радянські фільми, які підпорядковували західні аудиторії своїм шармом

Які популярні радянські фільми вдалося виграти серце Західної аудиторії? У нашій колекції улюбленого фільму Quentin Tarantino і 10 визнаних шедеврів. Всі вони одночасно зробили багато шуму в іноземній прокаті.





Великий Quentin Tarantino один раз визнав, що як дитина він був дуже вражений плівкою Амфібійський Людина. «Я не знаю, що це російський фільм, але я дивився його з великим задоволенням», - додав він.



Зауважте, що картина, на основі однойменного роману Олександра Бєляєва, стала лідером радянського кінорозподілу в 1962 році. У пресі також згадується величезні черги глядачів на прем’єрі фільму в Парижі.





І це не дивно. Рекомендатор все ще вражає кольоровим відтворенням, кольором, реальною підводною фотографією (перший раз у світі). А що красива музика і приголомшливо красива Коренєва і Вертинська? Всі ці елементи зробили фільм справжнім шедевром. На фоні оригінальних змій виглядає просто патологія. Нема такого фільму і, ймовірно, ніколи не буде знову!

«Білий Сонце пустелі» с. Володимир Мотил про пригоди солдата Червоної армії Сухова не відразу ж люблять громадськість. Фільм був майже закритий через перебіг бюджету. Офіціанти знайшли незадовільне рішення. І з поливу на полиці, за легендою, тільки особисте втручання Брежнев врятував його.





У 1970 році фільм зайняв десяте місце. І через два десятиліття він завоював опитування серед глядачів у категорії «Фаворит радянської плівки» і продається на котируваннях. Анонімний глядач також подобав картину, яка зауважила свою схожість з легендарним західним «Добра, погана, елія» Сергія Левона.

"Операція Ю та інші пригоди Шурика"



Картина Гаїді про пригоди нещасливого студента хабарда з тонким гумором, красивим актором і відсутністю вразливості. І Олександр Дем'яненко в ролі Шуріка, багато критики все ще вважають комедія «серед краще Джим Каррі. й

Коли я хочу, щоб дозволити собі момент повного задоволення, у мене є тільки подивитися Tarkov's Solaris. Збуджує мене, і душа стає тепліше, приймала велику Лрес фон Трієр в інтерв'ю.





Фільмова адаптація Андрія Тарковського була відзначена спеціальним журі фестивалю Cannes. Solaris – це список найбільших науко-фантастичних фільмів в історії та ще викликає нагріті дискримінації. Станіслав Лем не схожий на фільм. За його словами, моральні дилеми, що накладаються Тарковським, ближче до злочину і покарання, ніж до його роману.

«Москва не вірить у сльози». Лідер коробки у 1980 році Володимир Меншов отримав премію «Оскар» у номінації «Кращий іноземний фільм». У радянських кінотеатрах драма про пошук щастя три друзі дивилися близько 84 мільйонів людей. Це підняло його до другого місця у списку високорослих стрічок в історії СРСР.





Американський прес написав, що росіяни в ньому майже вперше показали живих людей, які люблять, страждають і роблять помилки. На жаль, перш ніж відвідати Горбачів у Сполучених Штатах, Рональд Реаган дивився фільм Меншова двічі для того, щоб зрозуміти таємничу російську душу.

"Читання зустрічі не можна змінити"



«Гуворухін» — один з перших, щоб показати іноземний глядача, що Радянський Союз також має злочинні та сміливі правоохоронці, які стоять на своєму шляху. На Заході дуже популярні фільми про офіцерів поліції. А історія Жеглова і Шарапова - російський Холмс і Ватсон - не виняток.

"Іван Васильович змінює професію"



Іскрава комедія на основі гри Михайла Булгакова отримала західні аудиторії з hurrah. Поєднання ідеї про час подорожі і барвисте життя російської людини, сміху і сльоз, простоти і шарування зробили її улюбленою плівкою декількох поколінь.

"Kin-dza-dza!" Дестопія Джорджа Данила закликала глядачам у Сполучених Штатах, Європі, Китаї та Японії. «Ця плівка – це повна порада! Всі персонажі досконалі, і сувора футуристична поведінка фільму – це суміш Star Wars, Blade Runner і "Rosencrantz і Guildenstern мертві." Я не можу рекомендувати цей фільм!





«Це дійсно великий фільм. На жаль, єдиний спосіб побачити його, щоб одружити російську мову. Це невисокий бунт з слабкою графікою, але сценарій і дії є просто суперб!

Пристосування класичної нової війни та миру Лева Толстого зробила незрівнянне враження на західну аудиторію. У той час фільм був одним з найдорожчих проектів світового кіно, вражений бездоганною кастингом і інноваційною роботою операторів. Все це принесло епічну Оскаржку на кращий іноземний мовний фільм і головний приз Московського міжнародного кінофестивалю в 1965 році.





«Солдерська заявка на присудження. Відірвати коні кидаються від вибуху. Неприємний діалог між Наполеоном та його об’єктами. Бондарчук передає глядача всі деталі епічної драми, не втрачаючи в розвагах і в той же час постійно повертається на фундаментальну тему Толстого – людей, які зловили в подрібнювачі історії, писав в 1969 році, американський кінокритик Роджер Еберт.

Разом з картинами Єсенштейна та Тарковського фільму «Кранс Fly» стала визнаним символом російського кіно. Іноземний успіх фільму став феноменальним. Вперше в історії радянського кіно драма Калатозова отримала головний приз Каннського кінофестивалю. У Франції наодинці дивився понад 5 мільйонів глядачів. Тетяна Самольова після прем'єри називалася російський Аудрі Гепберн.





Французький актор Claude Lelouch визнав, що через десять років він регулярно змінює радянський шедевр: «Це нічого не виділяється, це ще чудовий». Я не бачив кращого фільму з Росії. Я не думаю, що я бачив фільм краще, ніж це.

Ви не повинні турбуватися про те, що фільм дивитися. Напишіть нам, якщо ваші улюблені популярні радянські фільми не включені в цей рейтинг. Можливо, ми опублікуємо новий список на основі уподобань читача.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное