Чи варто продати котедж, щоб допомогти одній матері?

По-перше, я чую історії, які не вдалося допомогти людям, які перебувають у біді. Допомога. дивнийякі люди не чули.

Неперевершена допомога руку для моєї бабусі в її часі. продаються фрукти і овочі в с.й Збір врожаю був настільки великим, що ми не змогли його їсти. Половина села приготувала тут. В цей час жінка 30 років прийшла до с. з маленькою дитиною. Вона також купила їжу з бабусі.



Тим не менш, було одне дивне обхват. Якщо решта селян завжди купили кілограми, то ця жінка взяла тільки пару штук. Яскравий сусід Іра. Вона вирішила познайомитись з молодою матір'ю і запросив її відвідати чай.



Під час бесід виявилося, що ім'я дівчини була Світлана і вона прийшла з міста. Кілька років тому вона була одружена, але після народження дитини, її чоловік вбився безпечно, і її батьки навіть не думають про допомогу. Я переїхав до села, де життя було трохи простіше.



Іра, в свою чергу, розповіли про свою історію. У місті також була квартира. Вона продала її дочку.й Вона бажала переїхати за кордон і не вистачить грошей. Я пообіцяв відправити вам достатньо, щоб купити ще одну квартиру. Я не чув від моєї дочки протягом десяти років.



Жінки стали друзями, хоча вік був дуже різним. Ira колись приніс їжу на світло. Не знаю, що вона не має ніяких грошей. Світлана, крім допомоги навколо будинку і саду, не могла б подякувати. Жінки консультували трохи і вирішили переїхати. Іра була старою. Але я можу подивитися після малюка. У той час вона може працювати.



Через кілька років Світлана зуміла заробити виплату за іпотеку. Він і його син перейшов на місто. Але кожен вихідний день приїжджає до Іри. Розглянули їх справжню сім'ю.й Хлопець переконаний, що вона його бабуся.

56197

Для мене ця історія в першу чергу ілюстрація правила, що родичі не обрали. Ми не можемо покладатися на тих, хто народив нас, а сім'ї яких ми виросли з дитинства. Але на нашому шляху в складних моментах істинні духовні родичій Дуже важливо не пропустити таких людей і приймати свою допомогу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное