Після того, як тренер відійшов від мене бутербродом з шинкою, яку я зробила, і я був присвоєний прізвисько «запалення шини».

Залучення дитини в спорті - корисний і важливий. Однак, коли діти беруть участь у спортивних змаганнях, вони часто стають гуртожиток. Це стосується не тільки постійного трудового та виснажливого навчання, але й безтурботного лікування тренерів. З раннього віку майбутні чемпіони навчаються страждати за призначенням. І вважається нормальним.



Коли ми прочитали історію молодого Кароліни. Дівчинка позбавила говорити про те, що вона пройшла і як вона лікувала тренером на тривалий час. Залучення дитини в спорті може бути різним, і це потрібно говорити про.

Я був 6 років, коли мій батьки дав мені баскетбол. У перший раз я насолоджувався грою, але старше я отримав, більш жорсткі вимоги тренера. Анатолій Дмитрієв захотів кожен з своїх підопічних стати чемпіоном. Він не піклується про те, як ми відчували або що ми бажали.

Я пам'ятаю літнього спортивного табору з командою. На фізичній, дівчата і я зважали. Коли тренер зважився 55 кілограмів, він був лютий. Я знав, що на найближчі кілька тижнів, я був би в пеклі під назвою «Dump Too багато або Forget Big Sports Forever. й



Я був 14 років, і моя висота перевищила 170 см. Але для Анатолія Дмитрієва, я був просто «повчання шини». Коли я був дитиною, він взяв хам сендвіч, що мій мама зробив. З тих пір це ім'я застряло мене. Кожна команда мала свої прізвища. У певній точці, дівчата і я звик до тренера, не кажучи вже про наші імена.

Кожен коментар Анатолія Дмитрієва, проте наступ на мене, служив сигналом. Я повинен зробити більше і спробувати ще краще. В іншому випадку я не маю багато спорту. І я не хочу, щоб дати батькам. До того часу я був 14, я захопив баскетбол. Він припинив бути грою для мене, і став тільки набором рухів тіла.



Я ніколи не забув, що літо в таборі. В той час як всі ще переглядали свої останні мрії, я вже навчався на вулиці. «55 кілограмів неможливий! Я, ймовірно, ate мій хам сендвічі знову, не я? - Анатолій Дмитрієв збов мене ранку. І тоді я поїхав навколо суду, як це був мій останній шанс довести його, що я був здатний нічого.

Не дивно, що майже відразу після того, як я отримав додому, я впала. Я ніколи не скаржав батькам про своє здоров’я. Вона тихо ate її біль і роздратування, пригнічує її емоції. Але скоро чи пізно все довелося приїхати до кінця. І що сталося, коли потрапив до лікарні.

У той час я підтримував мій друг Оля, який зіткнувся з тими ж проблемами. З раннього дитинства вона займається гімнастикою і таким же чином йде на спортивні табори. Він також нещасливий з тренером, але, ймовірно, навіть більше, ніж мене.

На додаток до постійної інсультації та приниження Оля постраждала від нападу тренерів протягом багатьох років. Як дитина, вона боїться розповісти батькам. Не без інтимації під час навчання. Коли мама Олі почала помітити, що вона діяла дивно і не встигла піти в клас, все стало ясно.



Обговорення з тренером нічого не призвело. До всіх претензій вона відповіла сухим чином і суворо: «Залучення дитини в спорті ніколи не легко. Немає слабкості або недбалості! Якщо ваша дочка не вдається, вона не належить тут. й

Скаргайтеся на управління такими тренерами просто без використання. Після того, щоб стати гідним результатом, ви можете закривати очі абсолютно всім. І неважливо, що тренер щодня перемішує своїх підопічних з брудом, принижує їх і приносить їх до тангтрусів.



Я зумів подолати страх і розповісти батькам. Я не граю баскетболу, але я вирішив піти танцювати. А мама Олини знайшов ще одного тренера, і тепер вона вивчає індивідуально.

Але це наша історія. Скільки інших дітей і підлітків все ще страждають? Чи варто це зробити?

У країнах СНД працює величезна кількість тренерів старшої школи. Для них гасіння, приниження і напад є нормальними методами освічених чемпіонів. Вони просто не знають, як це зробити, тому що вони пішли по одній школі. А хто тільки оплачує нещасливих дітей за власні невдачі в спорті.



Але це не так! Щоб зануритися у вашій дитині любов до спорту, важливо послухати його і знайти підхід до нього. Коли діти дійсно довіряють свого тренера, вони не бояться робити помилки. Молоді спортсмени потребують підтримки і розуміння того, що вони роблять і чому.

Ми віримо, що найближчим часом не буде слідів позитивних методів минулого. Діти більше не бояться ходити в інший спорт. Що потрібно робити про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное