Я таємно приїхав до курортного готелю для роботи, я навіть не підозрюю, що ця поїздка вийде.

Життя непередбачувана. Іноді звичайна поїздка на діловій поїздці може перетворюватися в детективну серію. Це те, що сталося в героїні нашої історії. Вона не мала ідеї, що станеться її на регулярній робочій поїздці.



Редакція "Сайт" Вона ділиться з вами сюжетом, де один вікенд перетворився на все.

Поїздка на бізнес-турні поїздки на вихідні Компанія послав її в місто. Дівчинка працювала аудитором і мала провести секретну перевірку в курорті п'ятизірковий готель. Вона не схожа на такі місця, але вона повинна відвідати їх. Я мав працювати в цьому вихідні. Неповторні клієнти скаржилися про готель, тому необхідно проводити перевірку.

Дівчина прибула п'ятого дня. Я вирішив піти в ресторан відразу. Вона сіла на столі і чекала. "Привіт, я можу сидіти з вами?" Дівчина була трохи здивована цією увагою. Вона не була зазвичай дуже зацікавлена у чоловіків. Так я дуже погодився.



Нова назва чоловіка Антон. Вони мали розмову. Увімкніть чоловіка тут на тиждень. Він хотів грати в теніс, але він не мав матчу. вона грає теніс і грала досить добре. Ми домовилися про гру разом. Діннер пішов неочищеним. Алена заготувала, що вона повинна оцінювати якість своєї їжі. Після цього вона і її новий друг трохи відверта.

З цього вечора всі вона запам'яталася її супутньою вечерею. Я думаю, що це було дуже добре. Ми вирішили взяти на себе більш детальну інформацію. Але це, очевидно, надлегкі коктейлі. вона хвора на наступний ранок, тому вона вирішила пропустити сніданок. Коли вона прийшла до свого почуття, вона і Антон пішов до суду. Зіграно так довго і активно, що вона практично знизила ноги.

На вечерю знову поговорили. Арена вирішила не худнути на коктейлі. Вона помітила, що офіціанти працюють досить погано, і служба ламається. Вона також подумала, що їжа була недостатньою. Проте Антон об’єднав. Він сказав, що їжа тут здорова, без зайвих смаження і соусів. Можливо, смак не настільки насичений, але більш корисний. І не заперечуючи його, він прийняв його аргументи.



На сніданок Альена зустрівся з Антоном. Він запросив відвідати теплові джерела та відпочити. Пройшов день разом знову. Поговорили багато, ми сміхалися. Алена не може вірити, що вона може мати такий хороший час. Але вихідні прийшли до кінця. Її новий друг взяв її на поїзд. Вони обміняються телефони і дівчата пішли додому.

Він був тільки на поїзді, що вона зрозуміла, що вона не мала нічого писати в звіті. Вона була засвідчена з новим знайомством, що вона приділила майже не увагу сервісу. Про послугу і страви в ресторані з'явилася лише Антон. Вона думала, що вона пише її в звіті. Її вихідні були красивими. Так це дійсно добре там.



Отримав звіт і з почуттям виконання вирішили зателефонувати Антону. Важко визнати її, але Алена зацікавила його. Вона бажала поговорити з ним знову. Вона розповіла про те, що вона дала неправильний номер. вона була дуже застарілою, коли вона подумала, що вона зробила помилковий запис телефону. Дуже гарна ідея повернутися до готелю на вихідні дні.

Вона не розуміла, що вона впала в любов з її випадкове знайомство. Вона забронювала номер на наступні вихідні. Я думав, що я можу прийняти реальний відпочинок. Мабе Антон все ще буде там. Очікується на вихідні, вона пішла там.

Alena сидить на столі в ресторані, щоб побачити Антон. Однак він не був у будь-якому з таблиць. Вона думала, що чоловік пішов, коли вона побачила його. Але не в одязі відпочиваючих, але у вигляді офіціантки. Він також помітив її і заморожувати на місці. Не було в її звичку зробити публічні скандали. Так вона чекала йому закінчити роботу.

Він підійшов до себе: «Алін, я шкодую». Що було замовлення з боса. Я не хочу, але я погрожився з відмовою. На цій точці головоломка з'явилася разом. Антон заявив, що влада дізналася про перевірку і вирішила її зіпсувати. Саме тому Антон прокоментував Alena всі вихідні дні. Вона отримала так непристойну і знезаду. Вона відчувала обдурити і експлуатувати.

Антон спробував апологізувати, навіть кажучи, що він також мав почуття. Але Альена не слухає. Вона мала план її голови. Що ж ночі вона впакувала і вирушила додому. Вона не відчувала себе таким чином, що приступає в довгий час. Але треба було виправити ситуацію, не змащувати сні. Ось ваш бізнес подорожі.



Peels Подорож: Відповіді в понеділок, вона відразу пішла на бос і сказав йому все. Увімкніть все вниз. Звичайно, вона постраждала від її визнання. Вона була смугастою її призу. Але вони знайшли чоловіка, який попередив готелі про огляд. Велике бос було пожежено. Виявилося, що він налаштував невеликий бізнес, оповіщення установ для перевірок.

Хто знав, що подорож на бізнес-турі перетвориться на такий скандал? Alena відчувається всім цим. Але вона знала, що вона була правою. Вона зробила хорошу роботу і діяла як професіонал. Я теж навчився не вірити все. Вона обов'язково познайомиться з гідною людиною, але вона буде в іншому сюжеті.



Редакційна думка Які висновки можна зробити з цієї історії? Життя повною мірою. Тим не менш, не застає і втратить серце. Завжди є номер для того, щоб зробити право. Може бути тоді життя буде трохи краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное