Чоловік змінив і пішов до своєї коханої, але все-таки регулярно приходить до відвідування

Чи є сім'я після походу? Такий зрадник важко пробачати. У ізольованих випадках чірка виправляється і ніколи не залишається знову, і найчастіше шлюбний файл подружжя для розлучення. У сім'ї, де кохана людина обдурила і зраджує, немає довіри. Після того, як близькі люди збираються з часом і більше. Деякі люди просто зберігають шлюб для своїх дітей. Іра зробила це, коли вона дізналася, що її чоловік обдурив на неї. Але для нього не було.



Я 38 років, 13 з них були одружені. Мій чоловік і у мене є два діти. Кілька місяців тому я дізнався, що мій чоловік обдурив на мене з іншою жінкою протягом 3 років. Він сказав, що він хотів залишитися з мною, і я загубив його. І три тижні тому він сказав, що він хотів розбити. Тексти пісень, а це означає: Він не взяв своїх речей, просто все, що він потрібно, каже, що він займе їх.



Неважливо, що він живе з коханою жінкою і приходить до мене з часу, щоб вижити. Тексти пісень, а це означає: І коли він приходить, ми робимо любов. Я знаю це неправильно і що він пішов на інший. На жаль, я не можу бути ревнощами іншої жінки. Я не знаю, що робити. Я не хочу, щоб він пішов, сказав Іра.



Іра використовується для життя з чоловіком, і вона не розуміє, що вибір не її. Мій чоловік використовує Ira, тому що він комфортний. Він не розуміє своїх почуттів і вважає, що він любить як жінки. Він зрадив дружину і закинув своїх дітей.

р.

Що говорить Ірина про дуже схожу на наркоманію. Вона загубила чоловіка, коли він зізнався зраді. Вона приймає ситуацію, вона знаходить себе зараз. Жінка повинна розуміти, що вона любить чоловіка більше, ніж сама. Недолільність – це травма, що чоловік, нанесена на Іру. Дитинство прикріплюється до чоловіка, з яким жив Іра протягом багатьох років, перешкоджає адекватно оцінюванню ситуації.



Що робити для розлучення і зібрати всі речі вашого чоловіка в одній великій вазі і викласти його двері. Хто повинен зробити свою думку, інакше речі будуть йти занадто далеко, і яра буде відчувати себе гірше і гірше після кожної зустрічі. Необхідно звернутися до лікаря-терапевта і опрацьовувати цю ситуацію разом. Іра зможе відновити її поранені психіки і дивитися на світ заспокійливості.



Не боятися пустити когось, бо ви не знаєте, як жити без них. Зрозуміло, що Іра одружився занадто молодий. Можливо, вона фінансується чоловіком. Груша виправдана, але її можна подолати.



Не варто думати про те, що її пристрасний чоловік, який пропускає одну жінку, не піклується про своїх дітей і, швидше за все, не піклується про них. Потім мама повинна подбати про дітей, хоча б файл для розлучення і отримати алімонію від чоловіка. Але жінка може зробити все це тільки після регулярних візитів до психолога або психотерапевта, які подарують їй точку підтримки, покажуть, що є багато інших способів в цьому житті. Це буде складний і довгий процес відновлення, і в той же час ми хочемо, щоб знайти хороший фахівець і закінчити кошмар в реальності.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное