Я хотів розвести чоловіка через невідповідність, але батьки переплітаються і заборонені

Олени одружилися, поки не студент. Вона ніколи не уявляла, що її коханець ніколи не зможе виглядати в іншій жінці. Але дуже скоро це сталося. Чоловік зізнався з родзинкою і був готовий до того, що його дружина буде подавати до розлучення. Що б сталося, але родичі героїні потрапили в ситуацію. Якщо вони змогли переконувати дівчину, читайте далі в статті.



Коли Vova і я зустрів, я був тільки 18 років. Я закінчив свій перший рік в університеті і я не думаю про хлопці. Але він завоював мене. Для кого всі дівчата висушили. Хто б подумав, що він обирає мене?

Почати знайомство, а після кількох років Vova почав говорити про весілля. Я негайно погодився, але ми погодилися, що ми будемо йти до реєстру, коли я закінчив. Що сталося. Вова вже працює в той час, що майбутнє було тканим.



Ми почали жити разом з орендованою квартирою. Моя сім'я в сина-в-праві не подобалася. Моя мама тримала повторення, як пощастило я, як молодий я був, і я захопив такий клапт. Я був чуйним.

Після коледжу я знайшов роботу дуже швидко. Ми почали планувати майбутнє разом. Розмова про дитину. Здавалося б, що ніщо не турбуватиме нашого idyll. Але я відчув, що все не може бути ідеальною.



Трохи більше 3 років пройшли з весілля. Вова прийшла після того, як сама корпоративна партія. Він не хоче говорити, як він приховував щось. Після чого відсмоктуються речі. Кілька днів після того, як мій чоловік сказав мені, що потрібно говорити.

Чи варто займатися розлученням чоловік зізнався з треазоном? Він сказав чесно, що він був занадто багато, пішов з колеги. Тепер він не може знайти місце, розуміє, що він зробив величезну помилку. Але чи ж це неважливо? Коли я почув, що це було як щось зламало.

Мій улюблений Vova зібрав мене. І це досить легко, як би він не був для нього. Я не знаю, що сказати чоловікові. Не було ніякого бажання боротися і уточнити відносини. Я просто взяв мій гаманець і залишив будинок. Я пішов в будинок мого друга, і я кинув.



«Що ти думаєш про це? Диворце? запитав Анка. Подумайте про розлучення. Але як це може бути різним? Вони говорять про те, що де є одна зрада, є наступний. Як я можу довірити чоловіка, який обдурив на іншому, просто на хмільці?

Я знаю, що я знала, що я розумію. Я жив з другом на тиждень. Вова прийшла щодня, майже на колінах мене блювоти. Я приніс квіти і подарунки, якщо вони можуть купити мене. Відсмоктування!



А потім мій мама дізнався. Що ж, коли кошмар почався в житті. Вона сказала, що я не думав про розлучення. Як, з ким не буває, чоловіки йдуть вліво, це нормально. Не дайте мені руйнувати свою сім'ю через таку безглузду помилку.

Моя мама сказала, що якщо я подав за розлучення, ніхто не здивує мене вдруге. Немає одного цікавиться розлученнями. Я повинен тримати на Вова, незалежно від того, що він робить. Це так солодкий, що мій мама викликає обману. Це нормально в її системі значення, тому що мій батько обдурив на свій час. І вона була хворою, бо вона боїться людей, які судять.



Але я не хочу, щоб мати мій! З іншого боку, я завжди думаю, що люди мають право на другий шанс. Можливо це випадок? Що робити?

Не можна віднести від зради, навіть якщо випадково. Але вони? Кожна жінка може відповісти на це питання сама. Один спосіб або інший, Єлена право: люди мають право на другий шанс. Може бути, вона дійсно не повинна бути запобіжним для розлучення. Вона не повинна маніпулювати її матір'ю. Всі проблеми з чоловіком слід вирішити тільки з ним. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное