Діти отримали сумні новини, які їх мама не було, але вони не стали сумними, кинулися поділитися спадкуванням, вони чекали сюрпризу.

Нерідко. спадщина Він перетворюється в цирку і боргу між близькими родичами. І чим вище ставки, тим вище ступінь тепла. Дивам, як гранат. Але в певній точці люди мають вівся перед очима, і всі інші почуття несуть тільки почуттям прибутку. Це не завжди справа, але вірити мене, частіше ніж я хотів би.



Бізнес-школа, нещодавно відреставрована, вирішила протестувати своїх дітей «для міцності». І що робити, якщо старі лобощі все ще тільки витягують гроші з неї, і витрачають їх на гарне життя. Не існує саморозвитку. Плани для майбутнього – розваги та вечірки. Любов для вашої матері проявляється тільки на телефоні, перш ніж просити ще одну суму грошей. Ситуація досить сумна.

У віці 59 я знаю вартість грошей дуже добре. По-перше, це час. Робота, відхилення деяких речей, відпочинок. Поставляючи всі амбіції в одному місці. Робота, ризики, можливість знайти спільну мову з клієнтами та партнерами. Моя екс-людія і я розірвав згодою. Частина бізнесу, яку він взяв, я залишився з іншої половини, будинку і двох дітей.

Я мав найняти людей, які шукають Артура та Лізи. Я бачу, що мій діти перетворюються на великі хлопчики, які я не можу стояти, коли я був молодий. Але не було достатньо часу і зусиль для їх відновлення. Ми повинні будувати майбутнє для всіх нас. Мої породили їх і виходив на радіолокацію. Я був тільки для себе.



Ліза, друга дитина, не вважалася, щоб запитати, що її мама робили. Я платив за школу і університет, моя дочка практично не ходила до занять або пар. Але часто вирушили за кордон, знаходилися ті ж друзі, і вони разом з усіма днями робили тільки те, що пішли покупками. Салони, нічні клуби, інші розваги. Ліза думала, що це спосіб вона знайде багату людину. Навій фользі.

Не менше Артура спробував. Він часто попросив мене за кредит на новий стартап. Він мав багато з них, і уява, я повинен сказати, працював серра. Кавові машини, товари з Китаю, модний чоловічий перукар, кальян - це просто те, що я пам'ятаю. Але син бізнесмена не захопився гропом. Після пари місяців він втомився від монотонії і був з гри. "Привіт, Мама. Є нова ідея, дати мені гроші. І ми починаємо.

І так я вирішив зробити цей експеримент. За легендою, нещасний випадок. Я не знаю, всі ритуальні речі йдуть дуже швидко, діти називають підробленим нотаріусом і всі вони збираються в одному місці. Просте планування, однак, може принаймні приблизно, що діти думають про свою маму.

87943

Це дійсно чудовий досвід. Завдяки прихованим камерам і мікрофонам, можна почути кожну іржу і побачити кожну емоцію. В першу чергу діти спробували попередити, щоб бути сербогені спадкоємці. Вони загострюють ніс, витирають нестійкі сльози. Навіть захоплений один раз, хоча в останні роки вони навряд чи спілкувалися. І коли ви читаєте помилкове випробування ...

до Що означає, що вся компанія йде до Єгора Івановича? Я не подбаю, якщо він її заступник! Я сина, і я не перенесу такого лікування. Просто пробуйте!
- Артур, але ми отримуємо будинок і гроші. Натюрморт. Достатньо всім.
- Так що? Ви розумієте, що гроші роблять гроші? Я міг би запустити мій мами бізнес, а потім...
до Він згорнувся протягом шести місяців. Приїжджайте, ваш бізнес знання не далеко від шахти. Але хоча б я не відчув свій час і інші гроші людей.
- Так, ви витратили його на ресторани, клуби та пластмаси!
до Ніякого бізнесу, нікому не виходить. У будь-якому випадку, ми поділимо те, що зліва. Декілька грошей, яку ми будемо витрачати на нормальний пам'ятник, Дад, Я сподіваюся, не показаний, коли ви не очікували його. Я нічого не даю.
- Поговоримо про це юристи. Я не маю часу, бізнес.
- Я також купила квитки в Іспанію. Так ви принесете квіти і всю решту настоянки до самого саду. Як і два з нас.
- Так, він пішов. Ви повинні знати, скільки я можу відкрити новий барбершоп. Якщо я не там, це все пішли. Так що робити щось без мене.

599233 доб.

Поговорили трохи більше про все, але це було зрозуміло, що вони не дбають про долю. Я не можу відновити протягом двох днів. Думки були, звичайно, депресування. Моє депутатство, а також мій чоловік, пропонував шпигувати на все і відкрити карти. Але я збираюся зробити це будь-яким способом. Щось важливо було зробити. Я не збираюся з ним.

У призначеному часі нотаріус знову збирався мій осушувач. Я також був присутній на зустрічі, особисто. Побачивши свою маму в хорошому здоров'ї, «киди» почали лякати і кидати, як добре це було те, що це було тільки помилкою і все було добре з мене. Тоді вони попередили бути щасливими і сміятися. Але моє рішення не хвилювалася.

- Всі права, ящі. Я бачив ваші минулі реакції в цьому приміщенні. Я чув все. Єлизавета, ви їдете в Іспанія, тому ви її любите? Далі ви отримаєте будинок. Саме там, де ви будете прогрівати зараз і зробити своє особисте життя. Артур, великий бос. Як ви думаєте, що з лізією ви можете побудувати свій бізнес? Добрий день Ви отримуєте гроші, тут конверт з карткою. Ось пароль і все. Я не хочу бачити вас знову.



Ще 10 хвилин апологій і декларацій любові. Ви втомилися, тому я вдягнув і виходив на машині. Несподівайтеся, навіть побачила мене. Моя братка і сестра, нарешті, закрилася і залишилася для обговорення своїх нових поглинань. Добрий день Мені дуже потрібна перерва. Я збираюся кудись з Егором. Заслуги

Я дивлю, що реакція Лізи буде її новим "будинком"? Стародавній, яскравий ящик з розливом. І знаходиться 70 км від міста. Ось де я народилася. Ну, Артур, дав йому спробувати щось з тим, що гроші на картці. Нехай він заповнить свій вихлопний автомобіль на пару разів, але піде до кафе. А батько і я був менше грошей, коли ми почали.



Я не знаю, якщо це ярмарок чи ні. Час розповість. Але роль ходового банкомата для дітей вже досить. Тепер час відступати від усього цього. Подбайте про себе. Ділова жінка також хоче бути жінкою. Сонце і пісок, зустріти мене!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное