Моя мама-в-одному висихає, що зимовий сезон переповнений, комфорт і приготування салату для неї.

Якщо перекручуються на зиму, а огірки і помідори ще не в сезоні, це допоможе вам. капуста і буряки. За що вона дуже вдячна! Салат виходить барвистим і соковитим - справжня їжа!

Спочатку я здивував використання сирих буряків в салаті, бо ми звикли до неї в вареній формі. Але як я спробував його, я відразу ж оцінив його. З додаванням природного консервативу у вигляді коріандра, паприки і перцю салат набуває пікантних азіатських нот.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. корейський салат Букети з капустою під цікавим маринадом. Чудова закуска або закуска на вечерю!



Салат з капустою та буряком Інгредієнти для салату
  • 1кг капуста
  • 150г сирих буряків
  • 10-15г часнику


Інгредієнти для консервантів
  • 1 ч.л. солі
  • 3 ч.л. цукру
  • 2 ч.л. ацетична кислота 70%
  • 50г рослинної олії
  • 0,5 ч.л. гострого перцю
  • 1 ч.л. паприка
  • 1 ч.л. коріандра з гіркою


Підготовка
  1. У гарячій сковороді злегка обсмажити коріандр. Займається приблизно 2 хвилини.



  2. Вимийте капусту і наріжте її на дрібні кубики. Розбирання капусти в пелюстки. Посипати капусту в каструлі, посолити і перемішати. Змішайте буряк, перемішайте салат своїми руками.



  3. Для зручності залити салат в великий басейн. Залиште салат на солі 1,5 години. У той же час кожен 30 хвилин салат повинен добре перемішати.



  4. Поставте часник через прес. З степом або коріандром подрібнюють ножем. В середині чаші з капустою викласти подрібнений часник, додати цукор, гарячий перець, паприка, коріандр, на боці залити ацетичну кислоту.



  5. На сковороді нагрійте рослинне масло, а потім залийте його на часник і на червоний перець. Подбайте не пропалювати, відштовхувати чашу капусти. Потім можна змішати салат своїми руками. Залийте салат в зручну ємність, накрийте харчовою плівкою і залиште її в холодильник до ранку. Ну, якщо ви, як мені, це холодно зараз, то можна взяти салат на балкон на ніч.





  6. Взяти салат з холоду вранці і спробувати його. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом, дивитися відео з кухар-канал Гіпси Галини. Я люблю всі рецепти і дуже порцію страв з цієї краси господині!

https://www.youtube.com/watch? v=WPDYLX2gg0s

Редакційна колегія Також я пропоную дізнатися, як приготувати буряковий салат з заправкою баклажанів. До речі, цей салат без майонезу, який ще один плюс на користь цієї красивої страви!



Всі компоненти для салату легко виявляються в холодильнику. Але вірити мене, він не гасить. обідній стілй А гості і гості скажуть: «Не добрих!»

Я дуже рекомендую приготувати цей корейський салат з капустою і буряком, додому обов'язково оцінить ваші зусилля!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное