Альена Курильова пояснює, як вижити в страшних умовах реальності

Не можна уявити, що в 21 столітті, що відбувається на території України – геноциду мирного населення, який світ не бачив з другої світової війни. У той час як українські солдати самовідповіли свою країну і успішно протистояли противнику, цивільні особи захоплюються жахом. Як може людина вижити війну, яка дивиться на новинний день і ніч і прокидається до звуку сиренів? Як ви перебуваєте в поплавці, коли нічого не в житті, здається, що сенс більше? Сьогодні редактори діляться порадами психологів.

р.

«Що можна взяти з особи, крім того, одне: остання свобода людини – вибрати своє ставлення до будь-яких обставин, підібрати власний шлях». – Віктор Франкл австрійський психолог не тільки пережили в концентраційному таборі, але й зберігали найкращі психічні якості. У складі він допомагав щоденним записам свого досвіду і тим, хто з них опинився.

Український психолог Олена Адамова каже, що якщо людина хоче жити, він буде жити. Завдання – встановити вашу свідомість на позитивну хвилю. Необхідно знайти в даній ситуації сенс життя, який буде витягнути людину за волоссям, коли всі надії втрачені. Ви повинні розповісти себе «Я буду жити» і зосередитися на житті, а не жахів, які оточують вас.



У сучасному світі важко орієнтуватися на щось позитивне, коли ви читаєте новини 24 години на добу. Люди, які якось беруть участь у наданні допомоги біженцям або військовим, легше впоратися з апатією і відчайдушністю, оскільки вони відчувають себе необхідним. У той же час люди, які зберігали свою роботу, також дуже важливі для України. Для того, щоб не втратити серце і не піддаватися страху і паніки, потрібно дотримуватися певного алгоритму.

р.

Людина здатна адаптуватися до самих екстремальних ситуацій. Для того, щоб вижити сьогодні, вам доведеться планувати завтра. Скажіть собі, «Я буду закінчити роботу, до якого я присвятив багаторічному житті», «Я повинен годувати кота і викликати близьких», «Я буду міцним для дітей, батьків» і так далі.

Перед сном, орієнтуючись на те, що ви будете робити завтра. Для чого ви маєте. Вибачте, що у вас є причина жити, що життя варто всіх зусиль, і ви просто не можете відмовитися від того, коли військовий захищає цивільних осіб. Для українських мам слід розуміти, що люди на передніх лініях борються з українськими мамами, дітьми, дідівцями, які відчувають себе захищеними і вільними.



Уважно, але це не означає, що потрібно сидіти в одному місці. Деградація та апатія – це не те, що українські солдати дадуть своє життя у війну. До війни багато людей робили спорт, пішли на біг, медитація. Проста 10-хвилинна зарядка в домашніх умовах пересуватися і підніматися вгору. Будь-яка фізична активність - це трохи відволікання від новин і безкінечних стресів: ходьба собаки, вело в продуктовий магазин і так далі.



Ви можете відволікати ваш розум тільки, роблячи: миття будинку, приготування їжі, миття посуду. Головне - орієнтуватися на ваші думки тільки на процес. Психологи кажуть, що легше відволікати тих, хто займається фізичною діяльністю. Так як люди інтелектуального трудового досвіду ситуація значно складніше. Можливість волонтера – це чудова можливість працювати та підтримувати економіку.

Зробіть щось на вибір. І якщо людина віддає, то шанси на яскраве майбутнє дуже маленькі. У цей непростий час для всіх українців продемонстрували весь світ, який єдність і патріотизм.



Коли ви не бачите значення в житті і не знайдете причин, щоб тримати на ньому, тримати на близьких. Вашим батькам необхідно подбати про ваших дітей. Дуже важко впоратися з досвідом, ніж разом. Зателефонуйте своїм батькам, поспілкуватися з друзями, підтримувати людей з словом та дефедом.



Про те, як вижити жахи війни, розповів український психічний Альена Курильова. А мудра жінка, любляча мати і бабуся, вона заохочує українців і розповідає, як захистити себе і дітей від негативності. Ми рекомендуємо переглянути інформативне відео на каналі Alena Kurilova, щоб піднятися і почати жити зараз.

про:blank

Віра в кращих, надія і підтримка близьких - це багато. Все, що ви зараз, варто багато. Не відхиляйте і не відкладайте своє життя пізніше. Кожна людина дуже цінна, ви незмінні, тому тепер не встигнути відмовитися.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное