Пара нудьгуючих слів, які інші постійно пишуться неправильно, як якщо скукування

Що часті помилки в словах, що дратує тебе? Ми зібрали в соцмережах 10 шедеврів розмовної та письмової мови, які іноді змушують вас ставити. Якщо у вас є будь-які кандидати на цей перелік, будь ласка, поділіться думками в коментарях.

Р

Часті помилки в словах "генераль" Одна з найпоширеніших помилок пов'язана з словом, яке просто не існує в Росії. «Чи є мільйони Google пошуків для слова «генерал»?» Справа в тому, що з якоїсь причини деякі люди люблять об'єднати оголошення «в цілому» і «в цілому» в одну цілу.

р.

Але не забудьте, що вони мають різні значення. В цілому це означає в будь-яких умовах, в усьому, як правило, постійно. В основному, без дотику деталей.

«Що краще купувати смартфон?» – читайте на форумах. Ви також можете знайти кращі і гірші варіанти. Пам'ятайте один раз і для всіх: просто Найкращі і Найпопулярнішій



І ще одне, не скажеш «найкраще». Найкращим є вже відмінна ступінь прикметника «добрий». Коли об'єкт краще, не має сенсу сказати «найкраще». Одне слово досить передати сутність.

Що таке наркоманія? Воскресіння і неділя є двома словами, які звучать однаково, але мають різні значення. Неділю є день тижня і воскресіння є поверненням до життя.

"День народження"

Ваш день народження не схожий на свято, коли фейсбук живить «добрий день народження», «щасливий день народження» і навіть «щасливий день народження». Пам'ятайте, що день народження є стабільною фразою. Тільки головне слово (день) занурюється в ньому, а залежна (біржа) не змінюється: з днем народження, з днем народження, з днем народження, з днем народження.

"Я прошу тебе." Ще один шедевр епістолярного жанру. Як тільки напишіть: «Я прошу тебе», «Я прошу тебе» і «Я прошу тебе». Не робіть це! У цьому випадку єдиний правильний варіант «Я пропусти тебе».

"Чого часу?"

Скажіть, скільки молока, не скільки молока. Слова повинні бути луцькими. А іменник «час» у сирому випадку має форму «час». Скільки коштує? час.

"Takeaway"

Далі ви прогуляєте по вулиці, звертайте увагу на знаки кафе. Принаймні деякі з них зробили це помилкою. Кава може бути виготовлена або прийнята вуаєрист, записаний в одне слово. Будьте пильними!

"Як довго" або "Як довго"? Майже кожен невірний тут. Право? Так, правильно запитати: «Як довго ти працюєш?» А якщо в невірному часі ви раптом забудете, як правильно запитати: «Що це доки?» Це право зробити.

"Слуга." У Мережі ви можете знайти «немовно», «скарцелі» і «скарцелі», але відповідно до правил російської мови норма є окремою писанням «немовно». Добрий? Пам'ятайте Bruce Lee. Будьте впевненими, як Брюс, і твердо пам'ятайте, що "ли" частинки записані окремо.

Скоро, це король мутанів серед адвербів, як тільки він не скручений: «солодко», «солодко» Щоб зрозуміти, як правильно писати, потрібно пам'ятати, що слово «брифли» не існує, що означає, що окреме письмове письма негайно відкидається.



У зв’язку з тим, що адверб «б’єфлі» утворюється з прикметника «коротко» до порівняльного ступеня. Такі оголошення зазвичай записуються разом з префіксами. Так пам'ятаєте: напишіть правильно «погано».

Помилки не смертельні і не смертні гріхи, але можуть серйозно пошкодити вашу репутацію. Так тримати цей список, щоб правильно говорити. Якщо ви поговорите, будь ласка, будь ласка, зв'яжіться з нами. Станція, ринок або офіс – це не важливо. Спробуйте правильно говорити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное