Сепарація з чоловіком спровокувала розлучення, в парі місяців він закохався в любов з іншим

Відмінності в житті людини є загальним явищем. Але іноді є справжня чорна смуга, коли абсолютно все випадає з рук, а родичі і друзі тільки додають масло в вогонь. Саме в цій ситуації героїня історії сьогодні знаходить себе.



Надія була за кордоном. Дифузійна адаптація і тривалий пошук роботи вичавили всі соки з жінки. Тоді прийшли новини з моєї країни. Чому героїне більше не бачить точки повернення додому, читайте далі в статті.

Я не хочу залишити свою країну будинку, але обставини були різними. Моя мама наполягала, що я знаходжу сина за кордоном. Побоюючись більше, ніж будь-який, який рано чи пізно ракета приїжджає до нашого будинку. І хоча це було порівняно тихим у нашому місті, я піддав цей тиск і пішов до Польщі.

Ми не маємо ніяких родичів або знайомих там. Я ніколи не проїду себе. Тому труднощі почалися на етапі, коли Ваня і я просто потрапив до Варшави. Ми вирішили, що це буде краще влаштувати в столиці. Як, більше можливостей. Я був так невірним!



Розумні люди люблять мене, з'явилася темрява. Ми в середині хостелу. Почати роботу Тоді я відразу вирішив шукати роботу. У той же час я спробував дізнатися мову.

Але мені дуже складно. І мало хто до школи. І коли я назвав свою сім'ю, щоб залити їх душі, вони були просто непристойними. Я не скаржаю, тому що я за кордоном і я впевнений.



Я був дуже щасливим. Моя мама не розуміла, що тут неймовірно важко. Мій син і я не маю фінансової підтримки. Ви повинні з'ясувати мільйони способів виходу.

Ми живемо в постійному стресі. Дуже важко пересуватися. Ми не розуміємо, чому ми не можемо повернутися і не хочемо повернутися до школи. Ми навчаємо польський разом, але Ванья дуже стійка. Це отримання гістеричної. Я вже думаю, що шукаю безкоштовний психолог. Я просто не можу стояти!

Тим не менш, мій чоловік не допомагає нам. Після того, як ми залишили, він повідомив, що він був вогонь. Я знаю, що він був дуже важко. Я хотів би прийняти будь-яку роботу, щоб вижити. Так що я не поставив тиску на Dima, я вірив кожне слово він сказав. Але в якийсь момент мій чоловік почав говорити, що я повинен допомогти йому. Я за кордоном і все в шоколаді.

Як не можна зрозуміти, що я не тут плавання в гроші, і кожен день шукає способи зробити життя простіше для себе і сина? І я щасливий! Я зустрів польською жінкою. Вона має українські корені, і якось вона так переповнена історією. Ми навчаємо польського з нею. Вона також допомагає з роботою.



А потім все впав на місце. Мій дядько і сказав Dima був зрада на мене. Як болт з прозорого неба, цей виклик приніс мене назад до реальності. Він сказав, що він хотів приїхати до нашого будинку інший день. Він мав запозичати деякі інструменти або щось. Прибуваючи в будинку, мій дядько побачила чоловіка, що надійшло у в'їзд з дружиною.

Мій дядько назвав Dima і просить, якщо він був додому. Мій чоловік пішов, що він був на роботі. Потім дядько вирішив не тягнути кота хвостом протягом тривалого часу. Він отримав і назвав квартиру. «Чого там?» мій голос вирушає на двері. Впевнений, що він не був невірним, нудьгий. За кілька днів він був дивним, якщо я повинен говорити. І я вирішив, що це було право зробити.



Я не знаю, що робити. Dima заперечує все, говорить, що мій дядько має проблему голови. Він не сказав йому, що день. Але я бачив вихідний дзвінок, дядько показав мені екран! Мій чоловік думає, що я збираюся божевільний за кордоном. І коли я кажу, що я хочу повернутися, він наполягає, що я залишатися з сином в Польщі. Вони кажуть, що це безпечніше.

Чому все це відбувається мені?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Навіть найулюбленіша людина може бути Не можна заздалегідь підготуватися до цього. Як правило, виникають різко і несподівано. Але суди життя даються нам з причини. І я впевнений, що надія може впоратися з ним.



Я задаю, що порада, яку ви даєте? Чи повинен вона йти додому і дізнатися про чоловіка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное