Жінки навчаються в залі, як замкнений, власник клубу бажав похвалитися її, але лопнуть в сльози після навчання, чому вона вправить щодня.

Є різні види самотності в цьому світі. Хтось може відчувати себе самотніми в нозі компанії, а хтось буквально весь день в повній ізоляції від інших. Іноді навіть з життєвим партнером, лякає і не дає миру. Від нього, як правило, втеча від неї, приховати за класи, роботу або інші проблеми. Головне, щоб випробувати її якомога простіше.



Робота та бізнес Claudia Semyonovna взяли на себе великий крок у невеликому офісі і сіли на столі. Вона була просто прибула, і вона вже була темною. Її фітнес клуб був занадто далеко від дому. Таким чином, потрібно було розрахувати день, коли вона могла сміливо відвідувати свій невеликий бізнес за робочі години. Зазвичай друга половина понеділка, середа та п'ятниця. Уроки за розкладом ці дні були мало, і багато дітей регулярно виявили причину, що не приходять на п'ятниці.

Як вчителька, сама Клавдія Семионовна не чекала брати участь у такому випадку, як фітнес. Вона не займала себе такими речами. Однак, коли чоловік відправив свою значну суму за «розумні інвестиції», - перше, що прийшов до неї, було фітнес клубом.



Пілінги Зал вийшов, хоча не дуже сучасні, але просторі. Старі приміщення університету виявилися чудовим місцем для тренажерів та іншого обладнання для поліпшення фігури. Клієнтська база була швидко поповнена місцевими будинками та співробітниками університету з сусідніх будівель. Що було достатньо, щоб зберегти бізнес тихим.

У залі цієї темної п'ятниці дуже мало людей. По суті, була тільки одна молода жінка. Klavdia Semyonovna побачила її досить часто ввечері. Тим не менш, було те, що невпинно виникне занепокоєння. Як правило, навіть найгарніших шанувальників фізичного виховання не оберігати в кінці робочого тижня. І цей відвідувач не пропустив п'ятницю.



Пелес Альена навчався в ліміті. Вона вже навчила себе таким навантаженням. Це був єдиний спосіб, що вона може забути всі погані речі. Вона мала багато думати про. Про нещасливу шлюбу, про складні стосунки з новим чоловіком, про дитину, яка потребує доброго батька. Тексти пісень, а це означає: І майбутнє вона ледь уявлялася.

«Ви повинні втратити кілька кілограмів. Він продовжує. Навіть незважаючи на постійне тренування і обмеження їжі, Альена завжди здавалося йому занадто великий. І в цілому Паша подобалася знайти різні недоліки в ній. А тим більше він знайшов їх, тим більше Аліна вірила в неї.

Іноді Паша буде називати її іменами і називати її словами, вона не хоче пам'ятати. Як правило, сталося, коли він був в поганому настрої або коли Альена був занадто життєздатним. І вона, в свою чергу, спробувала розгладити ситуацію. І коли вона зробила, вона ретельно попередила, що все було океї.



Пелес Альена був страшний, щоб бути самотнім. Вона знав, що біля Паша не найкращий варіант. Але, з іншого боку, він уособлював якусь підтримку, і він має хороші стосунки з дитиною. Але де все це призведе до наступного невідомого.

Ці думки подали Альона в тренажерний зал. Не було нікого, хто може судити її або зробити її відчувати винний. А завдяки тренажерам, вона може відчувати себе міцним і безкоштовним протягом короткого часу.

Вибачте, будь ласка, зв'яжіться з нами

Вона дивилася на власника фітнес-клубу з сюрпризом і раптом відчувала, що вона була про крі. Що, будинки? Вже? Alena пішов з тренера і раптом згорнув на коліна. Чайники заливають потоком, заморожують в залі. Як вона не хоче йти додому. І тепер вона гона буде змащена для тих, хто сльозиться.

- Клавдія Семионовна Alena по плечах і намагався підняти її на ноги. - Не сидіти на підлозі. Походимо в лавку, вона тепліше.



Пелес Клаудія Семионовна хворі чекали на Олену. Вона розуміла, що в такому стані людина не може пустити. І до свого власного сюрпризу вона захочилась триматися до тих пір, поки вона взяла. На деякий момент Альена стала тихою, і Клавдія Семенівна почала запитати питання.

Вони люблять це близько години. Питання швидко перетворилися в розповіді про те, що давало потребу в голосуванні. Сама Аліна здивувала, скільки вона була в серці. І скільки вона мала розповісти її. Клавдія Семіоновна прислухала уважно до Алени і емпатологічно. На тренажерному залу немає ідеї. На одній точці, Клаудія Семенівна запитала:

- Чому ви думаєте, що хтось може лікувати вас, як це?

Алена не може відповісти. Не знаю. Для неї це стало рутинкою, яка повинна бути добре переноситься для загального доброго.

- Я думаю, що моя доля.

- Ноп. Не варто приниження, особливо з дитиною. Це страшний приклад. Поведи мене, я знаю, що це подобається, коли батьки непарні. Я працюю з дітьми і бачив багато таких випадків. Що ви страхуєте, не страшно в собі. Це набагато гірше заблокувати когось, хто відчуває себе самотнім і нещастям. І ви, очевидно, відчуваєте це, якщо ви не хочете йти додому.

Alena nodded.

Види самотності – на жаль, або непристойно, – продовжили Клавдія Семенівна, – але тільки ви можете виправити ситуацію. Ви просто сказали себе, що ви не бачите нічого хорошого попереду. Це не випадок в сім'ї.

до Що робити?

до Зробіть те, що краще для вас і вашої дитини. По відношенню до фінансової ситуації і так далі. Немає чоловіка, гідного такого досвіду. Ви заслуговуєте більше, ніж ваша дитина. Тексти пісень, а це означає: І вірити мене, самотність не те, що боїться. Я особисто зараз, але це не заважає мені бути щасливими. Я бачу його 2 рази на рік.



П'яти - Чи пропустіть його?

- Так, дуже. Але краще знати, що у вас є вірний друг кудись далеко, ніж перенести ворога у власному домі. У вас є цей друг. Ви не знайшли нічого.

Після довгої розмови Аліна залишила фітнес-клуб. бесіда з аутентом діє як седативний. Алена думала про можливості, які здавалося б, нерозмітні і неоцінні жінки. Свіжий морозний повітря збити її на спекотному обличчі, але Альена була приємно. Вона захотіла залишатися в такому стані, як можна довше. До того ж вона стала «неповною» знову. Аліна для Паша.

Вона не збирається ліжко з ним на ніч. Він запакує свої речі вранці. Alena відчував: як зараз, так і ніколи.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Час життя дає нам мудрі поради через випадкові люди. Ви ніколи не побачите. І навіть якщо у вас немає нічого, але кілька годин розмови, їх слів і оповідань можуть стати чимось значущим.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное