу я залишити крапку? Ця помилка в пунктуації є частим явищем. Хтось поспішає і забуває, щоб поставити знак питання в кінці, хтось ніколи не турбує про це. Сім'я
Якщо це питання або заява.

Так, безперечно, деякі правила пунктуації в листуванні в Інтернеті Сортувати від звичайного. Багато людей просто не кладуть закінчення повідомлення. У зв’язку з тим, що у зв’язку з тим, що у зв’язку з тим, що ця інформація була надана в певній агресії. А потім точка в кінці повідомлення може вказувати на співрозмовника прихованого субтексту: будь-які грубості, невдовзі або що розмова над.



"Що вам подобається торт?" Помилки в дієслові закінченняЯк видно, що це призводить до злиття та заміщення концепцій.
Неправильне переїзд, пропущену увагу, і тепер ви вже не «вживаємо торт», але «подарує торт, щоб з'їсти його».

Для того, щоб не плутатися з закінченнями, просто пам'ятайте, щоб почати. судженняй Українська Наприкінці словес першої змови, як правило, написано лист "e", другий - літера "і".

З редактора Олеся Кондакова та Микола Половський Він був присуджений в цілому. На своїх каналах вони діляться значеннями фразології, наприклад, що таке «Гулькіний ніс», створюють колекції смішних помилок в рекламі, а також пояснюють правила російської мови на прикладах кіно, інтернет-меми та літератури. Дуже цікаво!



Ви розумієте, чому це важливо знати?

І я хочу, якщо уважні читачі знайдуть помилки в цьому тексті. Не буде соромитися, писати. Авторам намагаються побачити і працювати над ним. Що ще? блювотні Ви часто помітили? Залишити коментар

Категории

Смотрите также

Новое и интересное