Американський університет

Блоггер пише:
Є листи і текст, і я буду кінець.

У квітні 2009 року лист прийшов на електронну поштову скриньку, переклад і зміст якого наступним чином:

Кафедра математики Університету Нотр-Дам рекомендує, що вступний комітет приймає вашу заявку на вступ до аспірантури програми Прикладна математика, і пропонує розпочати навчання з осінньою семестром навчального року 2009-2010. У найближчому майбутньому ви отримаєте лист від вступного офісу до поштової адреси, зазначеної вами. На додаток до покриття витрат на навчання, ви також супроводжуються п'ятирічним стипендіатом. Ми сподіваємося, що ви приймаєте наші запрошення і будете задоволені нашою програмою.





Як це сталося, який університет це, і чому це сталося, це дуже короткий підсумок цього посту.

Нотр Дам займає 19-е місце в національних рейтингах США, має найбільшу бібліотеку університетів світу (більше 3 мільйонів видань), виробляє три газети, кілька журналів і має власну телевізійну і радіостудію. Університет має 80000-особистий стадіон, який заповнює кожну домашній гру команди університету. Кандаліса Рис вивчав тут.

Це мій третій рік навчання.

Ця пошта дуже важлива для мене, я буду вдячний за будь-який розподіл та репости. Я сподіваюся, що цей досвід допоможе комусь в майбутньому. Я також хочу змінити сприйняття людей, що він займає гроші та зв'язки, щоб перейти до Американського університету. Я хочу, щоб сьогодні молоді бачити приклад і прийняти його.



Вступ

«Я люблю всіх інших, як мені, мільйони, – це слова, які я хочу поставити замість введення.

У другому році Інституту з’явилася дуже ідея, що ви можете пройти навчання в США, а потім вже 19 років і навчався в Московському МЕП, в 2007 році. У той час я не розумію, як це було можливо, що це займе, як система працювала, або чи мала шанс. Єдине, що я знав, що люди вийшли. Всі

Оцінка

Весь процес взяв час з лютого 2007 по квітень 2009 року. Добрий час - серпень 2008 - квітень 2009. Досягнення, здійснені в цей час, приносили бажаний результат. Все, що сталося перед простою вправою.

Сума коштів, що витрачається протягом двох років на вступі, а саме: платіж за три TOEFL, два GRE, платіж за заявами на вступ, відправка документів до двадцяти університетів, прийшла до $ 3,500. Ось близько 110 доларів (або 3300 рублів) на місяць.

Початкові та граничні умови.

Зеро, я знав абсолютно нічого про те, що американський університет, які правила прийому є, що і як це зробити.

Вимоги до вступу: Я ніколи не показував будь-які видатні математичні здібності. До другого року він навчався не так добре, він почав отримувати стипендію тільки в третій рік. Про Америку, як поточний софомор російського університету знає. Ідея Америки, яка розвивається у людини, яка народилася в Росії, не має нічого спільного з реальною Америкою.

Відсоток: Екстрим. Америка. Цікаво, що це було з'їсти, як він працював і чи можна було вступити до Американського університету з нуля, без грошей і натискання.

Відповідь: Maybe. Це вимагає терпіння, наполегливості і щоденного спалювання очей.

У багатьох умовах обмежені. Визначені фактори скрізь. Потрібно розуміти, що процес не простий і довгий і без прогулянок, я втратив багато часу, що я міг витрачати на щось інше, сказати, щоб отримати другий більш високий, або буде зайнятий пошук роботи, або відкриття бізнесу, або що, для того, щоб викласти деякі постільні приналежності, щоб продовжити життя в цій країні. Якби я не знаходився в Росії, я б попадала далеко позаду і, крім досвіду, нічого не набрав.

Знаходилося багато підозр і страху. Якщо так, і якщо я не зроблю, і якщо я зроблю, але вирізати, і якщо я не вдається, то це, і раптом, і якщо. Всі ці думки оточують всю дорогу. Тому я поставив граничні умови для себе влітку 2008 року, якщо я не входжу в цей час, я даю всіх спроб і спробувати почати робити щось на Русі. За цей час я не закінчив навчання в інституті, і може встигнути захопити.

Я не стикався з терміном, але про все в порядку.

Чому ви вирішили піти?

Я хотів дізнатися, як працює в Америці. Я теж зацікавила підтвердженням або розпуском міфів про Америку, яка так багато оточує російську людину. Я теж зацікавився тим, що «від» і «до» Я почав шукати інформацію про те, як відбувався процес прийому.

Вхід. Кроки успіху.

Лютий-червень 2007.

Після кількох тижнів Google я почав розуміти, як і що шукати, як і на яких сайтах, і що Google тільки англійською мовою. Також почав розвивати цілісну картину замовлення.

Перелік документів змінюється для кожного університету, але основна частина вимог схожа на всі:

1. Міжнародний іспит з англійської мови TOEFL, прийнятий в Москві.
2. Міжнародні іспити GRE і GRE Тема, астрономічно віддалено порівняно з нашим іспитом, приймається в Москві.
3. У Вилучення результатів іспитів та тестів з поточного місця навчання.
4. У Три або чотири листи рекомендації
5. Умань Лист від студента, що описує, чому він хоче ввести цей університет.
6. Жнівень Список публікацій, Резюме.
7. Плата за застосування ~$70

Наявність всіх елементів з даного переліку гарантує лише розгляд заявки і нічого іншого.

Вимоги до результатів всіх іспитів залежно від рейтингу університету. Всі іспити приймаються англійською мовою. Всі листи рекомендації повинні бути з реальних людей і разом з сторінкою і половиною заявою призначення також повинні бути англійською мовою. Перше, що я потрапив в мій язик. Ніщо робити без нього.

Мета

Хоча я зацікавився темою, цілі почали малювати менше. Моє головне завдання було ввести університет з
Перший американський сто. У 2007 році рейтинг університетів все ще повисає на стіні в будинку в Москві, а зверху десять оточені чорним маркером. Це була анотація, виходячи з нічого, тому що вона повинна бути, без неї не зрозуміло, що робити і що робити. Топ-10 університетів, необхідних TOEFL з рахунком 110/120. Цей результат показує кілька невеликих помилок, у всьому чотиригодинному іспиті. З ранку до вечора я сидів з книгами імітував свою присутність в реальному іспиті. Тут я почав розуміти фразу «Краща освіта – самоосвіта». й

ТОФЛ

TOEFL - це однозначно-і-фітно-дельларний американський англійський іспит, з входом в два місяці, що триває чотири години з розбиттям десяти хвилин, в номері, де десять людей приймають однаковий іспит. Для вступу до Американського університету необхідно пройти всі міжнародні студенти. Результати TOEFL визначають здатність заявника говорити мовою країни, в якій він хоче навчатися. Ця вимога не так багато на рівні університету, як на рівні федерального уряду - студент повинен знати мову.

З ТОФЛ є основою прийому, який є першим пунктом у всіх переліках вимог для іноземних студентів всіх американських університетів, які вступили в курси TOEFL на базі центру BKC на Тверській. Зчитувач, ймовірно, подумав, що це була реклама, але я згадав цей центр для протилежного призначення. Це жахливий центр навчання, де, як і всюди, вони беруть гроші і не навчають багато (Я платив $ 27 000 за два місяці). Щоб навчити групу десяти осіб мовою, особливо проходячи іспит, нереально. Єдиною перевагою цих курсів стала збільшення рівня мовної мови.

У Сполучених Штатах, найбільш важливо, що ви перебуваєте в США. Якщо соціальний рівень людини досить низький, наприклад, вчитель в школі, то він просто не підніме над певним баром. Таким чином, часто люди, які виїжджають за США, не вимагають знання мови, оскільки відомо заздалегідь, що ці люди не зростуть високою. Для людей, які нібито мають право на приєднання до освіченої еліти, знання мови обов'язково. Я дізнався, коли я був в США.

Відразу після закінчення курсу я пішов взяти TOEFL і успішно не вдалося на 73/120. Єдиний розділ, результатом якого був менш зрозумілий, результат двомісячних курсів. З цими результатами не існує точки в папках, відходи грошей.

TOEFL і GRE є двома іспитами, наявність яких обов'язково залежить від будь-якого, я почав інтенсивно підготуватися до них. фраза: рѕрѕсѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‚сѓс‚с‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‚сѓс‚с‚сѓс‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚сѓс‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚

ГРИ

Другий іспит - GRE. Він повинен описати трохи, тому що в моєму розповіді він відігравав вирішальну роль. GRE є іспитом, що всі студенти проходять без винятку, як американці, так і для іноземців, наш екзамен звільнився від GRE, але єдине, що об'єднує їх, це централізація.

Є два типи GRE, звичайні та спеціальні GRE предмет. Всі вищі університети вимагають як, предмет визначається профільом і подається окремо, але всюди його правила і винятки, необхідно дізнатися про них окремо.
Особливістю математичної частини іспиту GRE було те, що на годину є сорок-п'ять задач. Ось трохи більше хвилини за поставлене завдання. Справа в тому, що деякі завдання беруть набагато більше однієї хвилини, і деякі, які здаються важко, не вимагають рішення взагалі, потрібно подумати про можливу відповідь і вибрати її з переліку. Тест – визначення рівня інтелекту людини в стресовій ситуації.

Я не зареєстрував курси GRE, я купила кілька книг з магазину Англія, потім я знайшов деякі великі сайти з матеріалами GRE і почав приймати часові тести. Що було підготовка до іспитів. Проведення очисних випробувань після іншої.

Я пішов до ГРЕ. На відміну від TOEFL, результат якого потрібно чекати пару місяців, результат математичної частини дано відразу. Я не зробив мій перший GRE з великим і гучним bang з 530/800. Це дуже низький результат для тих, хто хоче піти на технічні спеціальності.

Термін подачі документів

На відміну від російських університетів, період застосування для вступу до американських університетів може початися в жовтні і в кінці квітня. Ці терміни. Середній час подачі заявок – жовтень-грудень. У більшості випадків додаток не буде розглянуто в січні.

Не варто приїхати до університету для цього, а також не потрібно мати необхідний ступінь за час подачі. Враховано те, що студент в момент подання документів не має документів про закінчення університету, достатньо вказати в заявці заплановану дату отримання диплома. Студент надає інформацію, яку він навчається в університеті, надає дипломи.

Перші результати

Все почалося з суперфальованих спроб, TOEFL 73/120 і GRE 530/800 були дуже низькими результатами, які ви не можете розповісти нікому про. Похід на менш гідне місце з цими результатами неможливо.

Враховуючи отримані результати, я знав, що було б дуже важко дістатися до наступного року, тобто 2008 р. в будь-якому місці, тому немає шансу піти на TOEFL знову. Цього разу я готую більш серйозно і глибоко, прочитавши багато літератури, слухавши BBC, фільми в оригінальному, новини на англійському інтернеті і т.д. Тут я був мотивований можливістю пройти TOEFL для кращого результату.

Другий раз я пропустив тест більш впевнено, більш підготовлений і продумано, більш дивовижний результат був. Мій другий TOEFL набрав гірше, ніж перший, 70/120. В результаті було настільки низьким, що я хотів зробити UNDO і забути, що я зробив це.

Спочатку я не мав ідеї, що сталося. Після того, як я прийшов до висновку. Бі-бі, кіно, книги в оригінальному, все це навчає мене англійською, і я повинен прийняти TOEFL. Тестування та вивчення мови є різними речами. Хороший урок.
У той же час, в періоди менше і менше часу, було жовтень 2007 року, і для того, щоб зареєструватися на новий іспит не встиг. Я все ще вирішив застосувати до пари університетів, не підрахувавши позитивний результат. Тут я хотів закінчити те, що я почав, в сенсі відправки, що потрібно, щоб відправити і отримати відповідь від них. Будь-який. З формальних причин я мав підготувати документи зі свого поточного університету. Листи рекомендації та перекладу оцінок. Я мав написати заяву про призначення.

Заява про призначення

Заява про те, чому ви хочете дізнатися з них. Запишіться на те, що потрібно кілька днів, щоб Google заявили про призначення для дисципліни, для яких подаються документи, все це необхідно прочитати, сидіти і переписати у свій спосіб. Після місяця кожен день, щоб подивитися і виправити неточності.
Щодо того, як я розумію, екранування відбувається саме на позначеному списку, тобто, що було написано самостійно - резюме і заяву неважливо, якщо результати тесту низькі. Оцінюються результати, отримані від третіх осіб – тести, публікації, рекомендації. Але інші речі рівні, Заява може грати велику роль, наприклад, у моєму випадку.

Листи рекомендації

В ідеалі, листи рекомендації написані професорами, які ви працювали, навчаються, і вони повинні писати, чому студент хороший і чому вони рекомендують або дискурувати його. Лист рекомендації, згідно Американської схеми, направляється професором і студентом не бачить його. В реальності, ніхто не хотів писати листи. Листи рекомендації були написані відразу в Аннелі, і я попросив вчителям записатися.

Переклад оцінок

Це список всіх суб’єктів та всіх рівнів, отриманих в поточному університеті за час вступу, перекладених на англійську та сертифіковану секретарею. Детальніше про отримання екстракту буде описано нижче.

Резюме та публікації

Вони дуже важливі при розгляді документів. Насправді це показник наявності досвіду роботи. У присутності публікацій, вони можуть перетворювати сліпу око на деякі не дуже хороші результати. На момент подачі заявки я мав одну публікацію та книгу з тезами з конференції, на якій розповів мій керівник. Тут дуже важливо, нехай є публікація в нечітких, але це повинно бути, це значно полегшує завдання. Студенти з і без публікації оцінюються повністю різними способами. Відповідає університетам

Я чекав. У січні 2008 р. я отримав від двох університетів, де я надав. Випереджається і ярмарок.



Середній стан

Після двох відмов TOEFL, збій GRE і двох відторгнень, я відчайдушний, щоб зловити все в Америці. Чому мені потрібно, що я забув? У цій ситуації з’являються загальні вимови та виправдання.

Я знаю про процес і результати. Тому, при отриманні будь-яких новин, зокрема, не дуже росій, я не був оточений «власниками» і радниками, які відіграли велику роль у досягненні кінцевого результату.
Так, насправді, не відчував мої спроби увійти, я не відчув себе як повна втрата, навпаки, ноти «Я спробував» грали в мене. Я не відчув, що я відіграв рулетку від початку до кінця, навіть якщо щасливий номер не випадає. Після цього, за довгий час я вирішив залишити цю ідею.

Інколи Я звернувся до рейтингу університетів, читати деякі англійські книги, слухати до bbc, але я не робив це більше. 2008 рік.

Почуття неповності приніс мене до цих думок весь час, і один день я думав, що я повинен закінчити його. Я не можу піти в будь-який час, але я буду отримувати запрошення, особливо з того, що я вже маю чітку ідею роботи системи прийому. Таким чином, мета, щоб потрапити в сотні змінених до мети, щоб отримати десь.

На додаток, у 2008 році криза почалась в Росії, серйозну кризу, і мої думки щодо отримання гарної роботи в Росії або запуску чогось свого власного визволеного дня.

Другий тур (найцікавіше тут)

Я звернув мене, щоб розпочати кришку, і в серпні 2008 року я вирішив прийняти інший підхід до снаряду, на основі минулого досвіду.

По дорозі, як тільки я почав вчитися, було стимулом вчитися. За курсом року я пішов з студента з меншою академічною виставою для студентів зі стипендією.

На відміну від перших спроб я мав повну інформацію про весь процес, починаючи з кінця, з усіма нюансами, деталями та іншими знаннями, необхідними для вступу. Все, що я зробив до того, як був навколо куща, з пальцем в небі, це не зрозуміло, де служити, за якими параметрами і що вони хочуть.

Я зрозумів, як працює схема і відразу, в серпні я підписав на TOEFL і GRE на третій і другий раз відповідно. Я не буду нічого, але я буду отримувати запрошення від деяких університетів. Я пішов на мої останні тести спокійно, я знав, що чекав мене, і не хвилююся, я нічого не втратив.

Оцінка TOEFL 93/120, GRE бал становить 740/800.

По суті, з лютого 2007 року тільки у вересні 2008 року був перший вагомий результат на шляху до успіху.
Ось, я думав, ми можемо конкурувати з ним.

Другий момент, який, на мій погляд, зробив вагомий внесок у кінцевий результат, є стратегією вибору університетів застосувати до. В першу чергу я надав, щоб ніде, не знаючи, як один університет був інший з іншого.

Я почав збирати дані. Я провів день та ніч на веб-сайтах університету та збирав дані, які необхідні. Результатом стала таблиця, яка стала довідником і тостером, де застосовуватися і де немає.



На додаток до таблиць я почав писати листи в університети, контактні секретарі, професори визначити рівень конкуренції, мінімальні результати іспиту, середній академічний бал та інші деталі. Після отримання інформації я визначила свою конкурентоспроможність в цьому університеті.

І остання точка, яка сприяла результату, не менше, ніж попередні два. Я вирішив снорувати і застосувати не до двох університетів, як вперше, але десять разів більше. Він вибрав 20 університетів з таблиці і почав збирати двадцять комплектів документів.

Після чого прийде повідомлення.

(доб. 3)

Деякі університети, які я надав.



Переклад оцінок

На вимогу приймальної партії завірені кошториси:

• У двох примірниках - російською та англійською мовами
• На кожній сторінці підпис посадової особи факультету та печатки університету.
• Все, що упаковано в університетський конверт.
• Від імені університету

Таким чином, секретар в офісі декана був повністю занурений, коли вона побачила, що я приніс її до підпису 20 наборів виписок оцінок 6 сторінок, в двох примірниках, російською та англійською мовами. Всього 220 сторінок для входу. Після підписання, депутат. Декан або декан, нам потрібно прийняти це до підпису проректора. Вони швидко відправили мене там і сказали мені, щоб зробити 5 день. Після того, як всі підписи, необхідно перейти в офіс і покласти штамп на кожну сторінку. Після цього всі оцінки необхідно покласти в великий конверт і покласти квадратний ущільнювач на спині на місці склеювання. Цей судовий процес був для мене найбідніша прогулянка навколо інституту.



«Типографія».

Коли я отримав будь-які листи щодо мого вступу, чи було це результат TOEFL або лист відмови, я помітив одну функцію. Будь-яка установа, університет, іспитовий центр або щось, унікальний конверт з друкованою адресою повернення, форма, на якій надруковано лист, кольори форм відрізняються і т.д. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Що подумало, що мій номер в друкарні. Я не маю власного комп’ютера на початку. У мене є ноутбук, купили принтер, сканер, пучок конвертів, товсті форми різних кольорів, освоювати основні навички фотошопу, навички друку на конвертах, все для того, щоб принести красу і давати вагу до мого застосування.
Для рекомендаційних листів я прийшов з власними конструкціями, кожен лист був упакований в окремий конверт.



...



У окремих конвертах також було відправлено оцінку.



Стан Перпосе.



Я зберіг всі чеки і чеки з пошти і не відкидав їх. Пристойна сума накопичилася.



Запрошення, інтерв'ю та відхилення

Після надсилання всіх документів ми повинні чекати. Я чекав до січня 2009 року, коли листи з різними новинами стали приходити до своєї домашньої адреси.

Р

Разом:

З двадцяти заявок я отримав п'ятнадцять відмов і п'ять запрошень. Для відправки листа було телефонне інтерв’ю. Кожен інтерв'ю тривав 40-50 хвилин. Після всіх п'яти інтерв'ю я отримав офіційні запрошення.

Немає обмежень на кількість емоцій.



Розширювання та прийняття рішень

Це найсмачніша частина. Я вибрав його зараз, не мене.

Три університети, які відправили запрошення, не були включені до сотні, інші два були над пороги 80. Час реагування на кожну пропозицію - середина квітня. Звісно, я приймав пропозицію найбільш цікавого університету в зв'язку з цим, не був для листа, що я отримав тиждень до закінчення строку розгляду пропозиції.

У середині квітня я отримую літеру від Notre Dame, «Ваша заявка була рецензована і ми помістили вас на списку очікування». Якщо хтось відмовляється від тих, хто ми запропонували навчатися з нами, Ви можете зареєструватися. Коли я надав, Нотр-Дам був обраний, тому що "що робити, якщо." У 17-му місці в рейтингу американських університетів та підібрали мої результати.

У кількох університетах діє загальна практика. У рамках університетів є загальна практика, щоб мати список чеків, де студент відмовляється від пропозиції та обирає інший варіант.

Звісно, можливість отримати в Нотр-Дам замість університетів в другій половині рейтингу 100 було більш важливим для мене, і я звернув чотири з п'яти запрошень. Один з університетів все ще має оголошення, що вони прийняли мене і запропонували мені Джон і Каріл Стадіон. Останнє вироку на цій сторінці: www.math.okstate.edu/newsletter_200...uateProgramНовини

У відповідь на п'яте запрошення я відправив листа, запитуючи мене, щоб продовжити час прийняття рішення і отримати його. З іншого боку, в Нотр-Дам, я відправив листа, що запитує про випереджене рішення матерії, оскільки у мене вже є пропозиції. Таким чином, вона захищає себе від обох сторін.

Через кілька днів я отримав лист від Notre Dame, який процитований на початку цього повідомлення.

Це були найяскравіші, незабутні та глибокі емоції Я коли-небудь відчував себе в житті 21 років.

Висновок

Доставка трьох TOEFLs, два ГРЕ, оплата застосувань, поштових відправлень та інших витрат на прийом - $ 3,500 і два роки часу. Прийміть літак до Чікаго з запрошенням та можливістю навчатися в одному з кращих університетів Америки безцінно.

Дуже дякую.

Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное