Чому ціна всіх радянських товарів була вибита і ніхто не був

Багато речей, створених під час радянської епохи, все ще зберігаються в наших будинках. І якщо ви подивитеся уважно, ви можете бачити друковану або навіть вибити ціну. Сьогодні, коли ми мріємо про стабільний рівень цін, ця практика підвищує багато питань. Давайте спробуємо знайти відповіді.



У плановій економіці Радянського Союзу були встановлені ціни та регламентовані державою. Вони рідко піднімаються (як в 1962 р.). Наприклад, вартість рослинної олії 1 рубль 70 кофеї в 1965, 1970 і 1979.



Тому виробники сміливо вказали ціну на сам продукт або на його упаковку. Покупець не може сумніватися, що товар недорогий, ніж його офіційне значення. І продавці не повинні турбуватися про теґи, які ми пишумо.



Ціни на харчову упаковку були вказані з іншої причини. Справа в тому, що в СРСР були три так звані «цінні ремені». Перший ремінь включив Москву, Ленінград та столицю республік Союзу. До третього - райони Далекого Північного і Далекого Сходу, а до другого - решта території СРСР.

р.

У кожному з них ціни були однорідними, але істотно відрізнялися від поясу до поясу. Таким чином, додаткова інформація не була зайвою.

Законодавство поставок і Demand Стабільний над роками - Чи є це добре або погано? На перший погляд, добре. Дійсно, в СРСР люди точно знають, що орієнтуватися на. Вони можуть впевнено планувати свої майбутні покупки.



Він продемонстрував навіть у невеликих речах. У 1979 році мій мама відправив мене в супермаркети з одним рублом і може писати до копійки, що я повинен купити. Сьогодні я даю сина 150 рублів за молоко і хліб, і я не впевнений, що це буде досить. По-перше, ціни на той же товар можна істотно відрізнятися навіть в сусідніх магазинах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Перший Ностальгій (@nostalgiaruss)



З іншого боку, закон попиту і попиту продовжує працювати, хоча суспільство будується комунізмом. За його словами, ціна встановлюється в точці рівноваги між попитом і попитом. Якщо держава набирає штучно низькі ціни, попит піднімається і збільшує точку, де поставка більше не покриває її.



У СРСР це призвело до нестачі товарів, в яких люди мали гроші, але вони просто не змогли купити те, що вони бажали. Для придбання рубцевих товарів, які часто з'явилися на полицях раптово, радянські люди змушені стояти протягом багатьох годин. Коли дефіцити стали особливо гострими, посилені розподіли (як наприкінці 1980-х рр.)

«Гуїс, тримати гроші в ощадній коробці!» Стійкість цін утворилися певні звички серед радянських народів. На відміну від наших клієнтів, наші дідусь навряд чи використовують кредит. Збережено гроші на дорогі покупки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Ксенія Воропаєва (@voropaeva889)



І з моменту придбання валюти не було заборонених, він залишився використовувати поради чарівного кроку Джорджів Мілославського і тримати кров в банку економії. Все це відіграло жорстокий жарт з громадянами СРСР в 90-х роках, коли заощадження заробили на життя для багатьох просто «збитих» відразу. Можливо, саме тому сьогодні ми віддаємо перевагу тримати гроші під матрацом і подивимося з таким сюрпризом на рідкісних радянських товарах, які стали яскравим нагадуванням про те, що епоху сталої ціни.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное