Михайло Литвик: Людина повинна подобатися трьома людьми

Три китами щастя «Я хочу», «Я можу» і «добрий»

Кожен народжується для щастя. Але як багато хто може сказати, що він дійсно щасливий? Тільки кілька з вас буде відповідати у підтвердженні. Що таке?

Щастя – це загальний зміст, що складається з трьох концепцій: «Я хочу», «Я можу» і «добрий».





Але більшість часу вони не відповідають. Якщо я хочу, я не можу це зробити. Якщо у мене є, я не схожий на це. Як отримати ваші справи? Якщо ви хочете, але не можете, спробуйте вчитися. Будь-яка активність, робота хороша. Ми просто повинні почати діяти.

У нас є різні бажання. Але також важливо їх сортувати. Бажання пити неприродний. Це призводить до гальмування особистісного розвитку. Такі конфліктні бажання повинні подолати. Дії повинні привести до розвитку особистості. Стратегія роботи на себе полягає в тому, щоб зробити якомога простіше. людина в По-перше, вони хочуть задовольняти свої бажання.

Коли ви обираєте мету, перш за все, з'ясуйте, чи слідувати дорогам. Якщо це не ваш шлях, потрібно перевернути. На правому шляху ми підштовхуємо внутрішніми силами.

Відомо, що дерево прагне виростити. Якщо вона не досягне успіху, вона починає кинути гілки в сторону. Коли зникне перешкода в його шляху, вона знову зростає.

Якщо ви починаєте мислення, вирішіть, і якщо ви вирішили, то діяти.

Наша команда розробила методику прийняття рішень. Необхідно пам'ятати першу думку, що прийшов на розум, що вважається правильним. Якщо це неможливо, то потрібно спиратися на долю.

Головне - діяти, не соромтесь. Не боїться помилок, нема в сім разів більше корисного, ніж успіх.

Якщо ви хочете, щоб ви зрозуміли, що вам потрібно зробити, щоб ви зрозуміли, що вам потрібно. Чому 7 разів? У мозку позитивні емоції займають 35%, а негативні емоції – 5%. Коли людина відчуває себе погано, він починає думати. Не потрібно боятися, не боятися їх, без них немає розвитку.

З цієї нагоди я хотів би згадати легенду про кільце Полікрата.

Полікреати, правильна влада Самоса, була дуже ворожою. Єгиптяни, цар Амаз дав йому поради. Він сказав, що якщо ви продовжуєте таким чином, в будь-який момент удачі перетвориться в основну відмову, і для того, щоб уникнути заздрості богів, ви повинні вибрати цінну річ і відкинути її. Полікристали обрали улюблене кільце і кинули його далеко в море. Ця втрата сильно сумується лінійкою. Але один день риболовецька зловила рибу, яку він відправив безпосередньо до королівського столу. Коли кухар почав варити блюдо, він вийшов з неї втрачене кільце. І знову, Полікристали були неймовірно щасливими, і він почав покладатися занадто багато на удачі. І знову він атакував сусідній стан, який призвело до страшної смерті правителя.

Не намагайтеся змінити обставини інших людей, але змінити себе і регулювати ваші обставини.

Циркумстанці намагаються змінити психічно незрілі особистості. В ідеалі потрібно змінити своє бачення. Наприклад, я використовую для боятися висоти і не збираюся в гори. Вони зробили мене паніки, тривожність. Тепер гори беккону і хвилюють мене. Що відбулося? Чи змінилися гори? Ні, вони однакові. Я змінив себе. Незрілі люди можуть бути в одному місці, але в той же час живуть в різних світах.

Ознаки психічної зрілості:
  • Зріла особиста дія.
  • Людина, психічно незріла, передає всі свої зусилля до пристрою свого особистого життя. Для зрілої людини придбання незалежності є більш важливим, ніж бізнес. Особистість такої особи влаштовує себе. У своїй практиці з’явилися втрати, які скаржались на проблемах з пошуком другої половини. Я консультував, щоб почати заробляти більше. І, дійсно, після того, як їх особисте життя покращилося, іншими словами, було багато варіантів вибору другої половини.
  • Необхідність психічно зрілої людини залежать від їх успіху. Незріла людина копіює їх і збільшує їх розмір.
  • Зріла людина влаштовує свої справи на себе, незріла хоче, щоб хтось був для нього.
  • Незрілі люди хвилюються про те, як вони виглядають. Не хвилюйтеся про це. Але вона завжди добре виглядає.
  • Незріла людина прагне займати високу позицію. Така людина хоче мати багато, але не залучає до особистого зростання. До зрілої людини ситуація набуває себе. Це продукт особистісного зростання.


Багато клієнтів, які намагаються знайти. Ви дійсно повинні бути. Так, є цікавий експеримент: наконечник і подивитися час, який ви стоїть. Як довго ви отримали? Важко, тому що це не ваша висота. Ви не можете залишатися в цьому положенні протягом тривалого часу. Але духовне зростання безмежне.

Необхідно встановити тільки високі цілі, тому що є тільки один спосіб невеликим, до великого - багато.

Звичайно, не забувайте, що цілі повинні бути реальними. Пам'ятайте, що ви починали життя з сперматозою, яка потім потрібно взяти перше місце серед мільйонів інших. Невелика мета призведе до нічого, великий буде досягати чогось. Чи може винайдена позапетковий рух? Ні, ви не повинні це зробити. Так само, як і редакція іншої людини, ви ніколи не досягнете успіху, ви не можете спробувати. Налаштування невеликих цілей характерно для нейротичних характерів.

Людина повинна подобатися трьох людей: себе, боса і його сексуальний партнер.

У той же час, вам слід мати на увазі, що ви можете розбити дружину (люда) і кинути свою роботу. Тексти пісень, а це означає: І ви не можете отримати від себе. По-перше, вам потрібно сподобатися. Багато людей говорять про те, що вони думають про дітей. Тільки в четвертому місці. Діти залишать, набагато швидше, ніж вони будуть фізично. У віці 12-14 років вони починають розмежувати своїх батьків, не розуміти їх. У віці 20 років з належним вихованням дитина залишає будинок і повністю відокремлена. Але сім'я, якщо побудувати правильно, може тривати набагато довше, 40 або 50 років.

Ви не можете жити для дитини. Він повинен бути піднятий, щоб він міг годувати себе на 20 років. Крім того, необхідно розбити не тільки з дітьми, але і з батьками. Саме тому наші діти не слухають нас. В іншому випадку ми будемо жити в печері. Будь-який новий протест.

Є три етапи інновацій:

1,1 км не може бути;

2. є щось в цьому;

3. це те, як це повинно бути.

Привід тільки рухомий автомобіль.

Я хотів би сказати трохи про те, що називається долею. Як ви вийшли з життєвого сценарію? Спочатку людина запрограмована до зростання, але віруси починають діяти, і він робить кола. Долі людина повинна рухатися вище і вище. Мавелл сказав, що не буде кінця скарги, але рівень скарг можна судити. Наприклад, людина скаржаться про відсутність автомобіля одна річ, і якщо він хоче гаража, це зовсім інший рівень. Щоб змінити долю, потрібно залишити скрипт. Змінити себе і скрипт змінить. Найголовніше, щоб мати гарну думку себе.

Ми всі винятки, створені в одному екземплярі, тому завжди перший. Ви не повинні копіювати когось іншого, ви повинні зробити себе. Повідомляємо, що солдат повинен мріяти стати загальним. Протягом багатьох років я переймав її. Я прийшов до висновку, що треба мріяти стати загальним, щоб бути хорошим солдатом. Якщо ви не робите нічого, як ви можете допомогти? Ми повинні вийти з ладу нашої долі. Головне, що бруд залишив на вас після цього не проростає і не перетягує знову.

Не боїться шукати степи, боятися бути.Це столиця відомої правди. Не боїться судити. Ви повинні використовувати свої можливості, але не виходять за них.

Робота для себе. Не думають про інші.

Якщо ви це робите, ви можете побачити, як швидко підвищити якість діяльності. Після того, як результат, фактично, вважається продуктом правильно організованої діяльності. Наприклад, для лікаря, головне - правильно призначати лікування. Не хвилюйтеся, що рекомендації не будуть реалізовані, це не випадок фахівця. Ви повинні зупинити фокусування на інших і фокусуватися на роботі.

Якщо ви хочете врятувати себе, не судите себе, ваш сусід бачить вас.

"Я можу зробити вас говорити про себе добре, але ви думаєте добре не вийде." Так ви не повинні переходити на інші. Важливо стежити за власними шляхами. Вам не доведеться йти на щастя. Чоловік у пошуках щастя нагадує стару жінку, яка втратила окуляри на голові. Один загальний афоризм є те, що якщо ви хочете знати, де ваш ворог є, подивіться в дзеркало. Тільки ми можемо пошкодити себе. І тільки ми можемо виправити її. Саморозвиток і самопізнання є єдиною запорукою успіху.



Автор: Михайло Литвик



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: cross-club.ru/samoocenka/319-aforizmy-zhiteyskoy-mudrosti.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное